OTO Lastik Zırhı Kullanıcı Yorumları | Lasstik Zırhı

Lasstik Zırhı
Lasstik ZırhıOTO Lastik Zırhı Kullanıcı Yorumları, Otomobil Lasstk zırhı yorumları,  Araba Lastk Zırhı fiyatları, hangi lasstik zırhı markası daha iyi, lastik zırhı müşteri yorumları, lastik zırhı şikayetleri başlığı altında siz de lasstik zırhı kullananlar tarafından yapılan yorumları okuyabilir ve oto lastik zırhları ile ilgili merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden sorabilirsiniz.

Lasstik Zırhı
Lasstik Zırhı

Castle Lastik Zırhı nedir

Castle lastik zırhı patenti alınmış ve özel formülüyle lastikleri patlamalara, delinmelere veya başka türlü hasarlara karşı koruyan oluşan delikleri kendiliğinden siz farkına varmadan tamir eden bir üründür. Castle Lasstik Zırhı 2 yıla kadar lastiklerinizi koruyarak daha uzun ömürlü ve sağlam olmasını sağlıyor. Ayrıca fiyatının uygun olması da dikkat çeken bir başka konudur. Castle Lastik Zırhı ile ilgili aşağıda bir sürü yorum bulunmaktadır ve yine castle lastik zırhı ile ilgili bir tanıtım ve test videosu sizlerle paylaştık. Siz de aşağıdaki yorum bölümünden kafanıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Castle Lastik Zırhı Nasıl Kullanılır ?

Lastik Zırhı Kullanıcı Yorumları
Lastik Zırhı Kullanıcı Yorumları
 1. Sibobu Saat 5 veya 7 istikametine getirin.
 2. Sibobun iğnesini çıkarın.
 3. Şişenin ağzını kesip siboba yerleştirin.
 4. Şişeyi baş aşağı tutarak CASTLE bitinceye kadar boşaltın..
 5. Sibobun iğnesini takıp lastiğe uygun havayı basınız.
 6. Lastiği bir kaç tur çevirip işlemi bitirin.

Evet değerli misafirler yukarıda anlatıldığı üzere lastik zırhını kullanabilirsiniz.  Lastik Zırhı fiyatı markasına göre değişiklik gösterebilir ancak castle lastik zırhı fiyatı 1 kutu 30 TL, 2 kutu 59 TL, 4 Kutu 99 TL’dir. Deneyip denememek sizin insiyatifinizde olup yorumlarınızı da bizimle paylaşırsanız memnun oluruz.

OTO Lastik Zırhı Test Videosu izle

You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.

Eğer yukarıda paylaştığımız oto lastik zırhı videosu açılmıyorsa aşağıdaki videoyuda deneyebilirsiniz. İkisi de aynı video olup farklı adreslere yüklenmiştir. Yine ilave olarak aşağıdaki videoda lasstik zırhı ile alakalı nasıl kullanılacağınıza dair bir anlatım yapılmıştır. Konuyla alakalı bizi takip etmeye devam ediniz.

Lasstik Zırhı Türkiye Geneli Bayilik Veren Tek Firma Loti İnternet Hizmetleridir. 

0850 302 90 60

Bayilik ve Ürün Desteği İçin Yukarıdaki Numarayı Arayabilirsiniz.

Lastik Zırhı Tanıtım Videosu izle

You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.

OTO Lastik Zırhı Kullanıcı Yorumları

lastik zırhı yorumları, lasstik zırhı kullanıcı yorumları, lastik zırhı müşteri şikayetleri ve lastik zırhı şikayet kutusu
Benzer Kullanıcı Yorumları:

lastik zırhı yorumları (35), lastik zirhi yorum (33), lastik zirhı şikayet (29), lastık zırhı yorumlar (20), lastik zirhi kullananlar (11)

6 yorum

 1. Merhaba,
  Lasstik zırhı ile ilgili soru ve görüşlerinizi sorabilir, bilgi edinebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

  Ayrıca site yönetimine mesajım, ürün görseli ve videosu markamız olan LASS-TİK lastik zırhına aittir. Farklı bir markadan bahsetmişsiniz. Lütfen düzeltiniz. Düzelttikten sonra yorumun bu kısmını silebilirsiniz.

 2. Antepde lastikçiyim. Lastik zırhı denilen ürün sadece insan kandırmasıdır. Lastiklere büyük delikler olduğu zaman lastikleri nasıl kapatacak acaba bu ürün? Lastik zırhı denilen ürüne inanmayın arkadaşlar.

Bir Cevap Yazın