Ben bilmem eşim bilir başvuru formu 2013

ben bilmem eşim bilir başvuru formu 2013Kanal D ekranlarında ben bilmem eşim bilir başvuru formu için alt taraftaki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Ben bilmem eşim bilir yarışması başvuru formu ve ben bilmem eşim bilir izleyici yorumları da bu başlık altında izleyiciler ile paylaşılmaktadır.

Değerli dostlar ben bilmem eşim bilir yarışmasına katılmak aslında hayli kolay. Yarışmaya başvuru yapmak için alt tarafta paylaştığımız linke tıklamanız veya linkteki adresi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Siz de yorumlarınızı bizimle paylaşırsanız memnun oluruz…

ben bilmem eşim bilir başvuru formu 2013Ben bilmem eşim bilir başvuru formu

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Yarışmada eşlere bir soru soruluyor ve o görevi eşinizin ne kadar sürede, kaç kere yapacağını söylüyorsunuz. Kim en yüksek tahmin ile görevi tamamlarsa puanı alıyor. Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında sorulan bazı sorular şöyle; “Bayanlar, eşiniz ne kadar sürede bir camı silebilir?”, “Baylar, eşiniz ne kadar sürede hamur açabilir?” ..

Ben Bilmem Eşim Bilir başvurunuzun kabul edilmesi için lütfen formu eksiksiz ve doğru şekilde doldurunuz.

Ben bilmem eşim bilir başvuru formu
Benzer Kullanıcı Yorumları:

ben bilmem eşim bilir elemeleri nasıl yapılıyor (17), ben bilmem eşim bilir antalya elemeleri (10), ben bilmem eşim bilir mülakat soruları (10)

7 yorum

 1. 2 defa aradınız antalya elemelerini kazandınız nisan yarışmacımız olarak seçildiniz nisanın 15i oldu hala yarışmacı olup olmadığınız bildirilmedi tarafımın bilgilendirilmesini arz ederim.
  telefon:05322121531

 2. çokkkk hem de çookkkkkkk arsız ahlaksız bir yarışma bence hiç de iyi örnek teşkil etmiyor çoğu cinsel içerikli ne öyle kadın kocasının dudağından öpüyor neredeyse orada kendini becerrircek o derece sakıncalı bir yarışma hemen kaldırılsın

 3. bence de bu yarışma hemen yayından alınmalı buket arkadaşıma ben de katılıyorum çok saçma bir yarışma ve cinsel içerikli pisliklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 4. Ben bütün şikayetleri okudum ve inanın herkesin bu şekilde düşünmesi gayet normal beni mülakata çağırdınız ve sonrada yok kriterlere uymadınız gibi saçma bir cevap verdiniz bana herkes ajans ekibi ile oluyor demesine rağmen bir ihtimal diye gelmiştim ama inananın bunu tüm sosyal medyada duyurucam çünkü insanları salak yerine koymanız hiçte etik bir davranış değil RTÜK olmak üzere şikayetimi heryerde duyuracağım.

 5. 31.12.2013 tarihli yayınınızdaki son final yarışmasında haksızlık olduğunu düşünüyorum çünkü aracın motorunun önde olup o ağırlığın önde olup arkadaki insanlara çektirildiğini düşünüyorum.Bu sebeple çok sevdiğim bu programınızda bu konuda haksızlık edildiğini düşünüyorum.

 6. GÜZEL PROĞRAM İÇİN ÖNCELİKLE EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜRLER. YILBAŞI PROĞRAMINDA ABDULLAH ÇİFTİNE HAKSIZLIK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. ARABA ÇEKİLİŞİ FİNALDE NOEL KIYAFETLİ KİŞİLER ABDULLAH’IN YANINDA ARABAYI ÇEKMEKTE ÇABA SARFETMEDİ ISRARCI OLMADILAR SADECE ABDULLAH VE EŞİ MÜCADELE ETTİ DİĞERLERİ NORMAL YÜRÜDÜLER. HAFTA SONU TEKRAR PROGRAMINDA İKİNCİ KEZ İZLEDİM. ÇİFTLERİN KENDİLERİNİN YARIŞACAĞI BAŞKA BİR OYUN OLABİLİRDİ. ÜZÜLDÜM.

 7. merhabalar ilker bey,

  biz almanyadan (stuttgart Bölgesindek kaliyoruz) 3 yillik bi evligligimiz var esimle ..birde tatli bir oglumuz.. sizi cok seviyoruz ve programinizi severek keyifli bi sekilde aylecek izliyoruz..Bizde sizinle beraber eglenip yarismak istiyoruz programinizda..umarim bu sansi verirsiniz bize ..cok mutlu oluruz ..guzel cevaplarininizi bekliyoruz

  saygilarla

  Ayse Mehmet Tonaydin

Bir Cevap Yazın