Supratall boy uzatıcı yorumları

Supratall boy uzatıcı kullanıcı yorumlarıSupratall boy uzatıcı yorumları sayfasında siz de supratall şikayetleri, önerileri paylaşabilirsiniz. Bu başlık Supratall boy uzatıcı ürünü hakkında kullananların yorumlarını paylaşılması için açılmıştır. Lütfen yapacağınız yorumlarda tarafsız ve gerçekçi olmaya özen gösteriniz.

Supra tall uzama hapı” çaresizliğini sonlandırmak için sizlerle buluşuyor. “Supra Tall” boyum kısa kaldı diyenler için çare olmaya aday. “Supra tall boy uzatma hapı” boyunuzu 5 ile 10 cm arasında uzatma garantisi vermektedir. Kullanan kişinin fiziksel yapısına göre “boy uzaması” değişmektedir.

supratall

Supra tall boy uzatıcı”  Türkiye satış ofisi Metin İlaç firmasıdır.”Supra tallboy uzatmak için en iyi ve en doğru tercihtir. “Supra tall Türkiye” için mucizevi bir ilaçtır. bu ilacın hiç bir yan etkisi görülmemiştir. “Supra tall boy uzatıcı ilaç” ile diyet yapmanıza gerek kalmadan boyunuzu uzatma şansı bulacaksınız.

Supratall boy uzatıcı kullanıcı yorumları

Benzer Kullanıcı Yorumları:

supratall (752), supratall yorumları (393), supratall kullananlar (378), supratall şikayet (300), supratall kullanıcı yorumları (178), kimi boy uzatc yorumlar (89)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. arkadaşlar boyum 174 17 yaşındayım subratal alsm boy atarmıyım ltfn cvp verin

 2. Bende kararsızlık içerisinde kalarak denemek için almıştım. 19 yaşındayım ve üründen 3 kutu kullanmama rağmen 1 cm dahi uzayamadım.

 3. Kesinlikle hep yalan okadar arayıp konuştum bir sağlıkçı olarak belki olabilir dedim yanilirim dedim uç kutu aldım yağları eritip kaslara zarar veriyor kalp kasını yoruyo çok zayifladim

 4. arkadaşlar ben 18 yaşındayım ilactan 2 kutu alıp kullandım bir uzama olmadı ama zaten 2 kutuyla olacak bir şey değil 2 sene falan kullanılması lazım.Ben 2 ay boyunca hiçbir kötü yan etkisini görmedim bu nedenle tekrar başlayacağım uzatmazsa bile bir umut oluyor veya ne biliyim vitamin ihtiyacı karşılanıyor vücudun.Bence şansınızı deneyin ben tekrardan başlayacağım.Herkese iyi günler.

 5. Arkadaşlar yaklaşık bir aydır düzenli kullanıyorum vee sadece ani bi baş agrısı oluyo. 18 yasındayım vee kemiklerimin açıldıgını hissediyorum. Bacaklarım da agrılar oluyo

 6. arkadaslar aldım 5 kutu bıttı kesınlıkle ıse yaramıyor nolur benı dınleyın oyuna gelmeyın oyle olsa cınlıler kulanır demı mantıklı olun sadece ıcınde vıtamın var cok az zaten onu gunluk yemekde alıyonuz bu uzamama ısı genetıksel napsanızda degısmezzzz

 7. benim yaşıtlarıma göre boyum kısa yaşıtlarım benden 7-8 cm uzun arkadaşlar gerçekten işe yarıyormu? veya başka tavsiye edebilceğiniz ilaç ya da yöntem varsa yazarmısınız lütfen

 8. Gercekten ise yariyor mu ya kullananlar bi yazsn

 9. 2 aydan beri kullanıyorum sadece 1 kutu kullandım hiç bir etkisi yok arkadaslar. son bir kaç gündür böbrek agrılarıyla güne başlıyorum doktora gittim ve doktor ilaçların etkisi oldugunu söyledi. Kullanmaya devam edersem böbreklerimi kaybedecegimi ve diyalize baglanabilecegimi söyledi. benden size tavsiye alıp kullanmayın arkadaslar.

  • Gerçekten mi? Benimde böbreklerim ağrıyor. Bir süredir kullanıyorum. Acaba bu ilaç yüzünden mi? LÜTFEN geri dönüş yapar mısınız bana?

 10. 9 Aylık Kullanımda 4’8 cm işe yarıyor adım efe Atilla deynekli bakabilirsiniz facemde

  • abisi zaten çok uzunsun bizim gibi 30 yaşında 160 değilsin enazından

 11. arkadaşlar yaşım 13 boyum 1.60 çevremdeki yaşıt arkadaşlarım benden uzun boyumun daha uzun olması için ürün yardımcı olur mu sizce ve önerileriniz nelerdir