Nicer Dicer Plus

nicer dicer plus yorumları
nicer dicer plus kullanıcı yorumlarıNicer Dicer Plus – Bu başlığımızda dilimleyici ve rendeleyici bir ürün olan nicer dicer plus yorumları hakkında hasbihal edeceğiz. Nicer Dicer Plus Orjinal Satış ve Kampanya Fiyatı ile 129 TL yerine 59 TL olarak bazı sitelerde haber olarak duyurulmuştu.

Gerçekten de nicer dicer plus 59 TL’ye satılıyor mu? Böyle birşeyin olması mümkün müdür? Sevgili arkadaşlar şunu belirtmeliyiz ki olmaz diye birşey söylemek doğru olmaz. Bazı firmalar nicer dicer plus satarken kar oranlarını yüksek tutarak satış yapmaktadır bazı firmalar da sürümden kar edeceğim diyerek kar oranlarını daha az tutmaktadırlar. Bu nedenle kimi internet sitesinde 129 TL’ye satılıyorken kimilerinde ise 59 TL’ye satılabilir. Ancak şunu belirtmeliyiz ki nicer dicer plus orjinal satış sitesi dışında satılan nicer dicer plus ürünleri sahte olabilir veya dayanıksız çıkabilir. Bu hususta da dikkatli olmak gerekiyor.

Nicer Dicer Plus Kullanıcı Yorumları

Sevgili hanımlar bu başlık altında nicer dicer plus hakkındaki yorumları ve şikayetleri paylaşabilirsiniz. Bu ürünü kullanacak diğer hanımlar için siz de yorumlarınızı paylaşırsanız memnun oluruz. Nicer Dicer Plus Kullanıcı Yorumları başlığı altında merak ettiğiniz soruları da sorabilir ve bunlara cevaplar da alabilirsiniz.

Nicer Dicer Plus Pratik Doğrayıcı hakkında yukarıda kendimizce bilgiler verdik. Fiyatını söyledik. Orjinal Satış Sitesinden satın alınması gerektiğini hatırlattık. Yorumların öneminden bahsettik. Ve Sözümüzü burada noktalamak istiyoruz. İyi günler dileklerimizle.

nicer dicer plus yorumları

nicer dicer plus yorumları
nicer dicer plus kullanıcı yorumları

nicer dicer plus , nicer dicer plus yorumları , nicer dicer plus şikayetleri
Benzer Kullanıcı Yorumları:

nicer dicer (99), nicer dicer plus kullanıcı yorumları (18), quick dicer kullananlar (10)

5 yorum

  1. Tv reklamından2 adet Nicer Dicer siparişi verdim. Daha soğan doğrarken bıçakları dağılması üzerine kullanamadan her ikisini de Sürat kargo ile iade ettim. Alıcı firma ERKAN DEMİRCİ 2122889092 telefonları sanki duvar cevap vermiyor. 1 ay geçmesine rağmen geri dönüşleri de yok. Bu firma acaba dolandırıcımı?

  2. evet katılıyorum pusula yayıncılıktan tv reklamında gördüğüm nicer diceri sipariş ettim kırık çıktı geri gönderdim para iadesi talebinde bulundum tam 33 gün sürekli aradım şikayet telinde bekleyen 24. kişi olmama rağmen sabırla bekledim ve aldığım cevap kargoya bakıp alsaydınız oldu, ama kargo firmaları da öyle bir şey kesinlikle olamaz kapıda kontrol edip alabilmeniz için firmanın kargo şirketine ek bir ödeme yapması lazım diyorlar yani kontrol edipde almak gibi bir imkanımız yok, her neyse bende tekrar nicer dicer istedim 3 gün sonra geldi ama bırakın patatesi domatesi soğanı hiçbirşey doğramıyor poşete koydum ve vitrine kaldırdım ne diyebilirimki dolandırıldım resmen ilk defa tv den telle alışveriş ettim bu da son oldu HARAM ZIKKIM OLSUN…

  3. merhaba.ben 2 gün önce aldım.kullandım.hiç memnun kalmadım.almayı düşünen varsa bence almasın.pişman olursunuz.sadece rendesi ,soyacağı ve y şeklinde kesicisi işe yarıyor.geri kalanı atın çöpe gitsin.patatesleri şekilsiz doğruyor ve çok bastırmanız gerekiyor.tv görüldüğü gibi değil.ayrıca soğan doğramaya kalktım .bıçaklarında sıkıştı kaldı.tavsiye etmem.

Bir Cevap Yazın