Asla Beko beyaz eşya almayın
Asla Beko beyaz eşya almayın kullanıcı yorumları ve şikayetleri – Beko ürünleriini tercih ederek çok büyük bir hata yapmışım. Aldığım buzdolabının garanti süresinin dolmasını takiben sürekli olarak aynı yerden arıza yapması ve Beko’nun buna çözüm bulmaması beni çıldırttı. Hiçbir şekilde artık Beko’nun ürünlerini almayacağım.  Çevremdekileri de bu konuda uyaracağım. “3 kuruş fazla ver kaliteli al” boşa dememişler. bozulan yiyeceklere ve verdiğim servis paraları ile yeni bir buzdolabı alabilirdim. Asla beko almayın..
Benzer Kullanıcı Yorumları:

beko kullanıcı yorumları (35), beko buzdolabı yorumları (19), beko buzdolabı kullanıcı yorumları (14)

7 yorum

  1. BEKO BUZDOLABI ALIRKEN AMAN 2 KERE DÜŞÜNÜN, MÜMKÜNSE UZAK DURUN. 4 YILLIK DOLABIM FABRİKA ÜRETİM HATASI YÜZÜNDEN HURDA OLDU. ŞİRKET AYIPLI DOLABI ALIP ÜSTÜNE BENDEN ÜCRET İSTEYEREK (700 tl) YENİ DOLAP VERDİ. BİRDE DÜNYA MARKASIYMIŞ!!!! YESİNLER SİZİN DÜNYA MARKANIZI..BİR DAHA BEKO MU ALLAH KORUSUN. LÜTFEN GİDİN 300 – 500′E BAKMAYIP FAZLA VERİN BAŞKA MARKALARA YÖNELİN. BEN YANDIM SİZ YANMAYIN.

  2. Buzdolabının komp.gazı bosalmış.gelen beko tek.el..fan kompresör kondanser arızalı deyip450lira talep etti.yaptırmadım beko iyi marka ama servisinde iş yok.! BEKO alırken bir daha düşünün.

  3. Bir daha BEKO mu? Asla..
    Yurtdisinda, bizden olsun dedik gittik BEKO marka buzdolabi aldik. 2 yillik garanti suresi bittikten 6 ay sonra kapidaki ekran bozuldu. Kapiya giden kablolarin aç-kapayla zamanla (2buçuk sene) kirilmasi olabilir dedik. Hemen ardindan sogutmasinda azalma farkettik. Dondurucu kisminda etler falan tam çozulmeye baslamisken sansimiz varmis ki farkettik. Garanti olmadigi halde mecburen servis çagirdik. Bize dedigi kompresor degisecek, yeni gaz basilacak ve ekran arizasi için de kapi degisecek. Isçilik dahil 550 kusur euro fatura çikardi. Yani kisaca yeni buzdolabi alin dendi. Bir daha BEKO mu? Asla..

  4. Yeter bıktım ııı m tüm dostlarımıza arkadaşlarım ve akrabalarım tavsiederim hiç Arçelik Beko Altus modelleri almayınız para nıza ya zık etmeyiniz bir zamanlar iyi iydi marka olarak yerini aldık tan sonra bozulmaya başladı tavsiye olarak etmem sizler bilirsiniz şu anda ben kendim olarak buzdolabında n başlıyorum Bosch tercih ettim gereğince çaba sarf etti m boş çıktılar yaklaşık bir yıl mücadelem eden yoruldum

  5. 23/01/2017 tarihinde Esenyurt servisine cezve sıkıştırması sonucu BEKO marka kahve makinesini teslim ettim.Birkaç gün sonra onarıldı diye aradılar.Yapılan işlem cezve tabanlarının değiştirilmesi ve de benim bilgimin dışında!Ücretini ödeyip eve geldik.Evde kahve yapalım dedik ama kahveyi içmek kısmet olmadı.Makine ayni arızayı yaptı yani kahveyi bize vermedi.Sıcağı sıcağına hemen servise gittim 06/02/2017 tarihinde şikayetimi söyleyerek makineyi tekrar bıraktım.Birgün sonra beni aradıklarında buhar sistemi ve rezidansı ile ilgili 160₺ parça masrafı çıktığını söylediler.O zaman benden daha önce ne diye boş yere 45₺ aldınız dedim.Sonra durumu merkeze yani size bildirdim.Hatta makinenin değiştirilmesini bildirdim ve gereğinin yapılacağı bilgisini aldım.Servis sizden sonra beni arayarak parça ücreti almayarak sadece 50₺ işçilik karşılığı makineyi tamir edeceklerini söylediklerinde peki dedim.10 Şubat’ta makineniz hazır dediklerinde gidip aldım.Eve dönüp makineyi denemeye kalkıştığımızda kahve yapıp içmek nasip olmadı.Kahve yapmaya çalıştığımızda sürekli sigortayı attırdı.Durumu servise bildirdiğimde saçma sapan bahaneyle tesisatınız arızalı demezler mi?Makineyi hemen getireyim görün dediğimde ustamız 10 gün izine ayrıldı dediler.Durum böyle olunca tekrar merkezi arayıp makinenin acilen değiştirilmesini hem telefonla hemde mail’le bildirdim.İsteğim dikkate alınmamışki beni bilgilendirin dediğim halde yetkili birkişi beni aramadı.Servistekiler hem hatalarını kabul etmiyorlar hem de değişime yanaşmıyorlar.Ben bu durumu size iki kez bildirdim.Sorunumu Facebook ‘ta paylaşmak zorunda kalıyorum.Bozuk tesisasınız dedikleri tesisasta bulaşık,çamaşır makinesi,buzdolabı,dondurucu,fırın,mikrodalga,klima ve kombi ayni prizlrlerle ve de hepsi Arçelik bunların hepsi çalışıyor.Mağduriyetimin giderilip değişimin yapılmasını arz ederim.Olmazsa tüketici haklarında hakkımı arayacağm.

Bir Cevap Yazın