A101 Nexon Full HD 42″ Uydu Alıcılı Led Tv Yorumları
A101 16 Ekim 204 tarihinde yayınlamış olduğu aktüel ürünler kataloğunda Nexon Full HD 42″ Uydu Alıcılı Led Tv’yi piyasa fiyatının çok altında 899,00-TL‘ye satışa sunacağını açıkladı. Satışa sunulacak ürün Vestel servis güvencesinde olarak müşteriyle buluşacak. A101 kataloğunda ayrıca duvara asma aparatını da hediye edeceklerini duyurdu. Ürünü satın aldığınızda aparatı da almayı unutmayın. A101 Aktüel Ürün Yorumları hakkında daha detaylı bilgiyi sitemizi inceleyerek görebilirsiniz.

Nexon Full HD 42″ Uydu Alıcılı Led Tv (106cm) Özellikleri 

 • Full Hd (1920×1080)
 • 2 adet HDMI Girişi
 • 2 USB Girişi
 • sCard
 • Internet tarayıcı özelliği
 • HD Uydu Alıcısı
 • DVB-T/C/S2 (MPEG 4)
 • PC IN (VGA Üzerinden)
 • Net Motion Rate 400 Hz
 • USB üzerinden medya player desteği
 • Düşük enerji kullanımı
 • 2 yıl Vestel Servis Güvencesi

A101 Nexon Full HD 42″ Uydu Alıcılı Led Tv satışında World Bonus ve Asyacard’lılara taksit imkanı da sağlıyor. Sizler de ürün hakkında bilmediklerinizi sorabilir, ürünü daha önce sattın aldıysanız aşağıya yorum yaparak diğer kullanıcıların ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olmalarına katkıda bulunabilirsiniz.

a101-16-ekim-aktuel
Benzer Kullanıcı Yorumları:

nexon tv (332), nexon tv nasıldır (195), nexon TV nasıl (86), nexon tv yorumları (76), nexon led tv kullanıcı yorumları (66), nexon tv kullanıcı yorumları (54)

19 yorum

 1. şubat 2015 de de veriyor. aralıkta 40″ olanı aldım .ikinci gün donmalar ve kendi kendine kapanıp açılmalar başladı,düzelmedi servis yazılım atalım düzelir dedi olmadı,alıp götürdüler. 1 haftadır ses seda yok.30 gün içinde başvurdum yenisinide kolay kolay vermiyorlar.artık bu tv ye servisde ne yaparlarsa yapsın içimde bir şüphe olacak.aman sakın ha almayın.pişman olursunuz. zorlu holding hidayete erip vatandaşını kazıklamamaya başlayıncaya kadar bekleyin.

 2. arkadaşlar 400 herz i sadece yazılımsal bilginize,nexon ürünlerini almamanızı tavsiye ediyorum.1 ay oldu 40″ ini aldım,20 defa falan kendi kendine kapandı açıldı,2 defa dondu ,servis alıp götürdü 1 hafta sonra bir şeyi yok diye geri getirdi fakat tv yi çarpmışlar cam ve çerçevede derin çizikler ,ne yapacaksın zararı tazmin etmenin bir yolu da yok.bir daha kapanırsa veya donarsa video ya alın diyorlar,böyle bir şaçmalık olabilirmi.zorlu holdingi rabbime havale ediyorum.millete düşman bunlar.

 3. nexon almayın…….aldım pişmanım.1,5 aydır kapanıp açılmalar la ve donmalarla uğraştım.1 kere servise gitti 3 kere servis eve geldi ,sonunda kartını değiştirmek için eve geldiler,kasayı evde açmak için çok uğraştılar.benden düz tornavida istediler ve zorlaya zorlaya plastik leri ezip ,kesip açabildiler ,zaten servisde paneli çizmişlerdi şimdi ise kasayı haşat ettiler.artık siz düşünün.200-300 fazla verip iyi marka almadığıma pişmanım.seg in kartını taktilar.artık aynı özellikler varmı bilinmez.

 4. vestel nexon çok kalıtesiz bir ürün firma asla hatasını kabul etmez size fatura çıkarır aldıgınız ürün fiyatına lafa söze degil içrata bakın kullanıcı yorumlarını takıp edin paranızı vestele hibe edeceginize yardım kuruluşlarına bagışlayın dua sahibi olun

Bir Cevap Yazın