Home / Otomotiv Sektörü / Otomobil Yorumları / 2013 Toyota Auris yorumları ve şikayetleri

2013 Toyota Auris yorumları ve şikayetleri

2013 Toyota auris yorumları, toyota auris şikayetleri, 2013 model toyota auris araç özellikleri ve bilgileri

Toyota’nın Auris 2013 modelinde bir hayli iddialı  dinamik, güçlü ve yeni görünümüyle ön plana çıkmakta. Genel olarak özelliklerine baktığımızda gözde özellikleri akıllı saklama alanları ve arka koltukların katlanabilir özelliği sayesinde daha geniş bagaj olması.  Akıllı park destek sistemi, 6.1 touch dokunmatik  ekran, refakatçi aydınlatma (follow me home) 2013 Auris ile gelen özellikler. Ayrıca toyota 2013 Auris  modeli için geliştirilmiş direksiyon ve süspansiyon sistemi ayrıca Multidrive S şanzıman sistemi ile farklı bir sürüş deneyimi sunmakta. Değerli üyelerimiz sizde Toyota Auris hakkında bilgilerinizi, beklentilerinizi, olumlu veya olumsuz yazarsanız çok memnun oluruz. Toyota Auris 2013 yorumları bu bölümde paylaşılacaktır. trafik cezası sorgulama Auris 2013 ile ilgili görüşlerinizi, şikayetlerinizi ve paylaşımlarınızı bu bölümde yapabilirsiniz. Daha fazla otomobil yorumları ve modeller hakkında bilgi için takip’de kalın veya aradığınız model marka için site içi arama yapabilirsiniz.

2013 Model Toyota Auris Görselleri

2013-toyota-auris-sikayetleri-bilgileri

2013-Toyota-Auris-Touring-yorumlari

2013 Toyota Auris kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar otomobil hakkında olumlu, olumsuz + ve – yönlerini yorum yaparak bizlerle ve takipçilerimizle paylaşarak bilgi verirseler memnun oluruz. Lütfen unutmayalım ki Kullanıcı yorumlarında yapacağınız her yorum kullanıcılar tarafından dikkate alınmaktadır tarafsız ve gerçek yorum yaptığınız için teşekkür ederiz. Kullanıcı Yorumları ekibi olarak iyi günler dileriz.


Benzer Kullanıcı Yorumları:

nanomax çizik giderici krem (94)

Check Also

Yeni Jetta 2015 Yorumları

Volkswagen’in makyajlanmış kasasıyla yeni jetta 2015‘i piyasaya süreceğini duyurmasından çok geçmeden yeni kasa jetta 2015 …

One comment

  1. Gerçekten harika bir araba. Genelde bayanlar kullanır ama yinede tavsiyemdir güzel bir araç

Bir Cevap Yazın