YapaySigara.com Şikayetleri ve Yorumları

yapay sigara
yapay sigaraYapaySigara.com Şikayetleri ve YapaySigara.com Yorumları | Yapay Sigara sitesi ile ilgili yorumları, şikayetleri bu başlık altından paylaşabilirsiniz. Genelde insanların şikayet ettiği yapaysigara.com sitesi ile ilgili siz de düşüncelerinizi diğer insanlarla paylaşmak istemez misiniz? YapaySigara.com sitesinde siz de alışveriş yaptıysanız lütfen yapaysigara.com ile ilgili yorumları aşağıdaki yorum bölümünden diğer insanlarla paylaşınız…

yapay sigara
yapay sigara3 yorum

  1. Bu site işini çok düzgün yapıyor hemen gönderiyorlar bu site ile ilgili şikayet olacağını zannetmiyorum. ama diğer bir kaç site elektroniksigara.com gibi 1 ayda göndermıyorlar. telefonları cevaplamıyorlar. yapay sigara.com u tavsiye ederim.

  2. yapaysigara.net alışveriş yaptığım en güvenilir adreslerden biri. Aynı gün kargoya veriyorlar ve birlikte çalıştıkları kargo şirketi de gayet hızlı. Geçen gün verdiğim sipariş eksik geldi, aradım hemen ilgilendiler. Sonraki gün de yanında hediye 30ml premium likitle birlikte siparişin kalan kısmı geldi. Kendilerine çok teşekkür ederim ve kesinlikle tavsiye ettiğim bir site.

  3. yapaysigara com dan 3-4 kere alışveriş yaptım.hic bir sorun yaşamadım.kargoyu o gün icinde kargoya veriyorlar.bu siteden sorun ve sıkıntı yaşamadan alışveriş yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın