Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Şikayetleri
Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Şikayetleri ve Yorumları bu başlık altında paylaşılıyor. Siz de türk telekom müşteri hizmetleri hakkındaki görüşlerinizi diğer üyelerle paylaşmak istemez misiniz?

türk telekom müşteri hizmetleri

Türkiye’nin 81 ilinde hizmet veren Türk telekom, ofis ve bayilerinin yer aldığı Türkiye’de genel müdürlüklerinin dahil olduğu telefon numaraları mevcuttur.444 1 444 bu numaradan müşteri hizmetlerini arayarak Türk Telekom ile ile ilgili her türlü sorunuza cevap bulabilmek mümkündür.

Fatura sorgulama ve bireysel işlemleriniz için türk telekom sitesinde yer alan online şubeyi kullanarak ücretsiz işlem yapmak mümkündür. ….

türk telekom müşteri hizmetleri şikayetleri
Benzer Kullanıcı Yorumları:

trk telekom mteri hizmetleri (84)

2 yorum

  1. her gün defalarca evtelefonum ve ceptelefonum aranıyorum muşteri hizmetlerini arıyorum cevap yok bu neterbiyesizik bu neahlaksızlık yakın zamanda hem ttneti hemde ev telefonumu kapatacağım altarnatif arıyoum

  2. değerli türk telekom yetkilisi.telefon faturalarımı düzenli otomatik bankacılıkla ödüyorum.ekim ayının 21-10-2013 tarihinde telefonumu arayan akrabalarımın telefonuma ulaşamadığını devamlı meşgul çaldığını söylediler.eve geldiğimde denedim evet meşgul ve arama yapılamıyordu.arıza kayıdı 3 sefer bıraktım arıza bulunmadığını telefon mesajıyla bildirdiler.sonra müşteri hizmetlerini aradım 1 adet ödenmemiş fatura olduğunu söylediler .internet bankacılığından girip faturalarımın gününde ödendiğini görüp tekrar müşteri hizmetlerini aradım durumu izah edip faturalarımın gününde ödendiğini söyledi.bu ne ilgisizliktir ki ben şimdi sizin arızanızı bildireceğim dedi.30-10-2013 tarihi sabah arıza kaydınız alındı diye mesaj geldi.ve ben 30-10-2013 saat-23.28 de yani 9 gün madur kişi olarak size madur olduğumu bildiriyorum.yazık..takdiri size bırakıyorum.

Bir Cevap Yazın