TTNET Yalın internet şikayet yorumları

ttnet internet yorumları şikayetlerittnet yalın internet şikayet , ttnet ev yalın telefonsuz internet kullanıcı yorumları ve şikayetleri sayfasında siz de ttnet internet hakkındaki olumlu ve olumsuz yorumları dile getirebilirsiniz. Burada yapılan yorumlar ttnet müşterileri tarafından yapılmış olup hakları sahiplerine aittir.

Sayın misafirlerimiz tarafsız ve gerçek yorum sitesi olan kullanıcı yorumları ile sizde ttnet internet ve ttnet yalın internet hakkında neler düşündüğünüzü tarafsız bir şekilde dile getirebilirsiniz. Lütfen yorumlarınızda tarafsız olmaya özen gösteriniz zira diğer müşteriler de sizin yorumlarınız doğrultusunda ürün hakkında bilgiye sahip olacaklardır.

ttnet internet yorumları şikayetleri

ttnet yalın internet yorumları ve şikayetleri
Benzer Kullanıcı Yorumları:

ttnet yalın internet şikayet (48), yhs-default (46), ttnet kullanıcı yorumları (45), internet yorumları (30), ttnet yorumları (27), ttnet yorumlar (22)

6 yorum

  1. 1 aydır internet yavaşlığını geçtim çekmiyor bile müşteri temsilcisini aradım dalga geçer gibi madem çekmiyosa tarife değiştirelim diyor pazartesi olsunda ben sorcam size sözleşme bedelini o parayı suratınıza patlatıp nasıl kapatıyorum interneti görsün sanki bulunmaz hint kumaşı #TTNET PİŞMANLIKTIR BU HATAYA DÜŞÜP SİZDE PİŞMAN OLMAYIN!!!!

  2. Arkadaşlar ben 4 ay boyunca hiç hizmet alamadım iç tesisat ile ilgili sorun var deyip geçiştirdiler. Ama sorun onların kutusundan çıktı buna rağmen 4 ay boyunca 90 tl fatura ödedim şimdi de 363tl fatura çıkardılar iptal ettirdiğim için. Neyse sadette geliyorum bunlar dolandırıcı dikkat edilmesi gerekiyor vatandaşı nasil hizmet sağlarız değil de nasıl parasını alırız derdine düşmüşler o yüzden lütfen bilinçli olun ve ttnet kullanmayın ayni şey doping için de geçerli. Size önerim turkcell internet kullanın şimdiye kadar iyiler. Sağlıklı kalın umarım bu yazım yardımcı olmuştur saygılarımla.

  3. Ben 3 senedir TTNet kullanıcısıyım bir hafta önce internetimi dondurmak istedim ama bana söylemen internetimizi dondurursak tarih ileri atılır dendi ben internetimi donduruyor Sam karşılığında hizmet almıyorum Bu nasıl bir anlaşma ve çalışmadır taahhütüm bittiğinde TTNET abone elinden de çıkacağım

  4. Yorumları okudum ve durumlar aynı ve sorunları takmayan bir tur net var ben bu saatten sonrA önce aldığım hizmeti özel bir firma aracılığı ile ölçtüreceğim ve inanıyorum ki kazıklanıyorum tt net tarafından yasal olan bana ait oladar güzel hak vermiş ki devlet sonrasında da cımhur başkanlığı sitesi ne ttnet şikayetleri diye yazıp Fazla değil 3 bin kişi yeterli devlet de soruşturma başlatıyor bilginize .

Bir Cevap Yazın