THY Müşteri hizmetleri problemli

türk hava yolları thy şikayetleri
türk hava yolları thy şikayetleriTHY Müşteri hizmetleri problemli  – 11 MART 2013 TARIHINDE TEBRIZ-ISTANBUL VE ISTANBUL-TEBRIZ GIDIS DONUS UCUS BILETI ALDIM..DONUS YAPAMAYACAGIM ICIN BILET IADEMI TALEB ETTIM..MUSTERI HIZMETLERI 240 TL OLARAK ODEMENIZI ALABILIRSINIZ DIYE IFADE ETTI..

ANCAK ODEMEMI ALAMAYINCA VE MUHATAB BULAMADIGIM ICIN TEKRAR MUSTERI HIZMETLERI ILE GORUSTUM..BU KEZ ODEMEMIN 101 DOLAR OLDUGUNU BELIRTTILER..

türk hava yolları thy şikayetleri

101 DOLARI BILETI ALDIGIM ULKEDEN YANI IRAN`DAN ALMAM GEREKTIGINIDE BELIRTTILER..IRANA GELDIGIMDEN BERI KAC DEFA THY OFISI VE BILET ACENTASI ILE GORUSTUM..HALEN ODEMEMI YAPMADILAR / YAPAMADILAR.. YAZIK ; SANIRIM BU PARAYA IHTIYACLARI VAR

Gönderen İsim/Mail: mehmet ali altundal ( info@sticompany.org)
Benzer Kullanıcı Yorumları:

thy mteri hizmetleri (81)

1 yorum

  1. Her yıl bir iki kez uçuşum var. Her seferinde de bir bilet ücreti kadarda valizlere para ödemek zorunda kalıyorum.Artık yeter diyorum.Hep şikayet ediyorum ama hep cevapsız kalınıyor. Benim gibi bu konudan rahatsız olan çok insan var. Uçağın tepesindenmi atılıyor bu valizler. Son uçuşumda 5 şubat bagajımı alırken emindim kırmuşlardır valizimi yine diye. Karşılaştığım durum bir değil iki valizim birden kırıktı. Ne diyeyim şimdi ben birde koca firma THY şiddetle kınıyorum.

Bir Cevap Yazın