Taksim Gezi Parkı Eylemi Bitti mi?

Taksim Gezi Parkı Eylemi Bitti mi?
Taksim Gezi Parkı Eylemi Bitti mi?Taksim Gezi Parkı Eylemi Bitti mi? Taksimde günlerdir devam eden gezi park eylemi ne zaman bitecek sorusuna kullanıcı yorumları sitemizde yanıt vermeyi çok isterdik fakat eylemin daha kaç gün süreceği maalesef belli değildir.

Bu başlık altında ise taksim gezi parkı ile ilgili insanlar yorumlarını paylaşıyorlar. Siz de taksim gezi parkı ile ilgili neler düşündüğünüzü kullanıcı yorumları sayfamızda diğer üyelerle paylaşmak istemez misiniz? İyi günler dileriz.

Ayrıca bu sayfayı facebook sayfanızda paylaşarak daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilir ve daha çok kişi tarafından yorum yapılmasına vesile olabilirsiniz.

Taksim Gezi Parkı Eylemi Bitti mi – Yorumlar için tıklayın

Taksim Gezi Parkı Eylemi Bitti mi?
Taksim Gezi Parkı Eylemi Bitti mi?3 yorum

  1. Nasıl insanlarsınız siz binlerce masum insan ölürken eylem yapmadınız. Terör için eylem yapmadınız. Taksim gezi parkı ki burada kapkaça uğramış birisiyim bunun için mi eylem yaptınız. Haa diyeceksiniz ki biz ondan değil diktatörlük için eylem yapıyoruz. Geçin bu palavraları etrafı ateşe veriyorsunuz polise saldırıyorsunuz etrafı yakıp yıkıyorsunuz sonra neymiş diktatörlüğe karşı ayaklandık. Lütfen arkadaşlar yeter galeyana geldiğiniz. Milletin kapalı açık olması bu kadar çok nasıl batıyor size anlamıyorum… Varsa cevabı olan yazsın

Bir Cevap Yazın