Star Hose Sihirli Hortum Kullanıcı Yorumları

Star Hose Sihirli Hortum Kullanıcı Yorumları
Star Hose Sihirli Hortum Kullanıcı YorumlarıStar Hose Sihirli Hortum Kullanıcı Yorumları – Arkadaşlar az önce uzayan hortum yorumları ve uzayan hortum şikayetleri başlığında bir konu açtık ve orada genel olarak uzayan hortum ile ilgili yapılan yorumları bulabilirsiniz. Bu başlık altında ise star hose sihirli hortum ile ilgili yorumları ve şikayetleri bulabileceksiniz.

Star hose sihirli hortum ile tanıtılan ürün televizyon ekranlarında son zamanlarda sıkça görmeye başladığımız bir üründür. Star Hose sihirli hortum kendiliğinden uzayan ve kısalan bir hortumdur. Musluğu açtığınıza zaman oluşan basınçla birlikte uzayan ve alacağınız ürüne göre 15 metreden 24 metreye kadar uzayabilen hortumlar ile ilgili kullanıcı yorumları tarafsız ve gerçek yorum sitesi olan www.kullaniciyorumlari.org sitesinde paylaşılmaktadır.

Star Hose Sihirli Hortum Kullanıcı Yorumları

Star Hose Sihirli Hortum Kullanıcı Yorumları
Star Hose Sihirli Hortum Kullanıcı Yorumları

İnternet üzerinden ve televizyon reklamlarında satışı yapılan star hose sihirli hortum satış fiyatı toplam 6 parça olarak 99 TL’ye satılmaktadır. Aslında bakacak olursanız ürünü daha da uygun fiyata satan yerler olabilir ama aynı ürünün satış fiyatı şu anda bu şekildedir.

Siz de star hose sihirli hortum kullanıcı yorumları başlığı altında neler düşündüğünüzü diğer kullanıcı yorumları üyeleri ile paylaşmak istemez misiniz? Aşağıdaki yorum bölümünden lütfen tarafsız ve gerçek yorumlarınızı paylaşınız.
4 yorum

  1. Ancak üçüncü kullanımda hortum tam orta yerinden patladı. Telefon ettik. Kısa bir süre içinde yenisiyle değiştirildi. Ancak yeni gelen musluğa bağlandığı yerden su fışkırtıyor. Tekrar rayacağım.Ancak beni rahatsız eden bir başka konu da aynı ürünün piyasa 39.90 a satıldığı.Her iki ürün aynı firma tarafından farklı adlarla satışa sunulduğu düşünüyorum.

    • Aynı olay benim başıma da geldi. Ürünü aldığım yere geri iade ettim. Türkiye de temsilcisi ve irtibat ofisi olan başka bir markanın (markayı burada belirtmem doğru olmaz sanırım) üretim patentli orjinal ürününü satın aldım. Gerçekten farklı imiş. Çok memnunum.

    • Gülşah hanım hortumun markası HOOOTUM. Markanın internet sitesi *** Fiyat pahalı ama. Hortumun uzunlukları metre ve feet olarak sitede var. Ben 1 adet 25 feet ve 2 adette 50 feet aldım. Sulama mesafesine ve yerine göre birbirlerine ekleyerek kullanma şansım olsun istedim.

Bir Cevap Yazın