PTT Kargo Takip Sistemi Neden Çalışmıyor?

ptt kargo takip sistemiPTT Kargo Takip Sistemi Neden Çalışmıyor? Arkadaşlar bugün ptt kargo ile Türkiye’nin diğer noktasına bir kargo gönderdim. PTT Gönderi Sorgulama veya PTT Kargom Nerede linkine tıkladığımda kargonun nerede olduğunu daha önceleri denediğim için biliyordum fakat bugün PTT Kargo Takip Sistemine tıkladığımda “Güvenlik Kodunu Yanlış Girdiğiniz. Lütfen tekrar deneyin.” şeklinde uyarı veriyordu. Defalarca güvenlik kodunu yenilememe rağmen aynı hatayı vermeye devam etti.

ptt kargo takip sistemiPTT Kargo Takip Sistemi

PTT gibi bir kuruma böylesi basit sorunlar hiç yakışmıyor. Yetkililerin bu olaya da ir çözüm getirmesini rica ediyorum. Ayrıca ben kargomun nerede olduğunu nasıl öğreneceğim, bu da ayrı bir sorun zaten..

PTT Kargo takip sistemi veya PKK Gönderi Takip Sistem neden çalışmıyor konusu hakkında siz bu başlık altında yorumları paylaşmak istemez misiniz?
Benzer Kullanıcı Yorumları:

ptt kargo takip çalışmıyor (20), ptt kargo takip sorunu (19), ptt karo takp (10), ptt kargo takip sitesi açılmıyor (1)

11 yorum

  1. arkadaşlar aramayın gidip alın direkt yoksa göndermiyorlar arayınca herkes şunu ara bunu ara deyip geçiştiriliyor ve kımse kaldırmıyor çok acı bir durum….

  2. Ptt kargo gonderi takip bar kodumu dogru yazmama ragmen guvenlik kodunuda dogru giriyorum yanlis diyor birdaha giriyorum…… yanlis:((( ptt gibi koklu bir kuruma yakismiyor yabanci posta takiplerinden kargonuz ptt de diyor fakat ptt web sitesinden ulasamiyor :((( bizim kusagin ptt sevgisi bir baskadir ptt kartpostalar pul yildirim telgiraf jetonlu telefonlarla yanimizdaydi postaci amcanin selami gulumsemesi mahallemizin ailemizin ferdi olarak goruyorum halen oyle nerede sari renkli ptt arabasi gorsem bana kargo posta getirmese bile selam veririm ptt sevgisiyle buyudum tum islerimi ptt ile halletmeye calisirim saygilarimla…

Bir Cevap Yazın