Pierre Cardin Takım Elbise Şikayet

pierre cardin
pierre cardinPierre Cardin Takım Elbise Şikayet  – 2004 YILINDAN BERİ PIERRE CARDIN TAKIM ELBİSELERİNİ KULLANIYORUM. BUGÜNE KADAR ÇOK DA MEMNUNDUM.ANCAK 1 YIL ÖNCE TAM 500 TL VEREREK ALDIĞIM TAKIM ELBİSENİN PANTOLUNUN ARKA KISMI KEDİLİĞİNDEN DEFORME OLDU VE ACAYİP BİR HAL ALDI.ALDIĞIM MAĞAZAYA GÖTÜRDÜM VE FİRMAYA GERİ GÖNDERDİLER.

GELEN CEVAP KULLANICI HATASIYMIŞ.AYDA TOPLAM 4 VE 5 DEFA GİYDİĞİM TAKIM ELBİSESİNİN PANTOLUNU DEFORME OLDU.BANA GELEN CEVAP ELDE YIKANMIŞ OLDUĞU GİBİ KOMİK,AŞAĞILAYACI VE RENCİDE BİR CEVAP.BEN İŞİM GEREĞİ SÜREKLİ TAKIM ELBİSE GİYEN BİR İNSANIM.BİR TAKIM ELBİSENİN ELDE YIKANMAYACAĞI BİLMEYECEK BİR İNSAN DEĞİLİM.KALDI Kİ BU FİRMADAN BUGÜNE KADAR EN AZ 15 TANE TAKIM ELBİSE ALMIŞIMDIR VE HALA KULLANIYORUM.

BÖYLE BİR CEVAP BENİ İNANIN ÇOK RENCİDE ETTİ.DEMEK Kİ BU FİRMANIN MÜŞTERİ MENNUYETİNE VERDİĞİ ÖNEM BU KADARMIŞ.BU TAKIM ELBİSEYİ DEĞİŞTİRMEK BÖYLE BÜYÜK VE KURUMSAL FİRMA İÇİN ZOR OLMASA GEREK.HAKKIMI SONUNA KADAR ARAYACAĞIM.İNANIN ÇOK BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞI İÇİNDEYİM.EĞER TALEBİME OLUMLU YANIT GELMEZSE BU FİRMADAN BİR DAHA HİÇBİRŞEY ALMAYACAĞIM GİBİ ÇEVREMDEKİ BÜTÜN İNSANLARA DA BU DURUMU ANLATACAĞIM.

MÜŞTERİ MENNUYETİ BU OLMASA GEREK.UMARIM BU MAĞDUREYETİME BİRİLERİ KULAK VERİR.

pierre cardin
pierre cardin3 yorum

  1. ilk defa Pierre cardin den 2013 yılında iki adet takım elbise aldım. bir tanesinin pantolon genelinde, henüz alalı 4 ay olmasına rağmen deformasyonlar meydana geldi. ikisinin de aynı şekilde temizlenmesine rağmen diğerinde hiçbir sorun oluşmadı. firmanın kurumsallaşmış bir marka olduğunu ve mağduriyetimin telafi edileceğini düşünerek incelemeye gönderdim. fakat sonuç tam anlamıyla hayal kırıklığı. ürün tarafıma red edilmiş olarak geri gönderildi. en kalitesiz elbisede bile 3 ay içinde bunun olabileceğini zannetmiyorum. fiyatlarını da kıyaslarsak diğer firmalarla, kazıklanmak bu olsa gerek.

  2. Nişan öncesi aldığımız tuvaletin ölçüleri yanlış alımdı iki kere tadilat için gönderilmesine rağmen yine istediğimiz gibi olmadı kısa oldu firma sattığı ürünün arkasında durmadı sonuç olarak nişana üç gün kaldığı için eşim böyle giymek zorunda kaldı. Bizim nişanımız içip elbise yüzünden rezil oldu siz siz olun burdan alışveriş yapmayın. Bizim başımıza gelen sizin de başınıza gelmesin.

  3. Ankara optimum Pierre cardin mağazasından bir ceket ve gömlek aldım aldıktan bir hafta sonra değiştirmek istedim Ankara dışında ikamet etmem sebebi ile telefon ile irtibat kurdum ve mağaza çalışanları çok ilgili davrandılar ve özellikle deniz bey’e çok teşekkür ediyorum ilgi ve alakasından dolayı, Turgay beyede teşekkür ediyorum.Buradaki incelik ilgi ve alaka bu tür kaliteli mağazalarda bence böyle kaliteli elamanların olması müşteri tutma noktasında gereklilik olduğunu düşünüyorum.Pierre cardinden alışverişe devam diyorum.

Bir Cevap Yazın