Novitas elektrik tasarruf cihazı yorumları, şikayetleri

novitas elektrik tasarruf cihaziNovitas elektrik tasarruf cihazı yorumları, Novitas şikayetleri  – Novitas Elektrik Tasarruf Cihazı kullanıcı yorumları, Novitas Elektrik Tasarruf Cihazı kullanmış olanlar bu sayfamızdan ürünün tüm etki, yan etki, olumlu ve olumsuz yönlerini paylaşabilirler.

Siz de bu başlık altında norvitas elektrik tasarruf cihazı ile ilgili neler düşündüğünüzü aşağıdaki yorum bölümünden diğer üyeler ile paylaşmak istemez misiniz?

novitas elektrik tasarruf cihazi
Benzer Kullanıcı Yorumları:

www novitas elektrik tasarruf cihazı (1)

4 yorum

  1. navitas ets101 cihazını alalı yaklaşık 15-16 ay oldu. cihazı taktıktan sonra 3 ay boyunca hiçbir fark olmadı, işe yaramıyor diye söküp attım ancak o ay elektrik faturası 45-50 tl den 14-15 civarına düştü. evde koyacak yer olmadığından yine buzdodolabının arkasındaki prize taktım. ve 1 yılı aşkındır elektrik faturamız 15 tl yi geçmemiştir.

  2. Novitas nets 101 denen cihazdan 3-4 sene once denk gekdi ve kullandim .cihaz iki seneyi doldurduktan sonra bir gece yarisi kendi kendine patir patir patlamaya baslamis ve yangin cikarmisti.evde Kacak Akim Rolesi dahi vardi. tum sigortalari kapatinca patlamayi kesti. etrafinda yanici malzeme olmadigindan alt tarafindan tutup attim.Anliycaniz verilmis sadakamiz varmis. o zaman firmanin internette iletisim adresi maili vs. yoktu.gec yazdim insallah baska sorunlara neden olmamistir. Boyle bir baslik actiginiz icin tesekkur ederim.

Bir Cevap Yazın