Nokia Lumia 520 nasıl bir telefon – yorumları

Nokia Lumia 520 Kullanıcı Yorumları
Nokia Lumia 520 Kullanıcı YorumlarıNokia Lumia 520 nasıl bir telefon – kullanıcı yorumları ve ürün inceleme hakkında biraz bilgi | Merhaba arkadaşlar türkcell’in reklamlarında gördüğüm nokia lumia 520 ile ilgili sizden biraz bilgi almak istedim. Şu günlerde bir akıllı telefon almayı düşünüyordum ve aklımda ise samsung s3 mini vardı fakat nokia lumia 520 telefonunu gördükten sonra açıkçası kafam karıştı.

Değerli arkadaşlar sizce nokia lumia 520 telefonu nasıl bir telefondur? Alırsam pişman olur muyum olmaz mıyım? Ayrıca türkcellden alsam mı daha iyi olur yoksa diğer türlü teknosa, istanbul bilişim gibi firmalardan alsam mı daha avantajlı olur?

Görüşlerinizi ve telefon hakkındaki düşüncelerinizi benimle paylaşırsanız memnun olurum. Şimdiden teşekkürler, iyi günler dilerim.

Nokia Lumia 520 Kullanıcı Yorumları
Nokia Lumia 520 Kullanıcı YorumlarıBenzer Kullanıcı Yorumları:

nokia lumia 520 nasıl bir telefon (14)

1 yorum

  1. sa ben yaklaşık 2 aydır kullandığım Nokia Lumia 520 telefonuma telefon kilit şifresi oluşturdum bir hafta sonrası telefonu sıfırladım fakat açıldığında şifre istedi aynı şifreyi girdiğimde kabul etmedi bu durumda ne yapmam lazım çok acil yardımcı olurmusunuz

Bir Cevap Yazın