Müslümanların Masumiyeti Türkçe Alt Yazı

müslümanların masumiyeti filmi türkçe izleMüslümanların Masumiyeti filmi türkçe izle , Müslümanların masumiyeti filmi türkçe alt yazı olarak izle , Peygamber Efendimiz’e (s.a.v.) hakaret filmi türkçe altyazı olarak izleme sitesi – tr dublaj hd izleme

Sevgili arkadaşlar böyle bir olayın hasıl olmasından ötürü büyük üzüntü duyduğumuzu belirtmek isteriz. Bu filmi çeken ve çektirenler bir nebze olsun içlerindeki nefreti kusmuş oluyorlar. Müslümanlığa, islama olan düşmanlık asırlardır devam ediyor ve hiç şüphe yok ki devam edecektir. Alemlerin nuru üzere yaratıldığı Efendiler Efendisi’ni (sallallahu aleyhi ve sellem) bırakın temsil edecek biri onun nur cemaline sahip olabilecek kimse yoktur şu kainat üzerinde. Öyle ki Onu temsil etmek kimsenin karı değildir.

ABD ve İSRAİL kaynaklı çekilmiş olan bu filmin bir bölümünün yayınlanmasından sonra ortadoğuda tepkiler gittikçe büyümüş durumdadır. Belki de bazı karanlık güçlerin istedikleri şey de tam olarak buydu. Ortadığu arap baharı sonrasında bir karışıklığa daha gidiyor gibi ve maalesef ki bunun nedeni İslam’ı kullanmak olmuştur.

Sevgili arkadaşlarım, ağabeylerim ve ablalarım! Filmi paylaşmamızı beklemeyin bizden. Her ne kadar internette film  yayınlanıyor olsada ben şahsım adına Efendim’e (s.a.v.) saygısızlık olmasın diye bu filmi yayınlayamıyacağım. Yinede taktir sizindir diyerek izlememekte fayda olacağını da belirtmek istiyorum. İyi günler dileklerimle..

Film Kötü Örnek Olduğundan Siteden Kaldırılmıştır.

Lütfen yapacağınız yorumlarda film neden yok, neden film eklememişsiniz gibisinden yorumlar yapmayın. Filmi ısrarla gelen talepler doğrultusunda sitemizden kaldırdık.

kullanıcı yorumları

Müslümanların Masumiyeti Filmi Hakkında Yorumlar Video İzle

müslümanların masumiyeti filmi türkçe izle
müslümanların masumiyeti türkçe izle, müslümanların masumiyeti hakaret filmi tr dublaj altyazı izle
Benzer Kullanıcı Yorumları:

müslümanların masumiyeti izle (20)

44 yorum

  • Son 500 yıl içinde müslüman ülkelerin ve dincilerin yenilik adına teknoloji adına bir katkıları varmı.? bir kaç tane sayabilirmisin.? dünya bu tembel beyinleri taşırmı zannediyorsunuz.? bu beyinler neden tembel.? dincilik yüzünden. dünyada gelişmiş dinle yönetilen bir devlet varmı.? olabilirmi.??? kendiniz gelişmezsiniz.? gelişmiş dünya sizleri daha fazla taşımaz.? gelişmiş ülkeler askerinin postalın altında yok olursunuz. bunu bir yer yazın.????

  • Bu film amatörce ve aceleyle çekilmiş provokatif bir filmdir. Niyet apaçık meydanda. Müslümanları kışkırtıp, haklı iken haksız duruma düşürmek ve İslamiyeti tıpkı filmde anlattıkları gibi adaletsiz bir din olarak lanse etmek. Dünyada o kadar çok cahil müslüman var ki, bu amaçlarına hemen ulaştılar. Bu filmin sorumluları zaten islam devletlerinin yönetimleri tarafından en ağır şekilde cezalandırılacaktır. Hiçbir kamu oyundan, hiçbir hükümetten ve hiçbir siyasetçiden destek de bulamazlar zaten. İsrail hükümeti bile bu filmi kınamak zorunda kalacak. Siz daha neden gidip büyükelçi öldürüyorsunuz? Bu müslümanlar için Peygamber Efendimizi(s.a.s.) ve islamiyeti en doğru şekilde tanıtmak için büyük bir fırsattı ama yapılan bu taşkınlıklar treni kaçırmamıza sebep oluyor. Sağduyu çok önemli. Bu islam düşmanları öyle çok yayılmışlar ki içimize, yorumlarda bile bu filmi çekinmeden destekleyebiliyorlar. Allah (c.c.) sonumuzu hayır etsin.

 1. bu filme kim ne kadar desdek veriyorsa ve bu sitede müslümanlara hakaret eden kişiler yani katoliklersizin ta ananızı avradınızı çolugunuzu çocugunuzu doguranınızı bacınızı si*** ulan o***bunun çocukları madem müslümanları sevmiyonuz ne yar***a bu ülkede yasiyonuz s****rin gidin a***k agızlılar

 2. BU FİLMİN YAPIMINDA HER TÜRLÜ İŞİNDE EMEĞİ GEÇENLERİ LANETLİYORUZ…ALLAH’IN LANETİ ZALİMLERİN ÜZERİNE VE BU FİLMİ ÇEKENLERİN ÜZERİNE OLSUN…ALLAH EN BÜYÜK İNTİKAM ALANDIR…DİNİ İSLAM ELBET BİRGÜN TAMAMLANACAKTIR…

 3. sizin bu başlık altında nisanın reklamınızı yapmanızı esefle kınıyorum !!! sizinde bu filmi yapanlardan ne farkınız kaldı …onlarda yalancı ve pislik degillermi ….

  • Afedersiniz ama nissan ile onlara benzememizin ne alakası var ? Reklamlar sabit olmayıp sürekli değiştiğinden müdahale edemiyoruz. Lütfen bilmeden konuşmayınız zira kişi bilmediğinin, tanımadığının düşmanıdır demişler. Ve asıl sizin böyle konuşmanız bir müslümana yakışmayan harekettir. Önyargı!

 4. 1-bu film dünyayı karıştırmak amacıyla hazırlanmıştır.(bu bilinen bir gerçek) 2-Müslümanları test etmek ve daha hırçın hale sokmak için yapılmıştır. Hadi bunları anladık ta ulan sadece Hz.Muhammed (s.a.v) gösterilince mi olay oluyor ulan bu adamlar daha önce Allah’ ı da bi çok filmde karşımıza çıkarttılar ona niye kimse sesini çıkarmıyor. Allah’ mı daha büyük Hz.Muhammed(s.a.v) mı ????

 5. Peygamberimize hakaret eden bu yobazların Allah belasını versin. Zalimler için yaşasın cehennem lafı boşuna söylenmemiştir. Allah belanızı versin kafirler.

 6. bunların ne yapmak istedikleri apaçık ortada. siyonistlerin amaçları zaten belli. islamı çekemiyorlar ama Allah’ın vaadini tamamlayacağından habersizler galiba. Allah cezanızı versin sizin.

 7. Zalim: Zulmeden, bir kimsenin hakkını zorla elinden alan, haksızlık yapan, merhametsiz ve gaddar kimsedir. Halk arasında zalime zalım da denir. Peygamber Efendimiz zulümle ilgili bir Hadis-i Şeriflerinde “Zulmetmekten korunun. Zira zulüm kıyamet gününde sahibini kuşatan karanlıklardır” buyuruyor.
  Zalimler için yaşasın cehennem
  Âl-i İmran Suresi’nin 151. ayeti ile Nisa Suresi’nin 168 ve 169. ayetlerinde zalimlerin yeri şöyle izah ediliyor. “Hakkında hiçbir delil indirmediği şeyi Allah’a ortak koşmalarından ötürü, inkar edenlerin kalbine korku salacağız. Onların varacağı yer cehennemdir. Zalimlerin durağı ne kötüdür!”

 8. ben kendimden son derece utanıyorum bu filmi öfkeyle merak ettim ve izledim.ALLAHIN AFFI RAHMETİNE SIĞINIYORUM TÜM MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMDEN DUA BEKLİYORUM HAYA EDEEREK.böyle bir filmin yapılabildiğine inanamıyorum.bence böyle bir rkeflik ahiretten önce tıpkı lut kavmi gibi çok acı bir azabla helak edilmesi için bütün kalbimizle kahhar sıfatına sığınılarak dua edilmeli

 9. usame bin ladin saldırısından sonra nasıl bi film çekmelerini bekliyordunuz.onlar kendi dinleriyle ilgilide filmler çekiyorlar.o filmler yayınlanınca hiçbiri birbirini öldürmüyor.istemeyen seyretmesin o kadarı yeterli.

 10. ayrıca filmi de izlemedik.bize hakaret mi etmişler iftira mı atmışlar yoksa son yaşanılan gerçekleri mi çekmişler.müslümanları mı çekmişler.yoksa müslümanm diye son zamnlarda ortaya çıkan katil siyasetçi ve teröristleri mi anlatmışlar bi fikrim yok bu yüzden.

 11. en son peygamber benim. Hz. sokrates diyorki önceki dinlerin son kullanma tarihi geçti eğer kullanmaya devam ederseniz zehirlenirsiniz. ölmesenizde yan etkileri kalır. belirtileri gericilik, yobazlık, şeriatçılık, çağın gerisinde kalmak vs.? Yeni DİNİMİZ ( pozitif bilim ) akıl,bilgi,pozitif bilimin ışığında evreni uzayı keşfedeceğiz dünya insanı olacağız. temel insan hakları ve bütün canlılara yaşama hakkı için mücadele edeceğiz. özgür düşünen dürüst bireyler yetiştireceğiz geçici yaşam için dünya malına tap mayacağız. sloganımız bütün iyi insanlar kardeştir. hayatımızı korku üzerine değil sevgi üzerine kuracağız. ölmekten korkmayalım yaşarken zalim, vicdansız olmaktan allah deyip dünya malına tapmaktan korkalım.

 12. Olm Salak Dinsizler Cennet Cehennem varsa Müslümanlar Yaşadı. Ama Yoksa Bişi Kaybetmezler. Ama Varsa Ataistler Göte Geldi. G. Kazık sokacaklar 🙂 p.p. nizden asacaklar. Dilinizden kancayla asacaklar. O yüzden Bence inanmasanızda inanlarla uğraşmayın. Sizin için Daha Mantıklı olur Her şeyde mantık arıyorsuunuz yaa bi kendinizde mantık aramıorsunuz…

  • şeytanda senin gibi düşünenlerin G. kazık sokacak dinciler neden bu kadar zalim ve piskopat oluyor. idda ettiğiniz tanrı bu kadar işkenceci ise o tanrıya lanet olsun bizim tanrımız sizinki ile aynı değilki. bizim tanrı kimseye kazık sokmaz. o kazık sokan senin pisikopat tanrınki sen düşün sana sokacak.? nasıl yaratıcınız var anlamadım mafya reisi gibi santaj yapıyor. biz kime tecavüz ettik kimin hakkını yedik. din adına hangi ahlaksızlığı yaptık allah diye dünya malınamı taptık neden ceza veriyor. benim tanrım seninki ile aynı değilki. söylediklerin senle onun arasındaki sorun. bizi bağlamaz. seninle aynı tanrıya inanamayız.

 13. Din, insanın alt üst olmuş kendi hayal gücüyle yarattığı var olmayan yaratıkların korkusuyla, insanın yargılama yeteneğini yok ederek, bütün akli yeteneklerini kaybettirdi ve insanı en sefil, acınası köle haline getirdi. – Robert Owen

 14. Filmi öğrendikten sonra merak edip koparılan fırtınaya değer mi, hakketmiş mi diye o kadar sitede aradım, fakat, geç kalmış olmalıyım, sansürcü, baskıcı düzen çoktan faaliyete geçmiş ve filmin yayınlanmasını her yerde engellemiş olduğundan seyredemedim. Bir şeyin kendim ve insanlık adına işe yaramaz olup olmadığına ancak kendim karar veririm; benim adıma despot bir zihniyetin ve bu zihniyetin icra organlarının müdahalesini hoş göremem. Bu nedenle, filmi, seyretmek için buluncaya kadar uğraşacağım…

Bir Cevap Yazın