Midea Klima Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Midea klima şikayetleri
Midea klima şikayetleriMidea Klima Şikayetleri, Midea Şikayet kutusu, Midea klima müşteri şikayet hattı, midea kullanıcı yorumları – Türkiye’de son zamanlarda iyi bir pazar sahibi olan midea markası ile ilgili yaşadığınız sorunları bu başlık altında dile getirebilirsiniz. Midea müşteri yorumları başlığı altında midea şikayetleri de paylaşılmaktadır. Siz de midea ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Midea klima yorumları ve şikayetleri

Midea klima ile ilgili iletişim bilgileri aşağıda paylaştığımız gibidir. Siz de varsa her hangi bir sorununuz iletişim kanallarından biriyle iletebilir veya dilerseniz aşağıdaki yorum bölümünde yazarak diğer kullanıcılar ile fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

  • Adres: Ataşehir Bulvarı, Gardenya 5 Plaza, 15.kat Ataşehir/İSTANBUL
  • Telefon: (0216) 548 10 80
  • Fax: (0216) 548 10 88

Midea klima şikayetleri
Benzer Kullanıcı Yorumları:

alkadays kullanıcı yorumu (13)

1 yorum

  1. Bu ay başında Midea mission serisi 18000 btu luk inverter klima aldım,cihaz yaklaşık 6 saat çalıştıktan sonra arıza moduna geçti,ilgili servis Akçay dan çok hızlı bir şekilde gelerek yapmış olduğu uğraşı sonunda klimanın kart arızası yaptığını söyledi,kart elimize 6 gün sonra ulaştı ancak yerine monte edildikten sonra cihaz yine çalışmadı,şu anda dış ünitenin komple değişmesi gerektiğini söylüyorlar,benim bu marka ile ilgili yaşadığım tecrübeler bunlar,herkesin bu marka seçimine dikkat etmesi gerekliliği için bu yazıyı yazma gereği duyuyorum,aman dikkat???uzak durun derim.Bu cihaz yüzünden soğukla tanıştım,bu gidişle şan olsun diye bu garabet ürünü yakıp ısınacağım??.sevgilerimle

Bir Cevap Yazın