Gündüz Krem Kullanan var mı, Şikayetleri

Gündüz Krem Kullanan var mı, Şikayetleri
Gündüz Krem Kullanan var mı, ŞikayetleriGündüz Krem Kullanan var mı, Gündüz Krem Şikayetleri, Gündüz Krem Kullanıcı Yorumları, gündüz krem kullananlar şikayet kutusu – Merhaba arkadaşlar. cildinizdeki sorunlardan kurtulmak için kullandığınız gündüz krem hakkında neler düşündüğünüzü bu başlık altında diğer kullanacaklar ile paylaşabilirsiniz.

Gündüz Krem Kullanan var mı

Ürünü kullandıktan sonra işe yaradı mı? Her hangi bir  yan etkisi oldu mu? Memnun musunuz, tavsiye eder misiniz? gibisinden konuları aşağıdaki yorum bölümünden gündüz kremi kullanmak isteyenler ile paylaşabilir, fikirlerinizle onlara yön verebilirsiniz.

Gündüz Krem Kullanan var mı, Şikayetleri
Gündüz Krem Kullanan var mı, Şikayetleri

Gündüz Krem satış sitesinde ürünün güneş lekelerine, doğum sonrası oluşan çatlaklara ve lekelere, çillere ve aknelere ve daha birçok cilt sorunundan kurtulmak isteyenlere tavsiye edilmekteymiş. Biz de gündüz krem kullanıcı yorumları şeklinde bir başlık açarak fikirlerinizi paylaşmanıza yardımcı olmak istedik. Siz de ürün hakkında neler düşündüğünüzü diğer üyelerle paylaşmak istemez misiniz? Yorum yazmak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Gündüz Krem Kullanıcı Yorumları
Benzer Kullanıcı Yorumları:

gündüz krem (252), gündüz kremi (96), gündüz krem kullananlar (86), gündüz kremi kullananlar (86), zeki gündüz krem kullananlar (52), gündüz kremi kullanıcı yorumları (50)

16 yorum

  1. Alnımdaki sarımsak yanığı be yüzümdeki güneş lekeleri için 27 Ekim 2017 tarihinden itibaren kullanmaya başladım.Sadece pişmemiş nohut tanesi kadar uyguluyorum.Hafif bir yanma oluyor ve acısı çabuk geçiyor.Henüz olumlu ya da olumsuz etkisini görmedim.Fakat faydalı olacağına fiyatının 299 tl olmasından dolayı inanıyorum.Gelişmeleri ilerleyen günlerde tekrar yazacağım

  2. Arkadaşlar.. Yorumları okuyorum sanırım her bünyede ayrı tepki ediyor. Ben Mark stretch kremi kullanıyorum ve 25. Günümdeyim. Tam söylenildiği gibi kullanıyorum ne soyulma ne yara oldu. Çillerimde azalma olmadı henüz ama cildimde ciddi değişiklikler oldu. Herkes cildimin parladığını ve ne yaptığımı soruyur. Bende biraz daha bekleyin diyorum. İki ay daha kullanacağım belki de daha fazla.. Evet ilk sürdüğünüz de yakıyor ama uZun sürmüyor beş dk sonra geçiyor.. Evet kokusuda çok kötü hatta gözlerimi yakıyor ama ben inanıyorun çok kuru olan cildim güzelleşecek ve çillerim az da olsa azalacak. Ne acılara katlanıyoruz beş dakika sabredince geçiyor. Ben inanıyorum inşş toplamda üç ay olduktan sonra tekrar yazacağım.. Biraz daha sabır..

  3. Arkadaşlar selam benim kolumda küçüklükten kalma çaydanlık dökülmesinden dolayı yanık izi var bu kremi tavsiye ediyolar bu sorun için kullanan varmı ve faydalı olur mu. sizce almalımıyım

Bir Cevap Yazın