GOLD Lastik Zırhı Yorumları | Gold Lastik Zırhı

Gold Lastik Zırhı
Gold Lastik ZırhıGOLD Oto Lastik Zırhı Yorumları , Gold Lastik zırhı kullanıcı yorumları, Gold lastik zırhı fiyatı ve müşteri yorumları, gold lastik zırhı şikayetleri, gold lastik zırhı kullanıcı şikayetleri

Değerli misafirler son zamanlarda reklamlarda gördüğünüz üzere otomobil lastik zırhı ile ilgili bu başlığımızda yorumlara yer verilmektedir. Araba lastik zırhı özellikle bayan sürücülerin oldukça işine yarayacak gibi. Çünkü lastik değiştirmek tam bir çiledir. Bayanlarda bu türlü işlerde zorlandıklarından dolayı otomobil lastik zırhı onların oldukça işine yarayacaktır.

GOLD Lastik Zırhı Yorumları

Öte yandan otomobil lastik zırhı yeni bir ürün olduğundan dolayı internette pek yorum bulunmamaktadır. Biz de kullanıcı yorumları kalitesi ile birlikte gold otomobil lastik zırhı ile ilgili yorumlara yer vereceğiz. Siz de gold lastik zırhı ile ilgili neler düşündüğünüzü kullanıcı yorumları ve misafirleri ile paylaşmak istemez misiniz? Lütfen yapacağınız yorumların diğer kullanıcılar tarafından dikkate alındığını unutmayınız.

Gold Lastik Zırhı
Gold Lastik Zırhı

İlandır

lastik zırhı

Taşıt vergisi işlemleri : taşıt vergisi hesaplama
Benzer Kullanıcı Yorumları:

lastik koruma zırhı (37), gold lastik zirhi fiyati (23), Gold lastik (17), gold full lastik tamir kiti (15), gold lastik koruma zırhı (12), gold lastik zirhi yorumlar (12)

26 yorum

  • Yaklaşık iki yıl önce lastigimde vida batmıştı.çıkarmadan öylece gezdim problem yoktu.GOLD FULL denen sözde zırh olacak.39+10*2 adet sipariş ettim.tamirciyim işi bilen birisi olarak tatbik ettim.lastigi şişirdim.gezdim.sonra vidayı çıkarınca hoop bütün ilaç dışarı.ayran misali.vidayı tekrar yerine vidaladım.boşa 100 tl verdim gibime geliyo.şikayet telefonuda yok.faturada olan telefon hep bozuk.reklamdaki gibi degil.BALANSIDA BOZUYO..BİLGİNİZE ARKADAŞLAR.

  • ali kardeş ben lastik zırhı aldım fakat benim lastikçim lastikler yeni (kar lastigi) artı 1 aya kadar diğer lastikleri takacağım için sıkmadı istersen ben sana gönderirim 40TL aldım numaram 05447805599 ara görüşelim tabi istersen

 1. tv ‘de reklamını gördüm ve 02123312621 nolu telefondan kanpanyalı 4 adet 39+10 tl kargo bedelli Gold lastik koruma zırhını pusula yayıncılıktan aldım. Ürün gelince tv de bir tanesinin 500gr. tahmin ettiğim ürün 2 adet elektironik tartıda 89 gr.çıktı bisiklete bile yetmez. Tv de gösterilen ürün ile aynı değil ( beyaz ağaç yapıştırıcısı gibi)Arkadaşlar almaktan vaz geçti 49 TL çöpte. yorum sizde. kullanana hayırlı olsun.

 2. Merhaba ben de İstanbul’da lastik zırhı satan yerleri aradım fakat bulamadım. İStanbulda lastik zırhı satışı yapanlar nerede bulunuyor? Kendim bizzat gidip görmek istiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz?

 3. Lastik Zırhının Türkiye’de Bayilik Veren ve Satış Haklarını Elinde Bulunduran Firması Loti İnternet’dir. Firmamızın Lastik Zırhı Sitesi http://www.lastikzirhi.info ‘ dur.

  Ayrıca Piyasada Bulunan Birçok Ürüne ve Satıcıya Davalar Açılmış ve Açılmaya Devam Etmektedir. Ürünümüzün Taklidi veya Muadili Üretilemez. Patent ve Marka Hakları Elimizde Bulunan Bu Ürünün Benzersiz Orjinallik Sorgulama Kodu Bulunmaktadır. Tvde vb kanallarda satılan ürünlerin firmamızla ve ürünümüzle alakası yoktur.

  Lastik Zırhı 1 Adedi 250 ML dir. Tvde 50 ml lik şişelerden 4 Tane gönderdikleri İddaa Edilmekte Ancak 4 Şişenin Toplamı 89 ML Etmektedir. Bu Ürünlere ve Satanlara Karşı Olan Haklı Davamız Devam Etmektedir.

  Ayrıca Lastik Zırhında Güvenlik Kontrolü Bulunmaktadır. Satın Almış Olduğunuz ürünün orjinal olup olmadığını http://www.orjinalurunmu.com dan sorgulayabilirsiniz.

  Yetkili Bayiler ve Merciler http://www.lastikzirhi.info adresinde belirtilmektedir.

  Lastik Zırhı Sigortalı Bir Üründür.
  Lastik Zırhı İle Araç Muayenelerinde Stepneniz Yok İse Bile Ürünümüzü Göstermeniz Aracın Muayeneden Geçmesine Yeterli Olacaktır.
  Lastik Zırhının Tek Fiyatı 19 TL ‘dir 250ml lik bir şişe bir lastiğe denk gelmektedir. Diğer ürünler aracınızın balans ayarlarını bozabileceği gibi uzun vadede birçok sıkıntıya yol açabilmektedir.
  Lastik Zırhı Tam 2 Yıl Boyunca Lastiğinizi Patlamaya Karşı Korur.

  Bu Yüzden Ürünümüzü Korumaya ve Müşteri Memnuniyetini En Önde Tutmaya Özen Gösteriyoruz.

  BAYİLİK ,BAYİLERİMİZ VE ÜRÜN SATIN ALMA İLE İLGİLİ AŞŞAĞIDAKİ KANALLARI KULLANABİLİRSİNİZ.

  SAYGILARIMIZLA

  Loti İnternet San. Tic. Ltd. Şti.

  wwww.lastikzirhi.info

  0850 302 9060

 4. kardeşim ben daha ben bugün aldım ufak kolanya şişesi gibi onu siboba bağlayacak hiçbir malzeme yok!! ağzımla mı boşaltacam ben bunu siboba? bu ne rezillik ya!!! aldığıma bin pişman oldum şimdi

  • Ufuk bey o ürünü kullanmayın lastiğinizden olmayın.

   Sahte ve uyduruk bir ürün olan gold lastik zırhını kesinlikle satın almayınız.İnternettede hiçbir sitede bu ürüne dair resim bilgi veya içeriğe rastlayamazsınız. Merdiven altı üretim olan toplamda 87 gr gelen bu ürünler sahtedir. Orjinal lastik zırhı sadece http://www.lastikzirhi.info da ve yetkili bayilerinde satılmaktadır.

 5. 10 Ocak ta Altınordu TV de görüp siparişini verdiğim, GOLD FULL LASTİK TAMİR KİTİ tam anlamıyla işe yaramaz bir ürün çıktı ve bunu çektiğim videolarla belgeledim kimseye bu ürünü tavsiye etmiyorum.

  • Sahte ürünlerden sizin gibi mağdur binlerce insan var.Bu konuda çok fazla dert yanan insanlar var. O Almış olduğunuz ürünü kesinlikle kullanmayınız.Orjinal ürün için türkiye tek yetkili satıcısı http://www.lastikzirhi.info adresine girerek yetkili bayiler aracılığı ile ürünü satın alabilrisiniz.Gold lastik zırhının herhangi bir internet sitesi veya adreside yoktur. Tamamen sahte ve işe yaramaz bir üründür.

 6. araca yük vurulduğunda arka lastik havalarını 2 psi arttırıyorum.Yükü indirince suboptan 2 psi havayı almam gerekiyor.Bu durumda lastik koruma lastik delindi zannederek subop deliğini de tıkar mı.?

 7. Yaklaşık iki yıl önce lastigimde vida batmıştı.çıkarmadan öylece gezdim problem yoktu.GOLD FULL denen sözde zırh olacak.39+10*2 adet sipariş ettim.tamirciyim işi bilen birisi olarak tatbik ettim.lastigi şişirdim.gezdim.sonra vidayı çıkarınca hoop bütün ilaç dışarı.ayran misali.vidayı tekrar yerine vidaladım.boşa 100 tl verdim gibime geliyo.şikayet telefonuda yok.faturada olan telefon hep bozuk.reklamdaki gibi degil.BALANSIDA BOZUYO..BİLGİNİZE ARKADAŞLAR.

 8. Bende televizyondaki gibi sandim ama hic biseye yaramadi küçük şişede gönderiyorlar arabanın tekelinde civata var soktum hic bi şeye yaramadi sakin inanmayan sizde inanipda lastiginize tornavida cakarsinizda lastik alirsiniz

 9. televizyon reklamlarına inanıp’da kesinlikle sipariş vermeyin yoksa yanarsınız.böyle lastik zırhı veya lastik tamir seti diye uydurmalara inanmayın balastsorunu lastik içi kimyaslla dolduğu için gerçek tamiri olmuyor yeni lastik almak istemiyorsaniz yedek lastiğinizi takın patlayan lastiğinizi tamire götürmeniz en sağlıklı seçim olacaktır

 10. iki takım gold ful lastik tamir kiti istedim bana iki tek ufak kolonya şişesi geldi arkadaşlar bunlar insanı iyi kandırıyorlar inanmayın hiç bir işe yaramıyor çünkü iki takım istedin iki kolonya şişesi geldi.

Bir Cevap Yazın