Fitosonik linea freeze jel kullanıcı yorumları, şikayetleri

Fitosonik linea freeze jel
Fitosonik linea freeze jelFitosonik linea freeze jel kullanıcı yorumları, Fitosonik linea freeze jel şikayetleri, fitosonik lineafreeze jeli yorumları bu başlık altında kullananlar tarafından paylaşılmaktadır.

Fitosonik linea freeze jel nedir?

Lineafreeze jel, avrupadan ithal edilen fitosonik içeriğini bulundurmaktadır. Seda Sayan’ın sabah programında Dr.Gürkan Kubilay bfitosonik etken maddeli nobel ödülü almış formülden bahsetti ve bölgel yağlanma problemi yaşayanlar için tavsiyede bulundu. Fitosonik linea freeze jel içinde fitosonik, pleurimmincyl, kök ekstresi, frescolat, G6 proetini bulunmaktadır.

Fitosonik linea freeze jel nasıl kullanılır?

Fitosonik linea freeze jel
Fitosonik linea freeze jel

Lineafreeze uygulanacak bölgenin temiz ve kuru olmasına dikkat ediniz. Fitosonik (Phytosonic) içeren Lineafreeze günde iki kez sorun yaşanılan bölge’ye dairesel hareketler ile masaj yapılarak tamamen emilimi etkisini artıracaktır. Duş yada banyo’dan sonra kullanımı gözeneklerin açılmasına destek sağlar.

Fitosonik linea freeze jel kullanıcı yorumları

Arkadaşlar siz de Dr.Gürkan Kubilay’ın tavsiyede bulunduğu fitosonik linea freeze jel hakkında neler düşündüğünüzü Fitosonik linea freeze jel kullanıcı yorumları, şikayetleri başlığında diğer kullanıcılar ile paylaşmak istemez misiniz?
Benzer Kullanıcı Yorumları:

fitosonik kullanıcı yorumları (22), fitoaonik (1)

6 yorum

  1. Butun samimiyetimle soyluyorum arkadaslar bu urunu 6 aydir kullaniyorum benim artik wazgecilmezim diyebilirim cunku tek sonucu bununla gordum gelmis gecmis en guzel urun inanin

  2. Bende bu ürünü kullandım hiç bir faydası yok kızlar ve özel masaj yaptırarak kullandım yine etkisini görmedim şimdi 3 litreye yakın su içiyorum her gün 1 saat yürüyorum inanın bu Tür ürünlere çok para verdim hepsi boş kesinlikle yürüyüş ve su harika bu Tür ürünlere para vereceğimize günde sadece kendimize 1 saat ayıralım Herşeyden daha iyi inanın istediğim kiloya kavuştum ve hala devam ediyorum hem beynimi boşaltıyorum hemde param cebimde başka birşeye gerek yok inanın ben ÇOĞU şeyi kullandım:))

Bir Cevap Yazın