Fetih Mega Boy Halı Yorumları
Fetih Mega Boy Halı, Fetih halı, Mega boy halı 6.00 M2, Fetih 6 Metrekare halı tanıtımı ve kullanıcı yorumları

Merhaba arkadaşlar son günlerde özellikle Tv tanıtım reklamlarında Fetih Mega boy 6 metrekare halı tanıtımı yapılmakta ve 99 TL gibi çok uygun bir fiyata. Sizlere biraz halının kalitesinden bahsedeceğim, Fetih Mega boy Polyproplen BCF 2.00 kg/m2 makine dokuması Fetih mega boy halının ölçüleri ise 200×290. Fetih 6 metrekare halıların üretim yeri Gaziantep olduğu ve bir çok renk seçeneğini sundu satıcı.Her metrekaresi için 2 kg ham madde kullanıldığı ve sıkı dokuma olduğu satıcı firma tarafından verilen bilgiler içinde. Değerli takipçilerimiz ürünü satın alan veya hakkında bilgisi olan arkadaşlarımız Fetih mega halı hakkında yorum yaparak olumlu veya olumsuz görüşlerini paylaşmaları bizleri çok sevindirir.

Fetih-mega-hali-6-metrekare-99-tl

Yapacağınız her olumlu veya olumsuz tarafsız yorumlarınız, halı hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılarımız tarafından iyi bir kaynak olarak dikkate alınmaktadır.  Firma kredi kartına taksit ve kapıda ödeme seçenekleri de sunmakta. Değerli takipçilerimiz Normal şartlarda 6 metrekare halının fiyatları kalitesine göre 200 TL ile 1200 TL arasında değişmekte dikkat etmenizi ve mümkünse ödeme yapmadan önce ürünü kontrol etmenizi öneririz. Esen Kalın.

 
Benzer Kullanıcı Yorumları:

fetih halı (1514), fetih hali 99 tl (279), fetih hali reklami (154), fetih mega boy halı (147), fetih hali sikayet (130), fetih halı fiyatları (111)

12 yorum

  1. selam arkadaslar hali istemistim bugun namazlik ve ezan okuyan bir cihaz geldi bu nedir ya ?? bunlar bizi bitirdi 🙂 ama iyi tarafindan bakmak lazim namaza basliyorum hepinize dua edecem rahat olun ::))

  2. Herkes bi kaç sipariş vrsin geldiğinde de iptal etsin veya farklı isim ve adreslere onlarca sipariş versin ..
    Ki bi daha milleti dolandırmasınlar milleti kuruttunuz ayıp size…

  3. reklamı yapılan ile eve gelen halı arasında renk bakımından çok büyük fark var gelen halı renkler solmuş bir biçimde reklamı yapılan ise daha canlı sakın ola sizde reklama aldanmayın müşt temsl aradımda yardımcı bile olmuyolar kapatıyolar

  4. Arkadaslar fetih hali siparis ettim farklı adi bi halı geldi musteri temsilcilerini aradım telefonu yüzüme kapattılar 0212 705 0670 02127050610 bu sikayet hatti başka Insanlar mağdur olmasin

Bir Cevap Yazın