Breast XXL Grow Serum Kullanıcı Yorumları
Breast XXL Kullanıcı Yorumları başlıklı konu altında breast xxl grow serum kullananlar tarafından paylaşılacak olan breast xxl grow serum yorumları ve breast xxl şikayetleri yayınlanacaktır. Siz de breast xxl gögüs büyütücü ürün hakkında merak ettiğiniz soruları ve ürün hakkındaki düşüncelerinizi breast xxl grow serum kullanmak isteyenler ile paylaşabilirsiniz.

Aşağıda paylaştığımız bilgiler breast XXL satış sitesinden alınmış bilgilerdir. Ürün gerçekten işe yarıyor mu yaramıyor mu bilemiyoruz. Breast XXL 1 kutu satış fiyatı 69 TL olup bildiğim kadarıyla ücretsiz kargo ile kapınıza kadar gönderiyorlar. Evet ürün özelliklerine bakacak olursak şunları söyleyebiliriz:

Breast XXL Kullanıcı Yorumları

Breast XXL kullanarak daha dolgun ve daha büyük gögüslere sahip olmanıza yardımcı olmasıdır. Gögüslerin büyümesinin yanında sarkmayı da engeller ve ilerleyen zamanlarda sarkmasına engel olmaya çalışır. Ayrıca daha dik ve daha sıkı bir görünüm kazandırarak gögüs şeklini düzenler. Böylelikle giydiğiniz kıyafetlerde kendinizi daha iyi hissedecek ve ayna karşısından ayrılmak istemeyeceksiniz.

Breast XXL Nasıl Çalışır
Breast XXL Nasıl Çalışır

Breast XXL Nasıl Kullanılır?

Breast XXL kullanımı oldukça basit olup günde 2 defa kullanılması tavsiye edilmektedir. Breast XXL’yi gögüs bölgesine 4-5 dakika boyunca tam emilim sağlanıncaya kadar masaj yapar gibi sürünüz. Aynı işlemi sabah ve akşam olacak şekilde günde 2 defa uygulayınız. Ürünün satış sitesinde üründen şikayetçi olan kimseyi göremedik. Bakalım kullanıcı yorumları sayfamızda breast xxl kullananların tamamı memnun kalacak mı yoksa şikayetlerde gelecek mi birlikte göreceğiz.
Benzer Kullanıcı Yorumları:

breast xl kullananlar (13), bust xl serum şikayet var (1), bustxl serum kullananlar (1)

10 yorum

  1. sorulan sorulara cevap erilmiyormu acaba bu sitede sipariş vermek istiyorum ama kafamda deli sorular 🙂 ya alerji yaparsa hormon bozuklugu yaşarsam s.bakanlığı onayı varmı bıraktıgımda aynısı kalacakmı 2 beden büyümesi için kaç kutu kullanılması öneriliyor bu ürün piyasada çok yaygın ama canlı canlı bende kullandım diyenini görmedim herkes merak içinde lütfen sorulara yanıt verirmisiniz….

  2. ben daha önce baskabır urunu ilaç olarak 2 kutu kullandım, iğrenç bir kokusu vardı ve netice alamadm.İnternet sitesınde yıne 1 ayda farkı göreceksınız diyordu ve Müşterı hızmetlerı en az 3 kutu tavsıye edıyoruz dedi, kişiden kişiye degişkenlık gösterıyor denildi.Şimdi bu ürüne nasıl güvenebilecegız, bundada aynı şeyle karşılaşırsam iade garantisine inanmıyorum.

  3. İki kutu aldım ilk kutusu yeni biti hiç ama hiç faydasını görmedim sakın almayın paranıza yazık. Bugün- yarın satın aldığım siteyi arıycam paramı göndermezlerse şikayet var sitesine farklı isimlerle şikayet edicem sen misin beni kandıran 🙂

  4. aklınız varsa sakın almayın. kutu üzerinde tarih olmadığı ve kapağından aktığı için aynı gün ürünü geri gönderdim. memnun kalmazsanız 15 gün içinde paranız iade diyorlar ancak Ağustos’tan bu yana defalarca aramama rağmen paramı alamadım. bildiğiniz dolandırıcı bir site

Bir Cevap Yazın