At Kuyruğu Şampuanı Kullanıcı Yorumları

At Kuyruğu Şampuanı Kullanıcı Yorumları
At Kuyruğu Şampuanı Kullanıcı YorumlarıAt Kuyruğu Şampuanı Kullanıcı Yorumları, horse tail at kuyruğu şampuan şikayetleri, şikayet kutusu ve at kuyruğu şampuanı gerçekten işe yarıyor mu diye merak edenler için at kuyruğu şampuan kullanıcı yorumları başlığını açtık.

At kuyruğu şampuanı

Kısa sürede dünya genelinde reklamı yapılan at kuyruğu şampuanı gerçekten işe yarıyor mu ? Değerli arkadaşlar şahsen kullanmadığım için birşey diyemem ama bazı internet sitelerinde yazdığına göre ürün saçlardaki kayıpları engelliyor ve saç tellerinin kalınlaşmasını sağlayarak parlaklık kazandırıyormuş.

Amerika’da atlar için kullanılan horse tail yani at kuyruğu şampuanı bitkisini insanlar için de fayda alabilir miyiz diyerek kısa sürede dünyada yükseldiler.

At kuyruğu şampuanı kullananların saç tellerinin kalınlaşmasının yanında canlanıp saç dökülmesini önlediği de görülünce at kuyruğu şampuanı olarak satışa sunuldu. Az önce de ifade ettiğim gibi arkadaşlar ürünü ben kullanmadım o nedenle işe yarıyor mu yaramıyor mu diyemiyorum fakat internet sitelerinde yazılan bilgiler bu şekildedir.,

At Kuyruğu Şampuanı Kullanıcı Yorumları
At Kuyruğu Şampuanı Kullanıcı Yorumları
At Kuyruğu Şampuanı Kullanıcı Yorumları

At Kuyruğu Şampuanı Kullanıcı Yorumları

Siz de at kuyruğu şampuanı kullandıysanız lütfen yorumlarınızı diğer müşteriler ile paylaşınız. Bilgi paylaşarak çoğalır ve yapacağınız yorumlar doğrultusunda diğer kullanıcılar da ürün hakkında fikir sahibi olacaklardır. İyi günler dileriz.

At Kuyruğu Şampuanı Kullanıcı Yorumları

at kuyruğu şampuanı, at kuyruğu şampuanı yorumları, at kuyruğu şampuanı şikayetleri
Benzer Kullanıcı Yorumları:

at kuyruğu şampuanı (958), revox şampuan (523), at kuyruğu şampuanı kullananlar (344), revox at kuyruğu şampuanı (342), at sampuani (305), revox şampuan kullananlar (250)

39 yorum

 1. arkadaşlar merak ediyorsunuzdur yaklaşık 1 ay oldu belki bu şampuanı kullanalı deneyimlerimi yazmak istiyorum sizlere.
  şampuanı ilk kullandığımda sanki işe yarıyor gibiydi saçlarımı hacimlendirmesi parlatması dolgunlaşdırması güzeldi yağlanmayı gecikdirdi saçlarım 2 günde 1 yağlanıyordu 5 gün yağlanmamaya başladı ama olumsuz yönüyse saç köklerini kurutarak saçda pullanmaya sebeb olmasıydı evet saçlarda yağlanmayı geciktiriyor ama saç kökleri aşırı kuruduğundan pulanıyor kaşınıyor kızarıyor egzamaya kadar gidebiliyor sonucu oyüzden haftada 2 kez banyo yapmaya ve benyoda bu ürünü kullanmaya çalıştım gene birşey değişmedi saçlarım çok kaşınıyor ve çok pullanıyordu saç kökümde hastalık başlamısdı egzama olmuşdum derken bu ürünü kullanmayı bırakdım 1 haftadır kullanmıyorum onun yerine başka ürünleri kulllanmaya başladım kepek karşıtı şampuanlar pullanmayıda birazcık önledi ama en önemlisi saçları nemlendren şampuan kullanmak çünkü kepek farklı birşey pullanma farklı birşey pullanma kuru saç kökünde olur kepekse genelde yağlı saçlarda daha fazla görülür oyüzden nemlendirici şampuanlar kullanmanızı tavsiye ederim benyoda ilk yıkamada nemlendirici şampuan ikinci yıkamada kepeğe karşı etkili şampuan kullanırsanız iyi olur
  neyse ben bu ürünü bırakdım bunun yerine 2 ürün kullanıyorum reklamlarını yapmakda istemiyorum birisi kepek karşıtı birisi kuru saçlar için şampuan u ürünü kullanırmıyım diye sorarsanız.
  bir daha bu ürünü almam tabiki ama kutunun bitmesi için bazen arada saçlarım çok yağlandığında yağlanmayı gecikdirmek ve daha uzun günler yağsız saç bulundurmak için ayda 1 kullanabilirim bunun nedenide verdiğim paraya yazık diye hepden çöpe atmakdansa ayda 1 kullanmak iyidir şampuan bitince bunun yerine bir tane kepekli ve yağlı saçlar için şampuan alcam bir bunu kullancam birde saç çıkarmak için şampuan kullancam bu şampuan saçlarımı çok seyreltti kimseyede tavsiye etmiyorum ilk başda umutluydum ama saç derimde hasara yol açdı herksde bu olmaya bilir ama saç köklerini kurutarak pullanmaya sebeb olduğu kesindir kaşıntıyı önler dedi vaadlerinde asıl kaşıntıyı bu yaptı cildinizi düşünüyorsanız gidin kaliteli yabancı markaları alın böyle şeylere inanmayın

  • Sayın Emre bey..
   Lütfen ürün hakkında böylesine tutarsız ve hayal ürünü yorum yapmaktan vazgeçin.
   Ve hatta daha bir kaç gün önce bu güzide ve tarafsız sitede yorumları takip eden ve hatta yorum yapan bireyleri; siz ve sizin gibi maksatlı yorum yapanlara karşı uyarmış.ürün ile ilgili soruları olduğunda direkt olarak bize ulaşmalarını rica etmiştik.
   Hangi ruh hali ile bu yorumları yaptığınıza vakıf değiliz.Ancak bu şekilde devam etmeniz ve bu haksız fiilinize gerek bu nickiniz,yada başka fake hesaplar oluşturak devam etmeniz halinde hakkınızda TCK 243/244 ve devamındaki ilgili maddelere istinaden hakkınızda BİLİŞİM SUÇLARI kapsamında öncelikle IMEI ve IP numaranızın tespitini sağlanması ve haksız itham ve söylemleriniz için yargılanarak hüküm almanızı sağlamak yönünde tüm yasal başvuru haklarımızı kullanmak zorunda kalacağımızı üzülerek bildiririz.
   Ayrıca tüm dünyada rağbet gören bir yerli ürünü bu kadar yüceltip daha sonra kötülemeye başlamanızı ve üstüne üstlük tüketicileri bu düşmanca tavrınız ile yabancı markalara yönlendirmenizi de bir Türk firması olarak kınadığımızı da bilmenizi rica ederiz.

    • Merhaba Berrin Hanım..
     Elbetteki herkes ”KULLANIP MEMNUN KALMADI İSE” görüşlerini yazabilir.Ama kullanmadan Fake bir adresten önce yere göğe sığdıramayıp,daha sonra
     daha sonra gayri ahlaki olarak kötüleyemez.Bu gerçekten çok önemli bir psikolojik soruna işaret eder.
     Yüzeysel olarak teknik ekibimizce yapılan bir ön incelemede bu mesajın gönderildiği IP adresinden o tarih itibarı ile 1324 kez çeşitli markalarla ilgili bu tarzda mail atıldığını tespit ettik.
     bizim dışımızda 7 firmanın ise bu IP adresi ve sahipleri hakkında yasal işlemlere başlamış olduğunu müşaahade ettik.
     Durum bundan ibarettir.
     Saygılarımızla.
     Revox Ailesi

     • bakın ben size olayı anlatiyim ben nromal sıradan bir vatandaşım hiçbir şekilde bir markayı kötülemek gibi bir amacım olmaz rakip firma diye bişeyde olamaz çünkü piyasada pek çok firma var ve hepsinin satışı sizden katkat fazla.. ben ürünü ilk kullandığımda umutluydum inanıyordum bişeyler yapacağınaüzerinde yazılanlar sanki mucize ürün gibiydi saç dökülmesi kepeklenme yağlanma sorunum vardı saçların 1 gün yıkamasam ertesi gün yağlanırdı bende ne umutlarla aldım ürünü kulllandım ilk kullandığımda kokusu hoşuma gitti ve halende bunu inkar etmiyorum evet kokusu güzel saçlar yağlanmayı gecikdirdi evet inkar etmiyorum halende katılıyorum yiğidi öldür hakkını yeme ürünün olumlu yönleride var olumsuz yönleride olumlu yönü yağlanmayı geciktirmesi ve kokusu oldu olumsuz yönüyse kaşıntıya ve pullanmaya neden oldu ürünü ilk kullandığıdada kaşıntının olduğunu zamanla geçiceğini tahmin ettiğimi söyledim ama bu kasıntı geçmedi evet saçların yağlanmasını geciktiriyor ama çok kuruttuğundan pullanmayada sebeb oluyor benimpsikolojik bir sorunum yok gayet akıllıyım ama kullandım ilk zamanlar hersey yolunda gibiydi 1 ay kullandıkdan sonra pişman olup bıraktım ürünü bitirmedim bugünde ürünü kokluyorum ve vucudumdaki istenmeyen yerlere tüy dökücü olarak kullanıyorum kokusu güzel bugün kokladım istenmeyen yerlere tüy dökücü niyetine kullandım ister mahkemeye ver ister dava et sorun değil yalancı sizsiniz ben 1324 kes çeşitli markalara bu tarzda mail atmadım siz yalan atıyorsunuz ve kendinizi savunma için yazıyorsunuz.. kullanıcıların yarısı ürünü begenmemiş ama siz %98-6 begeni var diyorsunuz.. ilk kullanımda hersey iyidir düzenli kullanımda ürün işe yaramıyor ben bunu yasadım

 2. Selamlar.
  Ben 15 gündür Revox şampuan kullanıcısıyım.Söyleyebileceğim tek şey harika.Bu kadar kısa sürede saç dökülmemi inanılmaz şekilde azalttı.Saçlarımı hissetmeye başladım inanın.Ben çevremdeki herkese şiddetle tavsiye ettim ve edeceğimde.Herkese sevgiler.

 3. Merhabalar;
  Ürünlerinizi yaklaşık 1 senedir kullanıyorum.Gayet memnunum.Bu süre zarfında başka bir ürün kullanma gafletinde bulunup,saçlarımı mahvettim ve hemen geri favorim revox’a geri döndüm.Kısa sürede nasıl toparladı saçlarımı anlatamam.Buradan Revox firmasına çok teşekkür ederim.Ailemin saçları size emanet 🙂

 4. revox la dün tanıştım ve saçlarımı yıkadım benim saçlarım kimyasal açıcılar nedeniyle aşırı yandı birçok maskenin yanı sıra bu şampuanı kullanmaya başladım sonuç ne olacak bilmiyorum umarım işe yarar:)

 5. Merhabalar ,
  Ürünü geçen yıllar da kullandım ve oldukça memnun kaldım uzun zaman sonra tekrar aldım aynı etkiyi görebilmek adına fakat çok fazla dökülme yaşıyorum.Sizce normal mı ?Kullanmaya devam etmeli miyim ? (2 haftadır hemen hemen gün aşırı kullanıyorum ) Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim.

  • Merhabalar;
   Ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Revox ürünlerine uzun zaman ara verip daha sonra tekrar başlamış olmanız nedeniyle daha önce görmüş olduğunuz olumlu etkiyi tekrar göreceğinizden emin olabilirsiniz.
   Zaman içerisinde kullanmış olduğunuz diğer ürünler saç ve saç derinizde bazı olumsuz etkiler yaratmış olabilir.Revox bu etkilerle yeniden mücadeleye başlamış ve zayıflamış saç köklerini güçlendirmeye başlamıştır.
   Eğer vitamin eksikliği probleminiz yada mevsim geçişlerinden kaynaklanan bir sorun yaşamıyor iseniz bu durumun tümüyle geçici olduğuna ve telaşlanmanızı gerektirecek bir durum olmadığına inanabilirsiniz.Düzenli kullanım sonucunda görüşlerinizi bizimle gamzedemirel@geomass.com.tr adresi üzerinden paylaşmanızdan mutluluk duyarız.Tekrar aramıza hoş geldiniz.
   Saygılarımızla.
   REVOX AİLESİ

 6. merhaba ; yaklaşık 5 yıkamadır revox saç şampuanını kullanmaktayım. her yıkamam da aşırı dökülme oldu, bunun yanı sıra saç diplerim de kaşıntı oluşmaya başladı. yağlı bir saç tipine sahibim acaba şampuan bana uymadı mı? şampuanı kullanmaya devam etmeli miyim tereddütte kaldım, ne yapmamı önerirsiniz ?

  • Merhabalar Derya Hanım;
   Saç dökülmeleriniz yeni bir üründe geçişteki alışma sürecinden kaynaklı olabilir,yeni ürün kullanımında saç derisindeki zayıf ve ölü saçları arındırıyor olacağından ürüne alışmanız için 1-1,5 ay düzenli kullanım gereklidir.Saç diplerinizdeki kaşıntı yeni saç oluşumundan kaynaklı olabilir,ancak kullanım sürecinde şikayetleriniz devam edecek olursa,ürünü kullanmayı bırakmanızı ve ürünümüz içerisindeki bitkisel ekstratlardan herhangi birine karşı oluşan bir alerjik reaksiyon olabileceğinden, bir dermatoloğa danışmanızı öneririm.
   Süreci bizimle gamzedemirel@geomass.com.tr adresinden paylaşmanız bizi mutlu edecektir.
   Saygılarımızla.
   REVOX AİLESİ

 7. merhaba,

  2 haftadır kullanıyorum kremi ile birlikte aldım. ilk haftalar deli gibi kaşınıyordu saçlarım şimdi biraz normale döndüm. sanırım saçlarım alıştı şampuana :)kullanmaya devam ediyorum. saçlar krem olmadan açılmıyor haliyle alışma dönemi sanırım. saç dökülmem eskiye göre azaldı … ilerleyen zamanda etkilerini tekrardan yazacağım …herkes maskeyi tavsiye ediyor.. şimdi onu alacağım… bakalım 🙂

 8. Merhaba ben yeni başladım sampuana genelikle bayanlar kulaniyor revux şampuanı erkeklerde faydasi varmi benim saclarim çoğu dökülmüş kalan saçlarım zayıf ince telli ben 1 aydir kulaniyorum simdiye kadar bir etkisini gormedim serumu almayi dusunuyorum fiyatı çok insallah faydasini görürüz iyi günler. Ferhat

  • merhba ben daha yeni duydum bi şampuanı ve iki gündür araştırıyorum bi çok olumlu msj okudum yani sözün özü aklıma yattı denemeye değer 😊 ama benim saçım ince telli ve seyrek nı çok kullanıcı saçın döküldüğünü ve çok kasındigini söylemiş zaten saçım çok az eğer bendede aynı etkiyi gösterirse diye korkuyorum şimdiye kadar öyle çok şey denedimki geriye kalan saçlarımdan da olmak istemiyorum lütfen biri bana yardım etsin ilk aşamadan sonuna kadar ne yapmam gerektiğini söylesin yoksa ilerleyen zamanda kel kalıcam artık bu son şansım ya normale dönecek yada tamamen yok olacak ilgili birimlerden tavsiye ve gerçekten sonuç alabileceğim bir cvp bekliyorum 😞😞

   • Erkan Bey Merhabalar;
    Ürünümüz %96,8 kullanıcı memnuniyetine sahip,Klinik ve dermatolojik testlerden başarıyla geçmiş bir üründür.Yeni bir ürüne geçişte zayıf ve ölü saçları saç derisinden temizleyip,minik bebek tüyleri şeklindeki zayıf saçlarınızı düzenli kullanımda sağlıklı saçlar haline getirecektir. iki günde bir soğuğa yakın ılık su ile parmaklarınızın etli kısımları ile masaj yaparak uygulayın.Düzenli 1-1,5 ay kullanımında yararını göreceksiniz.Bu süreçte izlenimlerinizi bizimle gamzedemirel@geomass.com.tr adresinden paylaşabilirsiniz.Saygılarımızla.

    • ürünümüz %96.8 kullanıcı memluniyetine sahipdir diyorsunuz ama bu sitede yarısının beğenip yarısının begenmedğini görüyoruz nedense.. ve sizin bahaneniz hep aynı diyorsunuzki bunlar rakip firmanın iftiraları neden rakip firma sizin gibi bilinmedik bir firmaya iftira atsınki piyasada çok satış yapan meşhur markalar var sizin satışınız ne ki size rakip olcaklar.. ondan sonra millete çamur atın diyinki yok her markaya kötü yorum yapıyordu her firmaya hakaret ediyordu falan diyorsunuz benim tahminim kötü yorum yazanlar gerçek kullananlar iyi yorum yazanlar sizin ekip.!

  • Merhabalar Ferhat Bey;
   Revox At Kuyruğu Şampuanında bay-bayan ayrımı diye bir şey yok.Düzenli kullanımda saçlarınızın gürleşeceği,hacim kazanacağı,dökülmelerin duracağı klinik ve dermatolojik testlerimizle kanıtlanmıştır. Kullanıcılarımızın geri dönüşleri de bu yöndedir.Serum ile birlikte kullanmanızı öneririm.Ancak saç dökülmelerinizin altında yatan sistemik bir rahatsızlık olabileceği için (vitamin eksikliği,demir eksikliği-diyabet,tiroit vb.) bir doktora başvurmanız ve kan tahili yaptırmanız yararlı olacaktır.
   Saygılarımızla.

 9. Merhaba öncelikle göstermiş olduğunuz ilginizden dolayi teşekür ederim.Ben kan tahlillerimi cildiye doktoru tarafından yapmıştım herhagi bir sıkıntı çıkmadı her şey tamam vitamim eksikliği yok yalnız bende saç dökülmesi irsidir yaşım 40 bu güne kadar kullanmadigim ürün kalmadi hiç birinden fayda görmedim revux şampuan kulanan arkadaşlar saçlı deride kaşıntı sivilce olduğuu söylüyorlar bu durum bizde olmadi olsa sevinirim yani faydalıdır kan dolaşımı dan veye başka sebepten dolayı ürün sahipleri daha iyi bilir.ben kullanmaya devam edeceğim inşallah faydasını görürüm Revux serum fiyat indirimi olursa daha iyi olur. ben düşüncelerimi paylaştım yanlışım varsa duzeltin iyi günler dilerim

  • Merhabalar;
   Banyo öncesinde en az 30 dakika saçınıza ve saç derisine uygulayıp,parmaklarınızla masaj yapıp bekletin.Sonra yıkayın.Düzenli 2 günde 1 uygulayın.Bu süre içerisinde Revox At kuyruğu şampuanı ile birlikte kullanmanız daha faydalı olacaktır.Kullanım sürecinizde bizimle gamzedemirel@geomass.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
   Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.
   Sevgiler.
   REVOX AİLESİ.

 10. Merhaba, kötü yorumlara karşı olan tepkiye rağmen görüşlerimi yazmak, deneyimlerimi aktarmak istedim. Çünkü bir üründeki iyi yorum kadar kötü yorumun da önemsenmesi dikkate alınması gerek profesyonellik açısından. Bu şampuanı ve kremini ilk kullanma başladığımda beğendim saçlarım sert uçları hafif yıpranmış, kalın yapıda ve yumuşattı ancak 1 hafta geçti saç diplerimde alerjik reaksiyonlar oluşmaya başladı ve çok fazla kaşıntı sorunu oluştu. Kaşıdıkça o alerjik kabartılar kanadı ve kepeklenme oldu. Bu durum beni rahatsız etti şampuanın kokusu içeriği çok tatmin etmişti ama değiştirmek mecburiyetindeyim maalesef bendeki etkisi bu şekilde oldu.

  • Merhaba Berfin Hanım.
   Öncelikle ürünümüzü tercih ettiğiniz ve deneyiminizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.
   Ürünümüzün içeriğinde bulunan bitki özlerinden biri yada bir kaçına alerjiniz olabilir.Bizim size tavsiyemiz elbetteki öncelikle test yaptırarak hangi bitkiye yada neye alerjiniz olduğunu tespit etmeniz.
   Unutmayın ki neye alerjiniz olduğunu bilmeniz ve gıda alımı dahil olmak üzere ona göre yaşamınızı şekillendirmeniz çok önemlidir.Bu testin sonucuna göre ürünümüzü kullanmaya devam edip etmemeye birlikte karar verebiliriz.Bize gamzedemirel@geomass.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
   Geçmiş olsun dileklerimizle saygılarımızı sunarız.

  • ALLAHIMIN üstüne yemin ediyorum aynı sorun bendede oldu.. ama ben 1 ay kullandım sabrederek ve sonunda saçım kaşındı pullanma oldu alerjik kabartılar oldu.. benim saçlarım çok yağlanan kepekli bir saçdı yağlı olduğu için kepekleniyordu yağlanma geçdi kuruluk başlladı saçlar aşırı kuruduğundan kepek gitti pullanma geldi saçlar daha çok döküldü ve beni pişman etti… şahsen ben market ürünlerinin kalitesine inanıyorum.. gidipde markette satılmayan markalara inanmıyorum bu marka sağlıklı olsaydı alışveriş merkezlerinde satılırdı ama nedense watsons gratis falan satılıyor gidin tanıdık bilinen herkesin kullandığı şampuanları alın böyle dandik markalara aşırı para vermekdense 15 liraya en kalitali markayı alırsın ben 40 tl ye almışdım işe yarar diye işe yarıycaksa değer dedim ama pişman oldum

   • Emre rümuzunu kullanan beyefendi..
    Ürünlerimiz hemen hemen tüm alışveriş merkezlerinde şubeleri bulunan Gratis,Watsons,Rossmann,Eve mağazaları ile 5M-3M Migroslar ve Macro Centerler ile 3500’ü aşkın dermo kozmetik eczanede tüketicimizle buluşmaktadır.
    Lütfen yerli üreticileri kötüleyen ve tüm dünya üzerinde pek çok başarıya imza atmış Türk markalarına karşı ”DANDİK” nitelemenize son verin ve bu düşmanca tavrınızdan vazgeçin.
    Şunu da iyi bilin ki bilişim yolu ile hakaret suçunu işliyorsunuz.
    Bize ulaşmak çok kolay oysa.
    gamzedemirel @ geomass.com.tr adresinden neden bize yazmayı değilde bu sitede insanları taciz edecek şekilde gece yarılarında yazmayı tercih ettiğinizi de anlamış değiliz.

 11. Bende dün aldım saçlarımı çok sık boyadığını için yandın kestirdim bakalım göreceğiz hergün saçlarımı yukıyorum ama farklı bir marka saç kremi kullanıyorum

Bir Cevap Yazın