Amway ürünleri yorumları ve şikayetleri

amway ürünleri yorumları
amway ürünleri yorumlarıAmway ürünleri kullananlar varsa yorumları buradan kullanıcı yorumları üyeleriyle paylaşabilirler. Amway ürünlerini reklamlarda gördüm ve amway ürünleri nasıl diye merak ettim. Bu konuyu açarak yorumları ve şikayetleri okumak istedik.  Siz de amway zayıflama ürünleri ve diğer amway ürünleri hakkındaki görüşlerinizi kullanıcı yorumları ile paylaşmak istemez misiniz?

Aşağıdaki yorum formunu kullanarak amway ürünleri hakkında neler düşündüğünüzü paylaşabilirsiniz.

amway ürünleri yorumları
amway ürünleri yorumlarıBenzer Kullanıcı Yorumları:

amway şikayetleri (416), amway zayıflama ürünleri (185), amway zayıflama hapı (139), amway KULLANICI YORUMLARI (101), amway ürünleri hakkında yorumlar (81), amway zayıflama ürünleri kullananlar (79)

11 yorum

  1. Üç sene önce aldığım teflon tava tencere setinin en küçük tavasının teflonu yapışkanlı kağıt gibi kabardı ve soyuldu,kullanma talimatına göre kullandığım halde neden basit bi markanın ürünü gibi soyulduğunu hiç anlayamadım ,amway tarafından değiştirilebilirmi acaba…..

  2. 3 yıldır amway şirketinde kar ortağıyım 100 de 100 ürünlerini kullanıyorum amway yaşam tarzı amway kalite demek gerçekten herkes amway işini yapamaz bu kadar güven verici bir şirkette çalıştığım için çok şanslıyım yapılacaksa amway işi yapılmalı sağlık çok önemli lütfen unutmayın

Bir Cevap Yazın