3:53 pm - 25 Mart 5064, Cuma


Zayıflama için İngiliz Karbonatı Kullananlar

Zayıflama için İngiliz Karbonatı Kullananlar bu başlığımızda ingiliz karbonatı ile ilgili yorumları veya varsa ingiliz karbonatı hakkındaki şikayetleri paylaşıyorlar. Siz de ingiliz karbonatı kullandıysanız ürün hakkındaki düşüncelerinizi bu ürünü kullanmak isteyenlerle paylaşmak istemez misiniz?

Neden Karbonatlı Su tavsiye ediliyor?

İngiliz Karbonatı veya Karbonatlı Suyu ilk olarak Diyetisyen Gül Kaynak tavsiye etmiştir. Günlük ortalama olarak 4 litreye yakın su içmek gerekiyor. Suyun içine de karbonat ilave ettiğiniz zaman fazla masraf yapmadan kilo vermek için adım atmış olacaksınız. 1 litre su içine 2-3 kaşık karbonat atılması tavsiye ediliyor.

İngiliz Karbonatı

İngiliz Karbonatı

Suyun içine karbonat attığınız zaman suyun bazlık seviyesi yükselmiş olacak ve böylelikle vücuttaki toksinleri, yağları daha kolay bir şekilde vücuttan atmış olacaksınız. Siz de karbonatlı su veya ingiliz karbonatı hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden diğer insanlarla paylaşmak istemez misiniz?

Benzer Kullanıcı Yorumları:

ingiliz karbonatı kullananlar (179), ingiliz karbonatı kullananların yorumları (102), ıngılız karbonatı kullanıcı yorumları (54), ingiliz karbonatı (18), karbonatlı su kullananların yorumları (18), ingiliz karbonatı kullananların yorumu (15)

Kullanıcı Yorumları: , , ,

"Zayıflama için İngiliz Karbonatı Kullananlar" konusuna 2 yorum yazılmış

  1. lale dedi ki:

    nasıl icilir

  2. lale dedi ki:

    ingiliz karbonatı

Zayıflama için İngiliz Karbonatı Kullananlar Yorumları