Yurtiçi kargo yorumları ve şikayet hattı kutusu
Yurtiçi kargo müşteri yorumları, yurtiçi kargo şikayet hattı, yurtiçi kargo müşteri şikayetleri ve kullanıcı yorumları bu başlık altında paylaşılmaktadır. Siz de yurtiçi kargo ile ilgili sorunlarınızı, yorumlarınızı veya şikayetlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

Yurtiçi kargo müşteri yorumları

Değerli dostlar, yurtiçi kargo Türkiye’nin en büyük kargo firmalarından bir tanesidir. Elbette yurtiçi kargo ile çalışan müşterilerin şikayetleri olabileceği gibi tavsiyeleri de olabilmektedir.

yurtiçi kargo müşteri yorumları

yurtiçi kargo müşteri yorumları – Bu başlık altında siz de yurtiçi kargo ile ilgili neler düşündüğünüzü paylaşabilir veya firma ile ilgili yapılan yorumları okuyabilirsiniz. İyi günler dileklerimizle.

Yurtiçi kargo müşteri yorumları
4 yorum

  1. kadiköy şubesi yurtiçi kargo bana gelmesi gereken kargo takipden incelediğimde alıcı adresde bulunamadı ihbar notu gördüm saat 18 27 de nizamiye yi aradığım zaman kargodan gelen yok ihbar notda yok denildi.Kargodan gelen olmadan böyle bir ihbar not yazılmış şubeyi aradığım zaman kargomun burada olduğu yarın teslim edileceği yazıldı ve konuştuğum zaman saat 18 35 di kargom ne çabuk geri gitmiş unuttukları kargoma böyle bir şey yazıyorlar şikayetciyim müdür ve elemanlarından

  2. ayazağa şili istanbuldan ismim rıza.ayazağa şubenizin elemanlarının biraz müşteri diyalogları konusunda eğitime ihtiyacı var sanısrım.çalışanlarınızı silah zoruylamı işe gönderiyorsunuz.05.09.2013 bu gün sabah bana gelen elemanın işyerime bir girişi vardı görmeniz lazım üstelik getirdiği koliyi görmeden benden imza istiyor surat beş karış insan bi selam verir ahıra girer gibi girilmez bir işyerine.eğer benimle çalışan firmalar yurtiçi kargoyla çalışmasa bir daha asla uğramayacağım şubenize.

  3. yurtiçi kargo erzurum palan döken şubesi keyfiye mi çalışıyor.cumartesi verilen sipariş neden ertesi cuma eve teslim edilir.pazartesi gelen kargoyu ben neden cumaya kadar evimde bekliyeceğim.nedir bu??her mahalleye gün mü var.eğer hemen gelmeyecekse şubede bekleyecekse kargoya verilmesinin ne anlamı var??????tarafıma acil bilgi verilmesini istiyorum!

  4. Kocaeli/derince şubeniz ilimtepe ye pzt günü dağıtıma çıkıyor adresimi değiştirmeme rağmen dağıtımdaki barkota eski adresim çıkıyor ve dağıtan ali beye anlatıyorum ama kaba dille banane diyerek işini dikkata almıyarak yardımcı olmadı kargomu eski komsuma teslim ediyor bir dünya yol yürüyorum ayrıca ilk değil artık kargolarımın evime teslim edilmesini istiyorum teşekkürler.

Bir Cevap Yazın