3:11 pm - 23 Kasım 2144, Pazartesi


Yapı Kredi Bankası Şikayet Hattı

Türkiye’nin önemli bankalarından biri olan Yapı Kredi Bankası ile ilgili müşteriler yaşadıkları sorunları, şikayetleri , memnuniyetsizlikleri Bankacılık kategorisi altındaki Yapı Kredi Bankası Şikayet Hattı başlığı altında paylaşıyorlar. Siz de Yapı Kredi Bankası ile ilgili bir sorun yaşadıysanız aşağıdaki yorum bölümünden paylaşarak sesinizi duyurabilirsiniz. – Yapı Kredi Bankası Şikayet Hattı

Yapı Kredi Bankası Şikayet Hattı

Yapı Kredi Bankası Şikayet Hattı

Yapı Kredi Bankası Şikayet Hattı olarak öncelikle müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 444 numarasını arayarak oradaki müşterilerle şikayetlerinizi paylaşabilir ve sorunlarınızı giderebilirsiniz. Bu numaradan eğer sorunlarınızı halletmediyseniz Yapı Kredi Bankası genel müdürlük telefon numarasını arayarak sorunlarınızı iletebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlük Telefon Numarası ise 0 (212) 339 70 00 şeklindedir.

Bunların dışında bir de Yapı Kredi Bankası şikayet formu bulunuyor ki bu şekilde de ne kadar sürede yanıt alırsanız bu konuda bir şey söyleyemem. Ama bu şekilde de şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası Şikayet Formu için linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Eğer bunlar da olmazsa kullanıcı yorumları sitemizde yapı kredi bankası şikayet hattı başlığı altında yorumlarınızı, şikayetlerinizi yazarak en azından diğer insanlarla paylaşımda bulunabilirsiniz. Siz de Yapı Kredi Bankası Şikayet Hattı başlığı altında yorum yazmak istiyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden görüşlerinizi paylaşmanız yeterli olacaktır.

Yapı Kredi Bankası Şikayet Hattı


Benzer Kullanıcı Yorumları:

yapı kredi şikayet hattı (111), yapı kredi şikayet (52), yapı kredi genel müdürlük şikayet (31), yapı kredi şikayet telefonu (28), yapı kredi şikayet hattı telefon (26), yapı kredi genel mudurlugu şikayet (15)

Kullanıcı Yorumları: , , , , ,

"Yapı Kredi Bankası Şikayet Hattı" konusuna 257 yorum yazılmış

  1. Hasan Asefler dedi ki:

    Gaziantep Karataş Barbaros cami mevkide kurmuş olduğunuz atm yi neden faaliyete gecirmiyosunuz 300 bin nüfuslu bir mahalleye 1 atm yeterli gelmiyor ve atm biz yoğunluktan dolayı sık sık bozuluyor vatandaş olarak çok mağduruz saygılarımla

  2. Fatma Can dedi ki:

    2011 yılında bankanıza olan kredi kartı ve kredi borçlarımın hepsini kapatıp bankanızla ilişiğimi mi kestim.2017 yılında Tesadüfen başka bir bankaya kredi başvurusunda bulunduğumda hakkımda takip olduğunu söylediler.Nasıl bir bankasınız ki,ne kadar borcum varsa söyleyin kapatacağım dediğimde 62.00 tl borcumu görmez ve söylemesiniz?o tarihten beri ne telefon nede mail yoluyla bana ulaşıp 62 tl gibi komik bir rakam borcum olduğunu söylemeyip takip başlatırsınız.Tesadüfen öğrendiğim borç yüzünden hiçbir banka bana kredi vermiyor.yatırdığım halde hala takip görünüyor her aradığımda güncelleme yapacağız deniliyor bir halt olduğu yok.lanet olsun çalışma şeklinize aklı olan yapıkredi den uzak dursun….

Yapı Kredi Bankası Şikayet Hattı Yorumları