11:19 am - 23 Haziran 2018, Cumartesi


Vestel Onyx Tablet VP 70 Yorumları ve Şikayetleri

Vestel Onyx Tablet VP 70 Yorumları ve Vestel Onyx Tablet VP 70 ŞikayetleriVestel Onyx Tablet PC WiFi VP 70 kullanıcı yorumları; donanım özellikleri, batarya şarj süresi, model bilgileri, yazılım bilgileri, dokunmatik ekran hassasiyeti, yetkili servis hizmetleri, tabletin kullanımı ve diğer özellikleri ile ilgili bilgileri öğrenmek için kullanıcıların yorumlarını buradan takip edebilirsiniz.

Bu tableti almayı düşünüyorsanız, merak ettikleriniz hakkında ürün incelemesi için buradan sorular sorarak forum ortamına katılabilir ve bu tableti kullananların olumlu yada olumsuz görüşlerini öğrenerek bu ürünle ilgili düşüncelerinizi netleştirebilirsiniz. Aynı zamanda tabletle ilgili karşılaştığınız sorunları buradan sorabilir, tabletin ayarları ve kullanımı hakkında yardım alabilirsiniz.

Vestel Onyx Tablet VP 70

Vestel Onyx Tablet VP 70

Vestel Onyx Tablet VP 70 nasıl, kullanan var mı?

Bu tableti kullananlar arasındaysanız; memnuniyetinizi, beğeni ve şikayetlerinizi buradan paylaşarak bu ürün hakkında bilgi edinmek isteyenlere fikir verebilir, yardımcı olabilirsiniz. Vestel Onyx Tablet VP 70 Yorumları


Benzer Kullanıcı Yorumları:

vestel tablet kullanıcı yorumları (27), vestel tablet yorumları (18)

Kullanıcı Yorumları: , ,

"Vestel Onyx Tablet VP 70 Yorumları ve Şikayetleri" konusuna 4 yorum yazılmış

 1. menderes özel dedi ki:

  Yeni bir tecrübenin kapağı aralandı: Vestel 7 inç tablet Onyx

 2. murat demir dedi ki:

  Sizin yapacaginiz tablet batsin bir Google play yazilimi bile alamiyorsaniz Ben daha baska birsey demiyorum vestelden ne cihaz alirim nede aldiririm ……….

 3. HAKAN AKAY dedi ki:

  vestel vx7 aldım ilk haftadan bozuldu ekran gitti sakın almayın

 4. vestel tablet dedi ki:

  vestel tablet aldım birsüre sonra sarza taktım şarz almadı vestel servisine gonderdim bana mesaj geldi ana kartt arızası var diyor 1590tl aldığım urune 110tl unarım parası istiyor üstelik on gün önce aldım müş temsilcisi yapacak bir şey yok diyor bu nasıl iş garantili ürün ya yapılır ya degiştirilir

Vestel Onyx Tablet VP 70 Yorumları ve Şikayetleri Yorumları