Türkcell hakkında şikayet
Türkcell hakkında şikayet – turkcel hat kullanıcısıyız 23 tane hattımız var aylık 1000 tl ödeme garantisi verirseniz 12 ay boyunca 2 tane telefon samsung marka ve 1 tane samsung 10.1 tablet bilgisayar verileceğini söyledi müşteri temsilcisi tarih 10 11 2012 tarihinde aylık 1400 tl ödüyoruz şu an 08 01 2013 hala arıyorum müşteri temsilcisi yeterli şekilde ilgilenmiyor telefonu meşgule atıyor ve geri aramıyor turkcel i kurmsal bir firma zannetmişizama yanılmışız 1998 yılından bu yana turkcel kulanıyorduk ama ilk işim hattımızı başka gsm oporötörüne taşımak olacak böyle müşterisine yalan söyleyen bir gsm oparotör olabilirmi soruyorum
2 yorum

  1. Sayın TÜRKCELL müşteri temsilci yetkilisinin dikkatine: Takriben 2000 yılından beri Gsm ve 2011 yılından beride internet paketi kullanmaktayım,son sözleşmemi Erpa Teknoloji hizmetleri Atatürk Bulvarı 97/1 Kızılay/Ankara bayinizden yapmış olmama rağmen 530 6755730 hattımın güncel tutarı68.39 tl olarak faturama yansıtılacagı bildirilmektedir,Kamu tarifem olan 26.00 tl olan ücretin hiç bilgim olmadan yükselmiş olması nedeniyle magdur durumuna düşmüş bulunmaktayım,ve hatlarınızı kullandıgım sürece ödemelerimde her hangi bir aksama olmadığı gibi Etlik /ANKARA Yapı Kredi şb otomatik ödeme talimatım bulunmaktadır.Sorunla ilgili Erpa teknolojideki üst katta çalışan bayan müşteri temsilciniz çok ilgili olarak ilgilenmesine ragmen magduriyetim giderilememiştir tarafıma bilgi verilmesi ve her zaman Türkcell le beraber olmamız dilegiyle başarılarınızın devamını dilerim.Saygılarımla.

  2. Son zamanlarda 600 dakika konuşma ve 250 MB internet diye bir tarife çıkardılar. Türkcell Alsancak bayiine giderek sorduğumda kaybınız olmaz yanıtını alınca o tarifeye geçtim. Bir gün internet kotanızı aştığını için 6 TL yazılmıştır diye bir mesaj gözüme ilişti. Mesajları incelediğimde bunun pek çok kez tekrarlandığını gördüm. O ana kadar cep telefonumla hiç internete girmemiştim. Ne güzel değil mi? Yirmi bir lira tarifeden ve 40 liradan fazlası hiç kullanılmayan internetten. Yani Türkcell elini cebimize (Cep Telefonu)atmış, haberimiz olmadan paralarımızı çalıp duruyor. Alsancak Şubesine gidip durumu anlatınca “Cep telefonu güncellemeleri alıyordur, sizin internete girmemeniz önemli değil” dediler. Ama bunu onlara ilk gittiğimde söylememişlerdi. Bu bir hile ve aldatmadır. Daha da ötesi hırsızlıktır. Ne yazık ki yasaklarla bu tür hırsızlıklar önlenemiyor veya buna bazıları tarafından göz yumuluyor. Kısaca şikâyetim bu.

Bir Cevap Yazın