2:14 am - 30 Nisan 2017, Pazar

Türk Hava Yolları Şikayet Hattı [THY Şikayetleri]

Türk Hava Yolları Şikayet Hattı, Türk hava yolları (THY) şikayetleri kutusu, türk hava yolları müşteri yorumları ve müşteri hizmetleri hattı bu başlık altında paylaşılmıştır. Siz de kullanıcı yorumları üyeleri ile türk hava yolları hakkındaki yorumlarınızı bizimle paylaşmak istemez misiniz?

Türk Hava Yolları Şikayetleri

Arkadaşlar türk hava yolları müşteri şikayetleri için bir tane mail adresi bulunuyor. O mail adresinden yorumlarınızı ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Arkadaşlar paylaştığımız customer@thy.com adresinden şikayetleri dile getirebilirsiniz. Ayrıca bu başlık altından da dilerseniz türk hava yolları yorumları ve şikayetlerini paylaşabilirsiniziz.

türk hava yolları thy şikayetleri

Türk Hava  Yolları Şikayetleri ve Yorumları

Benzer Kullanıcı Yorumları:

thy şikayet (44), türk hava yollari (33), thy şikayet hattı (28), thy şikayet mail adresi (23), türk hava yolları şikayet hattı (23), türk hava yolları şikayet (16)

Kullanıcı Yorumları: , , , ,

"Türk Hava Yolları Şikayet Hattı [THY Şikayetleri]" konusuna 162 yorum yazılmış

 1. Sinem dedi ki:

  Ben bu kadar rezaletlik görmedim uçağına 40 dk kala biletimi yaktılar ekstra para aldılar allah belâlarını versin

 2. Aysun dedi ki:

  07.04.2017 TK 2476 ADA 02:20 uçağının kabin amiri B.ANKARALI uçak içinde yolcu içerisinde aşırı derecede yüksek sesle konuşarak ağzı bozuk cümleler kurarak uçağa hizmet veren personellere ve kendi arkadaşlarına rahatsızlık vermiştir.Bu şekilde sorun çıkartan amirlerin sefere verilmemesi hususunu rica ediyoruz.Kabin amirinin davranışları sanki zorla uçuyormuş gibi hareketler sergilemesi hiçte hoş değildi.Bu yaşanan kötü durumu SGM ile de paylaşıcam.

 3. Gulsen dedi ki:

  13042017 Kizim 06 da ucagi kalkacadi 05 de havalimanda biletini vermemisler elif hanim kizim madur oldu denizlide sinavi vardi bekletmisin senden sikayetciyim kendim gitim gorustum sefleriymis sitajer dedi ve kizimin biletini yaktiniz madur durumda kaldi ogrenci ben birbilet daha nasil allayim ilgilenen arkadaslara tsk

 4. Vasfiye gül yorozlu dedi ki:

  Mrb bizim şikayetımız samsun hava lımanı 9/04/2016 tarıhınde yurtdısı yolcumuza bılet satılmıs ve o tarıhte tadılata samsun hava lımanına gırıldıgı msj geldı bızde bıletlerımızı ordu hava lımanına cevırdık daha sonra tadılat ertelendı dedı bız 09/04 tarıhlı bıletımızı samsun hava lımanına cevırdık degısımde ucret alınmadı. Yolcunuz amelıyat oldugundan dolayı donus bıletı 24/04/2016 tarıhlı 2352304000620 yolcunuzun bıletlerını degıstırmek ıstedıler yanlız bu konuda yardıöcı olunmadı hem yolcunuz madur hemde yardımcı olunmadı bıde 50 euro kısı bası sadece ceza parası ıstedı sızın yaptıgınuz hatadan dolayı yolcularomız madur koskoca thy fırmaya yakısmayan bı davranıs bu konuyla alakalı en kısa zamanda bıze donus yapmanızı arz ederız

 5. Aziz gökdemir dedi ki:

  Benim şikayetim neden isviçreden s. Gökçen havalimanına uçuşyok?

Türk Hava Yolları Şikayet Hattı [THY Şikayetleri] Yorumları