Trident Akıllı Cep Telefonu 199 TL Yorumları

Trident Akıllı Cep Telefonu 199 TL Yorumları
Trident Akıllı Cep Telefonu 199 TL YorumlarıTelevizyonda reklamları çıkan Trident Akıllı Cep Telefonu 199 TL ile ilgili şikayetleri veya tavsiyeleri Trident Akıllı Cep Telefonu 199 TL Yorumları başlığı altında diğer kullananlar ile paylaşabilirsiniz. Trident Akıllı Cep Telefonu 199 TL iyi mi? Trident Akıllı Cep Telefonu 199 TL alsam pişman olur muyum diyorsanız öyleyse buradaki yorumlara kulak veriniz. – Trident Akıllı Cep Telefonu 199 TL

Trident Akıllı Cep Telefonu 199 TL Yorumları

Değerli arkadaşlar cihazın özelliklerine bakarak ürün alanlardansanız akıllı telefon diye tabir edilen cihazın içinde yok yok. Radyosundan oyunlarına, ak listesinden özelliğinden kara listeye kadar bir çok özellik sıralıyor telefonun tanıtımını yapan kişi. Biz de google’da biraz araştırma yaparak Trident Akıllı Cep Telefonu 199 TL Yorumları başlığını açmak istedik.

Az önce de söylediğim üzere eğer özelliklere bakarak telefon alanlardansanız gözünüz kapalı alın derim ama yarın öbür gün Trident Akıllı Cep Telefonu 199 TL aldım neden bozuldu diye beyhude arayışlara girmeyiniz çünkü arkadaşım kullanılan malzemenin kalitesi ortada. Yine de 199 TL bir şey değil deyip cihazı alacaksanız da lütfen yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Şimdiden Trident Akıllı Cep Telefonu 199 TL fiyatla kullananlar için hayırlı olsun diyoruz.

Trident Akıllı Cep Telefonu 199 TL

Trident Akıllı Cep Telefonu 199 TL Yorumları
Trident Akıllı Cep Telefonu 199 TL Yorumları

Gönlümüz hiç bir sorun yaşamadan kullanmanızdan yanadır ancak teknolojik ürün olduğundan dolayı ve tabii diğer telefonlara göre malzeme kalitesi de biraz daha düşük olduğundan sorun yaşamanız kuvvetle muhtemel olmaktadır. Lütfen cihazla ilgili sorunlarınızı aşağıdaki yorum bölümünden paylaşınız. İyi günler dileriz.

Trident Akıllı Cep Telefonu 199 TL Yorumları
Benzer Kullanıcı Yorumları:

Trident Akıllı Telefon 199 TL (35), Trident Cep Telefonu 199 TL (25), trident akilli telefon (12), trident telefon yorum (1), trident telefpn yprumlari (1)

3 yorum

  1. ben tridentakıllı telefon aldım dedilerki bana 100 telelik konusma hediyeli ama yalan söylüyorlaralalı bir ayı gecti ne 3 gesi var nede 100 teleyi gönderdiler atlas ticaretmı nedir hıc memnun degilim aldıgıma pişmanım isin gercegi yalan dolanla isi götürüyorlar bunu okyorsanız almayın derim numaram ve o telde kullandıgım hat cift sim kart diyorlar ama yetersiz haviza bellek deyip duruyor arayın anlatayım neler oldugunu telim bu 05433681329 3gyede baglanılmıyor yalancı sirket

Bir Cevap Yazın