Home / Telefon Markaları / Cep Telefonları / Sony Xperia Z Kullanıcı Yorumları
Sony xPeria Z
Sony xPeria Z

Sony Xperia Z Kullanıcı Yorumları

Sony Xperia Z Kullanıcı Yorumları, Sony xPeria Z akıllı telefon ne zaman çıkacak? Sony xperia z telefonu türkiyeye ne zaman gelecek? Sony Xperia z kullananlar ne diyor? Ürün inceleme..

Değerli arkadaşlar Sony Xperia Z akıllı telefon CES 2013 fuarında tanıtılmış olup şu sıralar Amerika’da satışı başlamıştır. Türkiye’de de hayli beğenilen Sony xPeria serisi dünya genelinde büyük bir talep görmüş durumda. Oldukça akıllı olan ve birçok işlemi birden yapan bu minik teknoloji kutusunun son modeli ise Sony xperia Z olmuştur.

Sony Xperia Z Kullanıcı Yorumları

Amerika’da Sony Store’da satılan Sony XPeria Z akıllı telefon fiyatı ise 629.99 dolardan satışa başlamıştır. Yani nereden bakarsak Türk Lirası karşılığıyla 1.150 TL olan telefon Türkiye’ye de yakında gelecektir. Siz de sony xperia z akıllı telefon ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altında diğer kullanıcı yorumları üyeleri ile paylaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Sony xPeria Z
Sony xPeria Z

Sony Xperia Z Kullanıcı Yorumları


Benzer Kullanıcı Yorumları:

sony xperia z1 kullanıcı yorumları (92), xperia z1 kullanıcı yorumları (28), xperia z kullanıcı yorumları (15)

Check Also

Zte Blade A520 Kullanıcı Yorumları | 2000 Tl’lik Telefonlar

Bugünkü makalemizde en çok tercih edilen akıllı telefonlar arasında yerini alan Zte Blade A520 Telefonunun Kullanıcı …

3 comments

  1. yalannnnn külliyennnn yalannnnnnn inanmayınnnn kimse inanıpta parasına yazık etmesiiiinnnnn ben inandım aldım şanski daha 2. ayında tel suya düştü hemen çıkardık tüm kapaklar kapalıyken üztelikte hemen aldık tel bida açılmadı garantisiyle servisine verdik sonynin servisinde 20 gün tuttular 20. gün geri gönderdiler kullanıcı hatası 1480 e yapılır die kağıt verildi tel zaten 1850 madur oldum hem 20 gün telsiz kaldım hemde suya dayanıklı telefon su çekti bozuldu ve kullanıcı hatası olduuuuuu ama paramı asla helal etmiorummm hakkımıda tüketici mahkemesine başvurup sonuna kadar aricammmmmmmmm sakın sizlerde aynı hataya düşmedim okuyan görsün hata yapmasın parasını çöpe atmasıııınnnnnnnnn benden size yardım benim düştüm hale düşmeyinnnn

  2. Z1 incelememizi de yayina aldik. Patlamis misir olmadan izlenmez ama.

  3. sakın sakın almayın, xperia z3 compact aldım, ilk hafta arızalandı 1,5 aydır serviste, ne arayan var ne soran, değişim cihazı gelecek diyorlar 1,5 ayda tır geliyor yurt dışından, hiçbir yerden cevap alamıyorsunuz, sıkışınca yasal hakkınızı kullanın diyorlar, biliyolarki 6 aydan önce sonuçlanmıyor bu süreç bunun gevşekliğiyle hareket ediyorlar, Allah kahretsin sony yi ve sony türkiyeyi

Bir Cevap Yazın