Solusitan Tozu Nedir? Nerede Bulunur?

Solusitan lineatabs yorumlarıSolusitan Tozu nedir ? Solusitan nerede bulunur , Solusitan tozu kullanıcı yorumları ve Solusitan kullananlar yorumları sayfasında siz de Solusitan şikayetleri okuyabilir yahut da yorumlarınızı dile getirebilirsiniz.

Solusitan tozu, BodyView Avrupa için özel olarak üretilmiş, yeni, tamamen doğal Poly-D-Glucosamine ve diğer aktif maddelerden oluşan, çözünür lif karışımıdır. Solusitan ın ham maddesi piyasadaki diğer Poly-D-Glucosamineler’in aksine tamamen kokusuz ve tatsız olması için standardize edilmiştir.

Poly-D-Glucosamine; karides, ıstakoz ve yengeç gibi kabuklu deniz canlılarının dış iskeletinden elde edilen bir polisakkarit olan kitinden üretilir. Poly-D-Glucosamine yağ moleküllerini sindirilmeden kendine bağlayan bir diyet lifidir. Poly-D-Glucosamine yağ moleküllerini tuzağa düşürerek sindirim sistemi tarafından emilmesini engeller.

Sevgili misafirlerimiz, siz de bu başlık altında Solusitan tozu hakkındaki görüşlerinizi dile getirebilirsiniz. Solusitan yorumları, Solusitan şikayetleri ve Solusitan kullananların yorumları burada paylaşılmaktadır.

Solusitan Kullananların Kullanıcı Yorumları

solusitan

Solusitan lineatabs yorumları
Benzer Kullanıcı Yorumları:

solusitan kullanıcı yorumları (79), solusitan nedir (57), solusitan (48), solusitan tozu (36), solusitan nedir nereden alınır (17), solusitan nelerde bulunur (14)

72 yorum

 1. Arkadaşlar herkesin bildiği doğruluk payı olan tek bir kişi var, Dr.Gürkan KUBİLAY, Kendi sitesine girin orda temin edeceğiniz yerin linki var. www lineatabs com tr Burdan herkeste anlamış olur günlerdir yardımcı olmaya çalıştığımdaki doğruluğu. Diğer Chitosan cı arkadaşım neden sizin site yok bizim site var.. bunuda bi düşün buraya yaz.. olurmu…

 2. Sen önce solusitan maddesini bir araştır bakayım öyle bir madde var mı ? Diye..! Dr. Gürkan KUBİLAY’a herkesin saygısı sonsuz olabilir. Ancak Solusitan dediğiniz madde Marka ve Patent Hakları Bize Ait olan Chitosandır. Araştır bakalım kabuklu deniz canlılarının polysaccaritinden oluşan maddenin adı nedir ? chitosan com tr gir gör neymiş.

 3. Değerli KullaniciYorumlari.org ziyaretçileri.

  Size genel anlamda Kabuklu Deniz CAnlılarının kabuklarından elde edilen maddenin ne olduğunu açıklayacağım. Ki bunu sizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sadece Google Chitosan yazmanız yeterlidir. Solusitan dedikleri ya da idda ettikleri etken madde diye tabir edilen safsata durum Chitosan maddesinin işlenmesinden oluşmuş muş muşta muş. Rapor varmı ? Araştırma Var mı? HErhangi bir yabancı kaynakta veri deney bilgi tıbbi bir durum var mı hayır Yok. Ancak birde Chitosan’ı araştır sizlerde gözlerinize inanamayacaksınız. Dr. Mehmet ÖZ’e kadar dünyanın bir çok bilim adamı ve profesörü tarafından araştırılan deneylerle incelenen yağ tutucu bir sünger görevi gören gerçek maddenin Chitosan olduğunu göreceksiniz.

  Saygılarımızla

 4. Sizleri biraz daha bu konuda bilgilendirmek istiyoruz.

  Aşağıda ki kaynaklara sizlerde Google gibi dünyanın en büyük arama moturundan ulaşabilirsiniz. Hatta ve hatta wikipedia gibi Dünya’nın en büyük ansiklopedisinden de ulaşabilirsiniz.
  Chitosan Nedir ?
  Chitosan, kabuklu deniz hayvanlarının (karides, yengeç, vb) kabuklarından elde edilen doğal birliftir. Midede adeta bir ‘yağ süngeri’ işlevi görür. Bu tabirin nedeni kendi ağırlığının 12 kat fazlası kadar yağ bağlama kapasitesine sahip olmasıdır. Benzer özellikli liflerle karşılaştırıldığında vücuttan 5-10 kat fazla yağ atılımına destek olduğu görülmüştür. Chitosan, çok az bir kısmı kana karışan, temel olarak diyet lifi görevi gören bir maddedir. (1,2,5,6)
  Yağ moleküllerini yakalayarak sindirim sistemi dışına atabilme özelliğinden dolayı dünya genelinde yaygın olarak kullanılan zayıflamaya ve kolesterolü düşürmeye yardımcı bir besin desteğidir. Diyetle aldığımız yağları kan dolaşımına geçmeden, basen, bel gibi bölgelerde birikmeden bağlanmasını ve vücuttan atılmasına destek sağlar. Chitosan sadece zayıflamanızda yardımcı olmakla kalmaz, aşırı yağın getirdiği kardiyovasküler hasarların azalmasına da yardımcı olur. Bunun sonucu olarak kan kolesterol ve trigliserit seviyelerinde düşüş meydana gelir. (2,3,4,7,8)
  Ayrıca safra asitlerini de bağlayabildiğinden iyi kolesterol (HDL)’ ün kötü kolesterole (LDL) oranının artmasına destek sağlar. Çünkü vücut safra asidiyapmak için LDL’yi kullanır, safra asidinin miktarı azaldıkça vücutta LDL’yi kullanır ve LDL miktarı dolaylı yoldan azalmış olur. (4,5,9,10)
  KULLANIM AMACI
  – Yağ asitlerinin sindirilmeden vücuttan atılması (1,2,3,4,5,8,9)
  – Kilo kontrolü (6,7,8)
  – Kolesterol seviyelerinin dengelenmesi (9,10)
  ; gibi durumlarda yardımcı ve destek olarak kullanılabilir.
  Referanslar:
  1. Antimicrobial properties of chitosan and mode of action: A state of the art review
  2. Biologically active fibers based on chitosan-coated lyocell fibers
  3. Biological activities of chitosan and chitooligosaccharide
  4. Chitosan microspheres as a potential carrier for drugs
  5. Chitin and chitosan polymers: Chemistry, solubility and fiber formation
  6. Muzzarelli RA. Clinical and biochemical evaluation of chitosan for hypercholesterolemia and overweight control. EXS. 1999;87:293-304.
  7. Bokura H, et al. Chitosan decreases total cholesterol in women: a randomized, double-blind, palcebo-controlled trail. EJCN. May2003;57(5):721-725.
  8. Ausar SF, Morcillo M, Leon AE, et al. Improvement of HDL- and LDL-cholesterol levels in diabetic subjects by feeding bread containing chitosan. J Med Food. Dec2003;6(4):397-9.
  9. Ormrod DJ, Holmes CC, Miller TE. Dietary chitosan inhibits hypercholesterolaemia and atherogenesis in the apolipoprotein E-deficient mouse model of atherosclerosis. Atherosclerosis. Jun1998;138(2):329-34.
  10. Egger G, Cameron-Smith D, Stanton R. The effectiveness of popular, non-prescription weight loss supplements. Med J Aust. Dec1999;171(11-12):604-8.
  Chitosan etken maddesi chitosandır. Yağ moleküllerini mıknatıs gibi çekmeye yarar. Mıknatıs gibi çekilen yağ molekkülleri içeriğinde yer alan etken madde chitosan sayesinde vücuttan bit kütle gibi dışarı atılır. Bu doğal fiber bileşen sayesinde yemiş olduğunuz yağlı yiyecekler artık sizi korkutmayacak. Kullanımı çok kolay olan toz karışımdır.

  Kaynak: Wikipedia (Dünya’nın En Büyük İnternet Ansiklopedisi)

 5. Sayın İlgili,

  Solusitan Tozu ile Chitosan kullanıcı isimleri aynı olmakla beraber Solusitan Tozu yorumlarını yapan IP firma IPmizdir. Solusitan Tozu Kullanıcı Adını Chitosan olarak değiştirebilirsiniz. Herhangi bir karışıklığa zeval vermek istemiyoruz. Kullanıcılar neyin ne olduğunu gerçek maddenin hangisi olduğunu raporları ile öğrenecekler. Bu konuda tüm detayları gerek medyaya gerekse tüm internete dökeceğiz.

  Saygılarımızla

 6. Ben sorumun cevabını alamadım.Ürünü tanıtan Doktor’un sitesi belli, Ürünü temin edebileceğiniz Sitede orda belli. Gerisi kullanıcıların tercihi.Dr. Bey’in tavsiyesine mi uyarlar. Size mi uyarlar Ben bilmem.

 7. Sayın Kullanıcı,

  Dikkatinizi şu yöne çekmek istiyorum. Sayın Gürkan KUBİLAY bu konu ile ilgili olarak herhangi bir şekilde ürün adı belirtmemiştir. Kullanıcılar Google gibi bir kaynaktan yabancı ya da yerli her türlü bilgiye ulaşabilirler. ABD’nin ünlü doktorlarından Dr. Mehmet ÖZ’ün dahi Chitosan ile ilgili olarak araştırmaları mevcuttur.

  Bunun dışında belirttiğiniz ürünü inceledik ürün üzerinde hiçbir şekilde bakanlığımıza ait ne bir yazı ne de başka bir onay numarası yer almamaktadır. Elbette bu tercih kullanıcıların tercihi olacaktır. Şunu da asla unutmayın ki tıp, kimya, deniz canlıları, kabuklu deniz canlıları literatüründe hiçbir şekilde solusitan diye bir maddeye rastlanmamaktadır. Gerçek maddenin adı Chitosan’dır. 100 yılın üzeride ki chitosan’ı nasıl solusitan yaptılar ona da bizim aklımız ermemektedir. Ancak bununla ilgili olarak tüm araştırmalar tekrardan incelenmek sureti ile gerekli araştırma laboratuvarlarına gönderildi.

  Yağları midede mıknatıs ve sünger gibi toparlayan ve sağlıklı yollarla kana karışmadan dışarıya atan, kabuklu deniz canlılarından elde edilen gerçek maddenin adı Chitosan’dır.

  Saygılarımızla

 8. bu ürünün kullanımı bazı rahatsızlıkları olan şeker .tansiyon kalp vede alerjimiğde rahatsızlığı olanlar kullanabilirmi bu ürünü kullanan kişi yemekten öncemi alıcak yemek somrasımı vede bunu ömürboyu mu kullanacak teşekkür ederim aydınlatmanız içinç

 9. Merhaba,

  Ürünü kullanımı için Kronik olarak kalp, şeker ve tansiyon hastalarına önermiyoruz. Ana öğününüzden hemen önce 1 poşet toz halinde kullanabilirsiniz. Günde 1 poşet kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Ağır yağlı yiyecekler tükettiğiniz zaman kullanmanız yeterli olacaktır.

  Örneğin : Haftanın bir günü niyeti bozdunuz ve çok yağlı bir iskender yiyeceksiniz bu öğünden hemen önce ürünü kullanmanız size destekçi olacaktır.

  Ancak her gün ağır yağlı yiyecekler tüketiyorsanız her gün kullanmanız yararlı olacaktır.

  Saygılarımızla

 10. nereden temin edeceğinizi biliyorum. Ancak parasını ödemiş olmanıza rağmen ürünü bir türlü gönderemiyorlar. Ürün ellerinde yok ama satışını yapıp sürekli müşteriyi oyalıyorlar. Ben 21 gündür ürünü bekliyorum ama hala gönderecekler.

 11. ürünü 4442379 u arayarak şipariş ettim.Şu anda ürün ellerinde var herhalde iki gün içerisinde elimde oldu.ürünle beraber çilek maskesi numunesi ve parfüm indirim kuponu gönderiyorlar. Faturası da vardı.

 12. arklar ben eczaneden aldım 69 tl 20 paket toz halınde bır bardak su ıle karıstırıp ıcıyorum tarım bakanlıgı onaylı 5 gundur kullanıyorum bende heyecanla beklıyorum sonucu eczanedekı bayan 15 gun sonra etkısını gorebılecegımı soyledı bakalım

  • Sevgili Ziyaretçiler,

   Ürün satın alırken Resmi İnternet Sitelerini tercih ediniz. Örneğin wwwlipokescomtr wwwchitosancomtr wwwcitosancom.tr wwwefferslim.comtr Tüm sitelerde Orjinallik Uyarıları ile karşılaşacaksınızdır.

   Sağlıklı Günler
   Saygılarımızla

  • Sayın Sedan,

   Ürünün etken yönü yenilen yağlı besinlerde ki vücudun fazla almış olduğu yağları doğal yollarla mıknatıs gibi çekip vücuttan atmak. Ancak uzun vadeli bir kullanım söz konusu olduğunda ki bu süreç minimum 3 aydır. Bünyede yer edinmiş olan kilolarda da zaman içerisinde azalma söz konusu olmaktadır. Amaç Kilo almamak ve zaman içerisinde alınmış olan kiloları sağlıklı bir şekilde verebilmek. Bunun en iyi yöntemi Chitosan içerikli EfferSlim’dir.

   Saygılarımızla

 13. arkadaşlar o kadar çok ürün denedim ki..artık korkar oldum kandırılmaktan..metin ilaç ürünlerini sakın almayın..15 gün para iadesi falan yok..burası bana daha ciddi geldi..denemek istiyorum..

 14. arkadaslar benım merak ettıgım vucuta yenı gıren yagları mı yakıyor yoksa var olan yaglarda da yakma oluyarmu bunun hakkında hıc yorum okumadım.kulanıcılardan rıca edıyorum gercekten ıse yarıyormu saygılar.

  • Merhaba Nevra Hn,

   Diğer arkadaşlarınızda sormuş olduğu sorunun bir benzeride sizden geldi. Hemen yanıtlayalım. Chitosan içerikli EfferSlim’in ana etkisi vücuda alınan fazla yağların doğal yollarla vücuttan atılması yönündedir. Bu nasıl mı oluyor ? Suda karıştırılıp içilen EfferSlim mide içerisinde ki yağları mıknatıs görevi ya da sünger görevi görür gibi çekiyor ve doğal yollarla vücuttan atılmasını sağlıyor. Ancak uzun süreli kullanımlarda minimum 3 ay diyoruz. Bu süre zarfı içerisinde ise daha önceden alınan kiloların sağlıklı bir şekilde verilmesine de yardımcı oluyor.

   Sağlıklı Günler
   Saygılarımızla

  • Merhaba Ebru Hn,

   Yukarıda bir başka arkadaşınız da hemen hemen benzer bir soru yöneltmiş durumda. Chitosan içerikli EfferSlim Etki bakımında vücuda alınan fazla yağların mıknatıs gibi çekilip doğal yollarla vücuttan atılmasını sağlıyor. Ancak uzun vadeli yani 3 ay gibi bir süre içerisinde daha önceden alınmış kilolarında sağlıklı birşekilde verilmesine yardımcı oluyor.

   Saygılarımızla

 15. Ben iki kutu sipariş ettim bir kutusu bitti. yani bir ay kullandım. ama hiç kilo vermedim. Kilo da almadım. beslenmeye dikkat edilmez ve spor yapılmazsa pek işe yaramıyor. Sadece kilonuzu koruyorsunuz.

 16. ya arkadaşlar öncelikle iyi geceler yorumları okudum gerçekten anlatıldığı özellikleri taşıyorsa güzel bşey.benim sormak istediğim bir çok site var ona bak buna bak kafam karıştı bu ürünün orjinali nedir en sağlıklı site sizce nedir kullanan arkadaşlar bi cvp werirseniz memnun olurum şimdiden teşekkürler.

 17. yağların vücudumuza faydası yadsınamaz. bu ürünün yediğimiz tüm yiyeceklerdeki yağları dışarı atmasıyla birlikte vitaminler nasıl tutunacak ve bazı hormonların yapımında etken olan yağın yerini o zaman ne alacak? bana çok sağlıklı gelmedi. bunun da foyası yakında çıkar. herhangi bir maddeyi ya da yiyeceği yok sayan bir diyet akılcı değil…benden söylemesi.

 18. mrb.ben 6 gündür dailyform 9lu zayıflama çayı içiyorum.şimdilik bi fark göremedim. bunu da denemek istiyorum.bu ürünün amacı canının çektiğini yedirmesi:) bu çok süper düşünsenize doyana kadar kızartma…..:)

 19. mrh.chitosan ben int.üzerinden lipitaps kıto kompleksi icerir efervesan tablet diyor heogramı ve faturası var bu ürünü 11,03,2013 de başladım acaba orjinal ürün değilmi nasıl emin olabilirim lütfen yazın

 20. o kadar çok laf etmişsinizki alacakken vazgeçtim..ltf beni ikna edin; gerçek ürünü nereden alacağım ve kaç lira, fiyatını soruyorum çünkü tek bir kutu efervesan tablet 49 ile 119 lira arası olarak satışta..

 21. size tablet almanızı önermem. çünkü 1.si tablet bazen fazla gelebiliyor, kokusu kötü oluyo mide bulandırıyo bazen. bi de kimyager olarak söylüyorum, toz hali hiçbir uygulamaya girmiyo, ama o tozu tablet haline getirmek için bazı prosesler gerekiyo. o yüzden ben her şeyin toz halini seçerim. size de tavsiye ederim.

 22. Arkadaşlar ürün gerçekten kilo verdiriyor gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ben 45 yaşındayım metabolizmam zayıfladığı halde yiyerek 3 kutusunda 7 kilo verdim. Kilo vermenin dışında inceltiyorda ve beni tanıyan herkes kilo verdiğimi söylüyor buda çok güzel bir duygu. İnceltici özelliğede sahip bir ürün 🙂

 23. sizin siteniz üzerinde yazan yerden 10 gün önce sipariş etmiştim. sanırım 212 520 26 00 dı numarası.

  LineaTabs Solusitan tablet geldi. Kullanıyorum,, 2 gün önce tekrar görüştüm. bir diyetisyenden daha fazla alakadar oldular.

  etkisi şu an iyi. 2,5 kilo verdim. zaten söylemişlerdi çok fazla kilo verdirmiyor sağlıklı kilo verdiriyor diye.

 24. Bende uç aylık almak istiyorum ve 95 kilosum . Ayrıca orijinal olmasını cok istiyorum 30 yaşındayım bir oglum var kesinlikle zayıflamak istiyorum .ayrica Dr Gürkan beye güveniyorum numarasını bulabilirsem direk ondan almak istiyorum lütfen bana yardımcı olun artık XXXL giymek istemiyorum :(((bana ulaşacağınız bir numara vermek istemiyorum çunkü güvenli değil ama ismim Roza maya

 25. öncelikle merhabalar arkadaşlar.bildiğiniz üzere efferslim ve lineatabs adlarında 2ürün var.com.tr li olmayan lineatabs sitelerini aradığımda lineatabs sın kilo koruma efferslimin zayıflattığını söyleyip sizleri otomatikmen efferslim ürününe yöneltiyorlar.bu efferslimi satmak için lineatabs ın adını kullanmak gibi birşey olabilir tabiki efferslimide kullanmadığım için kötülemekte istemiyorum fakat her aynı numarayla 2site var bir.hatta size siteleri verim birde siz yoklayın http:// www solusitantozu gen tr/ http:// www solusitan info/(sayfa lineatabs ürünü resmi ismi var fakat aradığımızda lineatabsın zayıflatmadığını kilo korumada yardımcı olduğunu efferslimin zayıflattığını belirtiyorlar) 2sininde numarası 444 23 79 ben bundan hiiiiç birşey anlamış değilim 2ürünüde kullanmış değilim bu sadece doğru ürünü arama çalışmalarımda farketmiş olduğum bir durum. com.tr diyorum.

 26. Sayın chitosan yada lineatabs isimli yorumcu arkadaşlar ben tip 2 diyabet hastasıyım aynı zamanda tiroid hastasıyım. Öncelikle bu ilaç aldığım tiroid ve diabet ilaçları ile etkileşime girermi? birde ürünün içinde bulunan glucosamine maddesi kan şeker düzeyini aşırı yükselttiği için diabet hastalarına önerilmiyor. Konu ile ilgili bir cevap verebilecek misiniz? teşekkürler.

 27. Arkadaşlar ben dogum yaptım bu ürünü kullanmak istiyorum ama çocuk emzirdigim için biraz korkuyorum Bu ürünü emzirirkende kullana bilirmiyim beni lütfen bu konuda bilgilendirin çok yol denedim ama kilolarım bir türlü kitmedi tekrar anne olmam için kilolarımın gitmesi lazım çünkü riskli bir dogum yaptım benim çin gerekli yardım edin

 28. ben bu üründen 2 kutu aldım.ve tüm tavsiyelere harfiyen uydum.ama kesinlikle 1 kg bile veremedi,m.lütfen burdaki olumlu yorumlara inanmayın kanmayın.,insanı hem madddi hem manevi sömürüyorlar.ürün garantili iadesi var diyorlar arıyorsunuz sizi arayacagız diyorlar aramayıp geçiştiriyorlar.iade yok.insanın kendisinin kandırılmış hissetmesi çok kötü.ben bu yönde mücadelemi sürdürecem.verdigim paranın kat kat fazlasını harcayacagımıda bilsem tv medya resmi kurumlar facebook.twetırde bunula ilgili yorum yapacacagım haklı biliçlendirecegim.taki o firma beni arayana kadar hakkımı her yolda arayacagım bilginize…

 29. Ben bu tip şeyleri sağlıklı bulmuyorum çünkü daha önce hatırlarsanız elma krom çıkmıştı almıştım daha sonrasında aşırı kilo aldım,bırakınca bu tip eyleri kullANmayı daha sonrasında onlar aşırı kilo olarak geri dönüyor bence sağlıklı beslenip az yiyerek kilo vermek en mantıklısı ben öyle yaptmmm:)

 30. arkadaslar ben 2 aylık kullndım 78 kıloydum gercekten ınanmıstım bu urune ama yıne 78 kıloyum bılmıyorum belkıde daha fazla kullanmak gerekıyo hıc bır yan etkısı yok gercekten.bence kıloyusabıt tutuyor sadece o özellıgı var.

Bir Cevap Yazın