3:56 am - 30 Temmuz 2014, Çarşamba

Siemens Servis Tüketici Şikayet Hattı

Siemens Servis Tüketici Şikayet Hattı

Siemens Servis Tüketici Şikayet Hattı – Bu bölümde Siemens ve Siemens ürünleri ile yaşadığımız sorunları paylaşarak insanları bilinçlendirme amacıyla açılmıştır. Lütfen Siemens ile yaşadığınız sorun ve sıkıntılarınızı burada paylaşıp, yorum yazınız.

Siemens Tüketici Şikayet Hattı444 66 88

Siz de siemens hakkındaki görüşlerinizi bu başlık altından bizlerle paylaşabilirsiniz.

siemens tüketici şikayet hattı

Benzer Kullanıcı Yorumları:

alkadays kadinlar kulübü (90), siemens şikayet (25), siemens çamaşır makinesi kullanıcı yorumları (20), siemens çamaşır makinesi yorumları (18), siemens kullanıcı yorumları (14), siemens bulaşık makinesi kullanıcı yorumları (12)

kullanıcı yorumları
Kullanıcı Yorumları: , , , , , , ,

46 responses to "Siemens Servis Tüketici Şikayet Hattı"

 1. Nuran serin diyor ki:

  20 yıldır çamaşır makinası kullanıyorum ve bu 3.cü makinam oluyor, öncekiler arçelik ve Bosch marka idi.son makinamı gelişen teknoloji ile ilgili güncellenmek istemiştim ama çok pişman oldum makinanız çamaşırlarımız deliyor enteresan delikler yapıyor bununla ilgili tüm servislerinize rağmen sorunumu çözemediniz yeni pek çok tişörtlerimizi deldi şu ana kadar bana verdiği zarar makinanın fiyatını geçmiştir makinanın değiştirilmesini talep ettim ancak servislerinizde merkezinizde konuyu hafife aldınız ben etrafımdaki hiç kimseye siemens marka çamaşır makinası almamalarını söylüyorum sizin gibi bir markaya bu yakışıyor mu?…..

 2. aytaç benal diyor ki:

  buzdolabımın garantisi devam etmesine rağmen arızasını garantiye sokmamak için elinizden geleni yaptınız.oysaki ben bütün beyaz eşyamı simensten almıştım bütün çevremede tavsiye ediyordum çok büyük hayal kırıklığına uğrattınız beni.oturduğumuz ilçede elektirik sıkıntısı var bu nedenle panel kart yanmış ancak panel kart yanmadan öncede buzdolabında soğutmama problemleri vardı yeterli ilgiyi göremedik.

 3. dilek yaslıoğlu diyor ki:

  MAYIS2012 DE ALDIĞIM ANKASTRE OCAĞIN OCAK KAPAKLARINDA UCLARINDA KIRILMALAR OLMUŞ.SERVİSE BAŞVURDUM VE GELİP FOTOĞRAFLARINIDA ÇEKTİLER.AMA BİR ŞEY YAPAMAYACAKLARINI SÖYLEDİLER .BU GİBİ DURUMLA DAHA ÖNCEDE KARŞILAŞMIŞLAR. BU ÜRÜNLER GARANTİ KAPSAMINA GİRMİYORMUŞ.BEN ÜRÜNÜMÜ ALALI 6 AY OLUYOR VE GARANTİSİ BİTMEDİ VE KULLANIM İÇİNDE KISA BİR SÜRE OCAKLA İLGİLİ KATOLOGDA BU PARÇALARIN GARATİYE GİRMEDİĞİNE DAİR HİÇBİRNOTTA GÖREMEDİM.ALIRKENDE BUNUNLA İLGİLİ UYARI YOKTU.AYRICA GARATİYE NİYE GİRMİYOR 6 AY İÇİNDE BİR PARÇA YIPRANMIŞSA BU ÜRÜN HATALI OLDUĞUNU GÖSTERİR.BUNUNLA İLGİ UMARIM YARDIMCI OLURSUNUZ.BEN 8 YIL ARÇELİK KULLANDIM AYNI PARÇALAR VARDI VE OCAK BAŞLARINDA HİÇBİR SORUN YOKTU DAHA KALİTELİ VE GARANTİLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNEREK SIMENS TERCİH EDİYORUZ AMA ŞAŞILACAK BİR CEVAP ALMAMIZ BİZİ M İÇİN ÜZÜCÜ.fİRMANIZIN KALİTE STANDARTLARI GERÇEKTEN BEKLENİLDİĞİ GİBİ DEİL.MONTAJINDAN BERİ BEKLENİLEN MEMNUNİYETE HENÜZ KAVUŞAMADI.EN YAKIN ZAMANDA BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM. simensden cevap geldi fotoğrafa bakarak kullanım hatası olduğu söyleniyor.2013 yılında fotoğrafa bakarak bunu tespit edebilen yetkili kişiyi bünyelerinde bulundurdukları için çok şanslılar bizim gibileri çok iyi kandırabilirler ama bir kez bu ikinci kez olmaz.ban servisten gelen kişinin söylediği ile 444 …nolu tel.arayıp yapılan açıklamalar arasında farklılıklar var bari birlikte karar verip aynı şeyleri söyleseniz daha inandırıcı olur.ben çalışan bir bayanım benim alacak daha çok beyaz eşya ve ev alaetlerim var ama sizden değil .tabii cevremdekilere de paranızla rezil olmamalarını söyleyeceğim

 4. Ayten Dursun diyor ki:

  birbuçuk yıl önce ankastra bulaşık mak. aldım bulaşıklarım iyi temizlenmiyor yetkili servisi kaç kez çağırdım ise de çözüm alamadım sorunlarım halen devam ediyor yetkili servis ne tavsiye ettiyse denedim ama yine çözüme ulaşamadım.ilk defa bu markayı kullanıyorum ve hiç memnun kalmadım inşallah sorunumla ilgilenirsiniz.

 5. tahir toker diyor ki:

  siemens davlumbaz ve siemens bulaşık makinası için. yerel servis numarasını aradığımda 4446688 7/24 hizmet verildiği ve bu numaranın aranmıs istenmektedi. çıkan görevli arızanın ne olduğu fişe elektrik geldiğini ve buna benzer sorular sormakta. bu hizmetten ziyade vakit kaybı ve görevliyle kullanıcı arasında gereksiz diyeloğa sebep olmaktadır. diğer servisler gibi bende servise gelecek yetkili ile görüşmek istiyorum. yarım saat. oradaki bayana derdimi anlatmak istemiyorum. ayrıca servis hizmetini ücretli olarak yapıyor. gelsin arızayı tespit etsin. vatandaşın arızayı bilmesine imkan yok. neymiş parça ve aletleri ona göre getireceklermiş böyle saçmalık mı olur. servis gelir arızayı tespit eder. gerekli malzeme yoksa tedarik eder. parasını da alır. ben teldeki bayana yarım saat anlamadğım konuyu anlatmak mecburiyetinde değilim. sinirlerimi de bozmak istemiyorum. üniversite mezunuyum.işletmeciyim. bu hizmetinizi( nasıl hizmetse sanki devlet dairesi) begenmedim. bildirmek istedim.

 6. ENVER ÖZÇİL diyor ki:

  MARKASINA GÜVENEREK SİEMENS ÇAMAŞIR MK.ALDIM VE 02 NİSAN 2013 TARİHİNDE İLK KURULUM İÇİN RANDEVU TALEP ETTİM.MÜŞTERİ HİZMETLERİ TALEP KAYDIMI ALARAK İZMİT YETKİLİ
  SERVİSİNE YÖNLENDİRDİ.NE YAZIKKİ BU SERVİSÇE GÖLCÜK TE OTURDUĞUM GEREKÇESİYLE HİZMET VERİLMEDİ.DURUMU MÜŞTERİ HİZMETLERİNE İLETTİM .HİÇ BİR SONUÇ ALAMADIM.04 NİSAN 2013 TARİHİNDE TEKRAR MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN DURUMU ÖĞRENMEK AMACIYLA İLETİŞİME GEÇTİĞİMDE TALEBİMİN MÜŞTERİ İSTEĞİ NEDENİYLE İPTAL EDİLDİĞİNİ ÖĞRENDİM.NE YAZIK Kİ 04 NİSAN TARİHİNDE RANDEVU TALEPLERİN DOLU OLMASI SEBEBİYLE 05 NİSAN TARİHİNE RANDEVU KAYIDI AÇILDI.OYSA Kİ RANDEVU OTOMATİK OLARAK 04 NİSANA VERİLİP TARIMA DA BİLGİ VERİLMESİ GEREKİRKEN HİÇ KİMSE ARAYIP DURUMU BİLDİRMEMİŞTİR.SİEMENS MÜŞTERİ HİZMETLERİNE SORUYORUM SİZ BU UYGULAMARLA HANGİ MÜŞTERİNİZDEN MEMNUNİYET BEKLİYORSUNUZ?

 7. bülent apuş diyor ki:

  Elazığ simens satıcı bayiden 4 adet ankastre ürün aldım.Ürünlerin montajı için Servis günü belirlendi.Belirlenen günü teyit etmek için 4446688 nolu telefonu aradım. Müşteri odaklı, kaliteli hizmet anlayışı sıfırland.yığınla gerekli gereksiz sorular fakat çözüm sıfır.Teknoloji ve enformasyonu bu kadar kullanıpta geriye giden bir firma olduğunu anladım.Size nasıl yardımcı olabilirim sihirli sözcüğü size yakışmıyor ve maniplasyon ve demogojiden öteyede geçmiyor.Daha ürünler kurulmadan servis sorunu yaşadım buda herhalde firmanızın ciddiyeti ve büyüklüğünden kaynaklanıyor.Arz ederim.

 8. Nur Becerik diyor ki:

  24-05-2011 tarihinde SIEMENS WIM 145840TL18 akıllı çamaşır makinesi aldım. 2070.00 TL para ödedim. Aldıktan 1 ay sonra körükleri yırtıldı., değiştirildi. Aldıktan 10 ay sonra dijital kartı yandı, değiştirildi. Sonra makine çamaşırlara deterjan akıtarak leke yapmaya başladı ve geçtiğimiz pazartesi akşamı (29-04-2013) mix programı bozuldu. Servisi aradım, değiştiremeyeceklerini söyleyip servis gönderelim dediler. Salı günü gelen servis elemanının makineye 1 kireç çözücü lazım başka hiçbir sorunu yok demesi üzerine 20 TL karşılığı kireç çözücü koydurdum. 2 saat sonra çamaşır makinesi tekrar su ve deterjan almadı. Aynı servis elemanını geri çağırdım. Eleman aynı gün içerisinde bir kaç defa geldi ve parça değişimi gerektiğini, perşembe veya cuma günü gelebileceğini söyleyerek gitti. Perşembe günü akşamüstü “makinenizin sorunu giderilmiş” diyerek bir bayan aradım. Giderilmediğini söyledim. Cuma günü saat 18.00-20.00 arasında servis geleceğini söyledi. Cuma günü saat 15.30da gelen servis elemanları makinede hiçbir sorun olmadığını voltaj düşüklüğünden sorunun kaynaklandığını söylediler. Parça değişikliği gerektiğini söyleyerek gitmişler. Gelen kişinin adı, hangi parçanın değişeceği ve ne zaman değişeceğine dair hiçbir bilgi verilmemiş. 4446688 nolu telefonda şikayetimi bildirmek istediğimde müşteri temsilcisi konuyu dinledi ve beni arayacaklarını söyledi. Sonuç olarak son 5 gündür bu makinedeki problemleri çözmek için karşımda ciddi bir kurum ve kişi arıyorum. İlk aldığım günden bu yana bu makinenin sorunları hiç bitmedi. Garanti süresi bittiğinde bu ciddiyetsiz servislerden ve kuruluştan ne ücretler talep edilecektir bilemiyorum. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Bu markadan bir makine aldığıma çok ama çok pişmanım.

 9. sema aylakcı diyor ki:

  siemensdenden 3 ay önce buzdolabı aldık.yaz geldi diye dondurucuya dondurma koyduk.çok fazla dondurduğu için -18 den -16 ya yükselttik ama yine çok donuyordu.telefonla ulaştığımız yetkili servis gönderdi.servis geldi -16 dan yukarıya yükselmez dedi ve bizden 25 tl aldı elini bile sürmedi.bu nasıl bir soygunculuk bize bunu telefonda söyleyebilirdi daha önce arçelik dolabımda böyle birşey olmadı.SAKIN SİEMENS ÜRÜNLERİNİ ALMAYIN ALDIKLARI 25 TL Yİ HARAM EDİYORUM BİZ EMEKLİ VATANDAŞLARI KANDIRMAYIN.MORALİM ÇOK BOZULDU.

 10. Filiz ergin diyor ki:

  İsminizin firmanızın büyüklüğünden bahsediyorsunuz ancak tek kelime ile rezil firmasınız.Evime ilk defa siemens bir ürün aldım almaz olaydım.Servis ağınız beş para etmez. Bütün eşyam ARÇELİK yıllardır ne üründen ne servislerinde hiç sorun yaşamadım. Klima aldım keşif ve servisde çalişanlarınız sayesinde iki gün rötarlı takılacak evim alt üst olmuş durumda çözüm üretemiyorsunuz sadece BOŞ konuşuyorsunuz

 11. ayşe turgun diyor ki:

  20.02.2013 tarihinde no frost buzdolabı aldım.2 ay sonra şikayetlerim başladı. ilk arızam çok gürültü çıkarıyordu servisi aradım normal dedi. 5-6 gün sonra dolap hiç durmadan çalıştı. servis geldi.buzlanma yok şimdi sorun yok dedi gitti, 5-6 gün sonra sebzelerim dondu arka panel buz oldu. servisi aradım geldi.damperle beyini değiştirdi. gitti,ogün sabaha kadar dolap çalışmadı. benim herşeyim bozuldu. çöpe attım. servisi hemen aradım geldi beyini yeniden değişti oda çalışmadı. tekrar eski beynini takıp gitti, yeniden parça isteyeceğim dedi.ama dolabın sesi gitmedi. ben motordan ses geliyor diye tekrar aradım servis hattından değişim istedim. kabul etmediler. benim dolabı sistsemde aralık ayında aldığımı söylediler ben yanlış olduğunu dolabı şubatın 20 sin,de aldığımı söyledim kredi kartına aldım ilk taksitimi haziran ayında ödemeye başlıyacağım gerekirse fişi göndere bileceğimi söyledim böyle bir yanlış nasıl yapılır. ben daaha parasını ödemediğim buz dolabının parçalarını değiştiriyorlar. haklı olarak maduriyetimin giderilmesini istiyorum.dolabımın değişim yapılmasını istiyorum.3aylık dolabın hemen sorun çıkarması sizce mantıklımı.böyle bir markanın buna mantıklı cevap vermesini istiyorum.sıfır aldığım dolabımın neden tamir edilmesini istiyeyim.kesinlikle değişmesini istiyorum.sonuna kadar hakkımı arıyacağım gerekirse hukuksal olarak saygılar.

 12. Elmas bozan diyor ki:

  2010 yılında darty üzerinden satınaldığım Siemens kd49nv03ne model 068906100045 seri nol’lu buzdolabım yeterince soğutmadığı için servise yaptığım başvuru sonrası önce termometre ile ölçüm sonrasında içinden parça değişimi ile sorun çözülmeye çalışıldı. Çözüm işe yaramadı. Tekrar gelinerek yeni bir parça değiştirildi ve bu değişimde işe yaramadı. Bu tekrarlar son 3 yılda 5′i geçti. Her seferinde parça değiştirildi. Fakat her parça en fazla 2 defa değiştirildi. 3 yıldır buzdolabından randıman alamıyorum. Garantimin dolmasına sadece 1-2 ay kaldı ve siemens servisi sürekli gelip ufak parçalar değiştiriip gitmeye devam ediyor. Ürünün ayıplı olduğunu kabullenmiyor.

  Tüketici onarım hakkını kullanmışsa garanti süresi içerisinde sık arızalanması nedeniyle maldan yararlanamamanın süreklilik arz etmesi veya tamiri için gereken azami sürenin aşılması veya tamirinin mümkün olmaması halinde 4. Maddede yer alan diğer seçimlik haklarını (TKHK/4. Md; malın yenisiyle değiştirilmesi, bedel iadesi, onarım veya ayıp oranında bedel indirimi) kullanabilir. Tüketicinin bu talebinin yerine getirilmemesi durumunda satıcı, bayi, acente, imalatçı-üretici ve ithalatçı müteselsilin sorumludur (TKHK 13/2. Md.)

 13. Melda Hanğlu diyor ki:

  Siemens ürünleri kullanıyorum;küçük ev aletlerinin yanısıra fırınlar,ocak,çamaşır ve bulaşık makinesi gibi tüm beyaz eşyam Siemens. 2006da almış olduğum ankastre seramik gazlı ocak bir süredir gaz kaçırıyor.Servis çağırdım ve tamir edilmesini istedim.Ürün 15 gün servisde kaldıktan sonra yaklaşık 700 tl gibi maliyet çıkarıldı.Bu durumdan mağdurum;bu ürünler en az 10-15 sene kullanılması düşünülerek alınan uzun ömürlü aletlerdir.Şimdi servis bana yenisini almamı öneriyor.Güvendiğimiz Siemens nerede? Aldığımız nitelikli olduğu söylenen ocağı altı- yedi sene içinde çöpe mi atacağız? ilginizi bekliyorum sorunun çözümü üzerine

 14. Ömer Apaydın diyor ki:

  KD56NAW30N 13.04.2013 tarihinde aldığım buzdolabının 19.07.2013 tarihinde soğutmadığını fark ettim.Servise haber verdim.Aynı gün servis elemanı geldi ve fanının bozuk olabileceğini, değiştirmem gerektiğini söyledi.Bunun üzerine 3 aylık dolabın tamir ettirmeyeceğimi söyledim .Servis elemanı içine ölçüm aleti bıraktı.3 gün sonra uğrayacağını söyledi . Bunun üzerine çağrı merkezinden mesaj geldi. 22.07.2013 saat 16.00 ile 18.00 arası servisin uğrayacağını söylediler.18.30da çağrı merkezinden mesaj geldi.1günsonraya ertelendiğini söyldiler.biz bu arada ekşimiş olan bütün yameklerimizi dökmek zorunda kaldık.Ürünün değişmesi gerktiğini ve kesinlkle tamir ettirmeyeceimi gerekiirse basın yoluyla bütün Türkiyeye duyuracağımı bilgilerinze sunuyorum.

 15. Serdar Aydın diyor ki:

  Siemens indüksiyon ocaklar ile ilgili web sitesinde “DİKKAT BU ÜRÜN HER TENCERE İLE ÇALIŞMAMAKTADIR” yazmamasına rağmen, bu ürün satılmaktadır. Alan tüketiciler büyük bir surpriz ile bu ürünün her tencere ile çalışmadığını öğrenmektedir. LÜTFEN DİKKAT…

 16. BEŞPINAR YAPI AHMET ÇETİN diyor ki:

  SİMENS BULAŞIK MAKİNE ALDIM SERVİS TAKARKEN BİLİNÇSİZ OLARAK GİDER HORTUMUNU KESMİŞ TERAR TAKAN SERVİSİ ARADIM SİZ BAŞKA NUMARAYI ARAYIP SERVİS İSTEYİN DEDİTAKAN GÖREVLİ DİGER SERVİSİDE ARADIMİLGİLENENOLMADI MAKİNEYİ ALDIGIM BAYİİ ARADIM BİZ İMLE İŞİNİZ YOK DEDİLER SİZİN SORUNUNUZ SERVİSLE 4,9,2013

 17. Ayşe TANRIVER diyor ki:

  03/09/2013 tarihinde sıemens servisini aradım.bulaşık makinamın deterjan kapağı açılmıyor dedim.3veya 5 gün sonra geldiler.kapağı değiştirdiler.140 tl verdim.kapak gene çalışmadı.hafıza kartı değişecek 300 tl dediler.insanı aptal yerine koymak gibi birşey bu.eski kapağımı iyiki çöpe atmamışım.eski kapağımı takın paramı geri verin,hafıza kartınıda istemiyorum ben makinamı öyle kullanırım dedim.bu gün 19/09/2013 hafıza kartınımı neyi takacaksanız takın bitsin bu işkence dememe rağmen hala problemim çözümlenmedi.ne paramı geri alabildim.nede hafıza kartını takmaya gelen yok.sımens marka bir ürün alırken herkesin düşünmesini bunları duymasını isterim

 18. aykut sinopluoglu diyor ki:

  Yorumunuz denetim için bekliyor.
   aralik 2012 de butun esyalarmi SİEMENS aldim,kurulum oldugu gunden beri hep servislerle ilgili sorun yasamakdayim,son olarak ocakta yemek piserken ASPİRATOR’un aydinlatmadaki cam birden patladi,musteri hiz.aradimda kullanici hatasi diyerek bana 150 tl fiat cikardilar,1 saat sonra arayan yetkili oldunu soyleyen kisi benimle sorunumu cozmekdense iskonto pazarligi yapmakta% 20 en sonda%30 diyip durdu ben ise parasini odedim urunun sorununun cozulmesindeyim.kabul etmedim soyleyince baska turlu yardimci olamiyacagini soyleyip telefon kapatildi.eve gelen servisciler bile duzgun kontrol yapmadan kullanici hatasi diye form doldurup telefon trafigi cersinde birakilmaktayiz ek garantsini yapdirdigimiz urunlerde bile ucret talep edilmektedir.URUNLERDEN MEMNUNUM AMA MUSTERİ HİZ.ve SERVİSLERİN COZUM URETME OLARAK YAKLASİMİNDAN COK RAHATSİZİM’ hala sorunum cozulmemistir.

 19. selda beyazgül diyor ki:

  ben bir gurbetçiyim gardrop tipi su sebilli buzdolabı aldım buzluk tarafında ilk yıl ufak çatlamalar oldu buyılda kocaman bir çatlak oldu ben yazları 2ay kullanıyorum bu sürede bir dolap bukadar hemen yıpranyorsa vay vatandaşın haline yemeyip içmeyip sürekli dolap almamız gerekyor demek hangi insalığa sığar bu ben yıllardır tüm eşyam arçelikti hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım çok beğenerek aldığım bu dolap 5para etmezmiş yuh yazıklar olsun markanıza imalatı durdurup fabrikanızı kapayın lütfen helal değil paramız size siemens insan hakları mahkemesi ve tüketici haklarına gidecem….kul hakkı insan hakkı bukadarı haram olsun

 20. ilyas başkaya diyor ki:

  sakarya merkezde boş ve sıemens servisinden icinde 4 ad olan pype p toz torbasını bana 35 tl ye sattılar oysa internetten takip ettiğim kadarıyla bana verilen torbanın aynısını 20 tl olduğunu gördüm bu konuyla alakalı ne yapmam lazım yoksa bimere şikayette bulunucam beni bilgilendirirseniz memnun olurum 05335539006

 21. mehmet gördü diyor ki:

  1,5 yıldır bulaşık siemens bulaşık makinesi kullanıyorum bu güne kadar kullandığım en kötü ürün ve en kötü servise sahip marka kirli çıkarıyor ve servis kesinlikle çözüm bulmuyor

 22. zale kenar diyor ki:

  26.05.2013 tarihinde bulaşık makinası aldık keşke almasaydık bu nasıl servis hiçbirşey bulamadı deterjanda buldu kabahati sıvı detarjan kullandım taplet kullandım guantum kullandım detarjan erimiyo ve bardaklarda beyaz lekeler kalıyo yüksek ısıda yıkamamı aöylediler kurulum anındakilerde ekonomik ayarda yıkamamıguantum kullanmamı tuz ayarını kapatmamı söylemişlerdi bu gelenler ise tuz ayarını açtılar ve sıvı detarjan kullamamızı söylediler 25 lirayı alıp gittiler servisdeki gelen insanların kuruluma gelenlerle söyledikleri birbirini hiç tutmuyo bu para neden alınıyo diyer servislerde böyle birşey söz konusu bile değil hiçbir yoruma cevap bile yazamamışsınız yazıklar olsun boşaymış bu markayı seçişim lütfen kimse almasın

 23. Sağlık Ekonomisi diyor ki:

  Siemens Sağlık Türkiye, Servis Mükemmelliği ödülünü kazandı

 24. ayşe çevik diyor ki:

  K.Maraşta ki servis elemanlarınızdan şikayetciyim bir fırınla asbiratör aldım takmaya gelen eleman okadar kabaki konuşmaya çekindim lütfen biraz medeniyet dersi veriniz bir bayanla nasıl konuşması gerektigini ögretiniz kimse azarlanmak için sizin ürünlerinizi almıyo .tek beklentimiz azıcık nezaket ilgili mercilere ilgilenmenizi rica ederiz

 25. dudu öztürk diyor ki:

  sıemensten nisan aylarında aldığım ilk makine bozuk geldi değişime gönderdim değiştiler fakat bu sefer 7 ay içinde yine aniden bozuldu içinde çamaşırlarım varken aniden elektriği kesti ve kapadı kendisini çamaşırlarım içinde kaldı çağrı merkezi olarak kendilerini adlandıran ve tamamen bir maduriyet merkezi olan SERVİS BENİ TAM ANLAMIYLA ÇILDIRTTI neymiş o gün içinde gelip bakamazlarmış sistem yarın diyomuş servisi arıyorum servis biz müsaitiz ama onlar yönlendirmeden bişey yapamıyoruz diyorlar çağrı merkezini kuranı ve o sistemi yapanı kınıyorum ve yazıklar olsun ki beni üst bi merciyi, atramaya ittiler arayınca nasıl oluyorsa hemen ogün gelip baktılar ama bu sefer neymiş parça gelmemiş makinamı aldılar ve 5-6 gündür sesleri çokıyor arıyorum daha bana 4-5 gün sonraya parça gelicek diyorlar çıldırttılar beni onlar yüzünden çamaşır yıkamak zorundayım evde bekleyip dışarı çıkmam lazım çünkü servis acaba bugün mü yoksa yarın mı gelecek aramasan bilgi vermek için aradıkları da yok nasıl bir sistemse isyan ediyorum çağrı mezlerine ve daha bitmedi gerkli heryere başvurup hakkımı arıyacağım sistemleri çok kötü insanları mağdur ediyorlar….. ÇAĞRI MERKEZİ DEĞİL-MAĞDURİYET MERKEZİ……… YAZIKLAR OLSUN…..

 26. Pervin diyor ki:

  Siemens ten aldığım bulaşık makinası için defalarca servis gelmesine rağmen hala çözüm bulunamadı makinam bardakları çiziyor 2-3ayada bir bardakları değiştirmekten bıktım artık ama siemens gibi bir marka ürününün arkasında durup problemimi çözeceğine kullanıcı hatası vb deyip geçiştiriyor sırf bulaşık makinamdaki sorundan dolayı siparişini vermiş olduğum siemens kurutma makinasını almaktan vazgeçtim arkadaşlar siemens alırken düşünün derim 3-4 yıldır bu bulaşık makinası beni çok yordu ne siemens servisleri ne müşteri hizmetleri yardımcı olmadı

  • Aydan diyor ki:

   SİEMENS ALIRKEN 2KEZ DÜŞÜNÜN Siemens bulaşık makinam aldığım günden beri bardakları çiziyor servisler geliyor yok deterjanı değiştir geçer geçmedi tuz ayarı yapılmamış dediler yaptılar geçmedi bardaklarınızdandır dediler bardak bıraktılar kendi bardakları da çizildi şimdi de normal diyorlar ve üstüne 25tl servis ücreti alıyorlar sanki başka bulaşık makinası görmemişiz muamelesi yapıyorlar neymiş normalmiş böyle servis böyle ürününün arkasında durmayan marka görmedim müşteri hizmetleri desen bi dövmedikleri kalıyor siemens beyaz eşyadan iğrendirdi böyle duyarsızlık görmedim

 27. Pervin diyor ki:

  Arkadaşlar yazdığım şikayet nasıl oldu anlamadım ama kaldırıldı SAYIN SIEMENS sizden mi kaynaklı

 28. Ayşe yekta diyor ki:

  Teknik servisi sorun yok deyip üstüne servis ücreti alıyor sorun devam ediyor yine ücret almak istiyor, müsteri temsilcisi sıfır çözüm çözme becerisine sahip, müsteri memnuniyeti iyş olan bi markadan gidip alın sonra pişman ve rezil olmayın

 29. mehmet gördü diyor ki:

  Siemens beyaz eşya alacak arkadaşlar lütfen bir daha düşünün servis hizmeti alamazsınız alsanızda çözüm bulamazsınız lütfen sinirleriniz harap olsun istemiyorsanız siemens beyax eşyaya yanaşmayın

 30. nur diyor ki:

  Fırınınızı aldığıma çok pişmanım. Defalarca aynı sorunu yaşadım. Kekin, böreğin vs altını pişirmiyor. Önceden fırını ısıtmış olmama rağmen yiyeceğin alt kısmı genellikle çiğ çıkıyor. Daha şimdi kek yaptım ama kekin altı tamamen pişmemiş. Fırınınızı aldığıma çok pişmanım. Herkese simens ürün almamalarını önereceğim. Şu anda emeğime mi acıyayım yoksa masrafıma mı? Fırınınızı alın başınıza çalın.

 31. Selma Ayhan Köksür diyor ki:

  Siemens’den hala garanti kapsamında olan set üstü indüksiyonlu ocak EH611TA16E parçası ellerinde olmadığı için yurt dışından gelmesi bekleniyor ve dört kez aramama rağmen bana geri dönüş sağlanmıyor. Biz siemens’i hayatımızı kolaylaştırsın diye seçtik. Hangi mantık bu kadar uzun süre içerisinde mutfağımızda çalışan bir Ocak olmadan hayatımızı bu kadar zorlaştırabilir bilemiyorum. Bugün tekrar aradım bana yetkili kişi tarafından bilgi verileceği söylendi ama ben bunu üç kez daha duyduğum için bana bir şey ifade etmedi. Konunun acilen incelenip tarafıma bilgi verilmesini bekliyorum.:

 32. YASİN diyor ki:

  SİMENS MARKA UZDALABIM VAR.2 YIL OLDU VE KULLANMAYA BAŞLADIĞIMIZDAN BERİ CİHAZIN KAPAĞININ DÜZGÜN KAPANMADIĞINI SÖYLEMEMİZE RAĞMEN İKİ DEFA SERVİS GELMESİNE RAĞMEN SORUN GİDERİLMEDİ.AYRICA CİHAZDA KOKU OLMASINI BİLDİRDİĞİMİZ HALDE DAHİ İLGİLENMEDİLER.SORUNUMU GİDERMEDİKLERİ HALDE CİHAZIM GARANTİLİ OLDUĞU HALDE BENDEN 30 TL KULLANICA HATASI OLDUĞU İÇİNMİŞ ÜCRET TALEP ETTİLER.SANKİ BEN BUZDOLABI TAMİRCİSİYİMDE ARIZANIN DOLAPTANMI KULLANICIDAN MI OLDUĞUNU BİLECEĞİM VE ONA GÖRE SERVİS ÇAĞIRACAKMIŞIM.BEN ÇAĞRI MERKEZİNİ VE KONYA SERVİSİNİ ARADIĞIM HALDE BENİ UYARMADILAR ARIZA HAKKINDA BİLGİ VERMEDİLER.YAZIKLAR OLSUN VERDİĞİM PARAYA.LANET OLSUN BİDAHA SİMENS MARKA BİR CİHAZ ALIRSAM.

 33. ahmet diyor ki:

  bu yorumumu kimler okuyorsa, evine beyaz eşya alacak ve eşinle problem yaşamak istemiyorsa Allah rızası için simens denen markadan uzak dursun. ben aldım siz almayın. belki yurt dışı farklıdır bilmiyorum ama türkiyede satılan simenslerden uzak durun çiçek bile alacaksanız üzerinde simens marka varsa arkadaş o anda onu orda bırakın kaçın. bu linkte beyaz eşyamla ilgili şikayetlerimi yazsam satırlar yetmez.
  buzdolabı sharp alın dua edersiniz bana

 34. ümücan diyor ki:

  Yeni aldığım buzdolabı i çin simens müşteri hizmetlerini arayp kurulum talebinde bulundum ve calıştığımı belirttim. Ertesi gün servis gelp kapıya sizi bulamadk diye bi not bırakıp gitmiş hiç aramadan. İşyerimle evimin arası yürüyerek 3 dakika ya 3. Sonuna kadar şikatçiyim memnun değilim neymş efendim aranma talep etmemişim var mı böyle bi şey ya.

 35. NESRİN AYDIN diyor ki:

  SİEMENS SN22E200TR A 2 PROĞRAMLI BULAŞIK MAKİNESİ YETKİLİ SERVİS TARAFINDAN 04.07.2012 TARİHİNDE FİŞ NO: 40702898 FİŞ NO İLE KURULDUĞU ANCAK BULAŞIK MAKİNESİNDE SUYUN ATMADIĞI MAKİNENİN SULU KALDIĞI İÇİN YETKİLİ BAYİ CAGRILDI ,YETKİLİ SERVİS TARAFINDAN PROBLEM CÖZÜLDÜ DENİLDĞİŞ ANCAK PROBLEMİN CÖZÜLMEDİĞİ ANNEMİN SÜREKLİ BEN KENDİ ESKİ MAKİNEMİ İSTİYORUM DEDİĞİ MAKİNEYİ KULLANAMADIĞINI 3 KEZ KULLANDIĞINI VE PROBLEMİN DEVAM ETTĞİ EVDE TEK OLDUĞU İÇİN SERVİSİ CAGRIMADIĞI BUNCA SÜRE BULAŞIKLARINI MALESEF ELLE YIKAMAK ZORUNDA BIRAKILDIĞI..İŞ YOĞUNLUĞU NEDENİYLE MALESEF ANNEMİN ESKİ MAKİNESİNİ İSTEDĞİ KAPRİS YAPTIĞINI SANMIŞDIM MAKİNEYİ CALIŞTIRINCA ANNEMİN DEDĞİ GİBİ SUYUN KALDIĞINI GÖRDÜM.YETKİLİ SERVİSİ CAGIRDIĞIMDA MAKİNENİN İÇİNDE PARCA OLMADIĞI BU PARCA İÇİN 60 TL PARA İSTENDİ.BUNUN ÜZERİNE YETKİLİ SİMENS ARADIM BANA DÖNÜŞ YAPTILAR SÜRE GECMİŞ ANCAK %20 İNDİRİM YAPARLARMIŞ..KENDİSİ YETKİLİYMİŞ BAYANIN..BENDE GARANTİSİ OLAN VE İÇİNDE PARCASI OLMAYAN YAKLAŞIK 1.5 YILDIR ANNEMİ ELLE BULAŞIK YIKATTIRAN BAYİNİN BU ZORUNU NASIL CÖZMEDĞİNİ SSORDUM…VE TÜKETİCİYE ŞİKAYET EDECEĞİMİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ CALIŞTIĞIMI İFADE ETTİM İLLA ŞİKAYETİN ÜST AMİRLEREMİ YAPILMASI GEREKTĞİNİ SÖYLEDĞİMDE DİLEDİĞİMİ YAPABİLECEĞİMİ SÖYLEDİ..BENDE ONUN DİLEDİĞİMİ YAPABİLECEĞİMİ İFADE ETTĞİ İÇİN TABİKİ ŞİKAYET EDECEĞİM…GARANTİ KAPSAMINDA OLAN VE İÇİNDE KONULMYAN EKSİK PARCA İÇİN ŞİKAYET ETMEKTE GECİKTİNİZ PARA ALIRIZ TUTUMU HOŞ DEĞİL ZATEN GARANTİSİ BİTMEMİŞ VE HATLI ÜRÜN VERDİKLERİ HALDE BU PİŞKİNLİĞİN ANLAMINI CÖZMÜŞ DEĞİLİM..VE BUNUN İDAREYE SORUP PAZARLIK USÜLÜ %20 İNDİRİM ANCAK YAPARIZ DEMEK CÜRETİNDE BULUNMAK…HİÇ HOŞ DEĞİL BİRDE ADI DUYULMUŞ BİR MARKANIN AYIBINI ÖRTECEGİNE UTANMADAN GARANTİSİ DOLMAMIŞ VE TARAFINCA KURULAN İKİNCİ KEZ YETKİ CAGRILDIĞII HALDE YAPILMAYAN SONRADA İÇİNDE PARCA YOK DEYİP 60 TL İSTENDİ..SONRA ANCAK %20 İNRİDİM COK KOMİK

 36. gökhan duran diyor ki:

  2 ay once aldığım kurutma makinesi her ay peryotlar halınde motorun temızleme özelliği varmış ılk ayında cıhaz gurultulu çalıştığını farkettım servıs ıstedım geldığınde hiçbişey yok deyip 30 tl alıp gıttı 2inci ay yıne aynı şıkayet uzerıne servıs talebınde bulundum daha donanımlı başka bı servıs yonlendıreceğini söylediler tşk edip kapadım gelen servis komresoru arızalı olduğunu tesbıt ettı cihazın değişmesi gerektiğini merkeze bılgı verıldığını sıze donuş olacağını soyledı merkezden gelen cevap sadece komrosoru değiştirileceğnı ılk ay için gelen servısın hiç uğruna almış olduğu parayıda gerı vermıyeceğinı soyledıler tavsıye uzerıne almış olduğum bukadar buyuk markanın bukadar ucuzca yaklaşımına sımens gıbı buyuk bı fırmaya yakıştıramadım sıze tavsıyem bu markadan uzak durun

 37. sultan türen diyor ki:

  simens’den Siemens KG57NVW20N 505 Litre A+ Enerji No Frost Buzdolabı’ aldım.servis mutfak kapısından içeri almakta sıkıntı çekti kapıları çıkarıp mutfak da yerleşimi yapılabildi tekrar kapıları takıldı.buzdolabını silerken kenardaki çöküntüyü fark ettim .görevli geldi resmini çekti iade olmaz ama bir miktar geri ödeme olur dendi gitti.telefonla da aradı söyledi .bugün sımens yetkilisi aradı değişemiyeceğini defolu indirimi yapılamıyacağını söyledi.alt kapak kulpunda da ufak bir defo var paslı görülüyor.etrafımdaki insanlar simense bildir kesinlikle mağduriyetin giderilir dediler.hiç öyle olmadı peşin para tek çekim internetten aldım.iade değişim olmuyor alalı 1 ay olmadı.ilk 7 günde bildirildi .lütfen gereğinni yapınız.simens aldığıma pişman oldum.diğer markalarda böyle şeyler olmuyor.

 38. Nurgül Erkal diyor ki:

  Siemens’den almış olduğum kurutmalı çamaşır makinasının bozlmuş olup, servis için kaçıncı kez telefon açıp işlemimi sonuçlandırmıyorum.Diğer markalarda kullandığım ürünlerin servislerinde bu şekilde bir davranış görmedim. Ürün satışındaki ilgilin % 12i herhalde servis hizmetinde görülmüyor. Sinirlerinizin gerilmemesi , hayatınızı mutlu ve huzurlu geçirmek istiyorsanız asla Siemens’in “s” harfinden bahsetmeyin

 39. emrah demirel diyor ki:

  simensden 1 buçk yıl önce tüm beyaz eşyalarım aldım fakat 15 gün ünce buzdolabım bozuldu garanti servisini aradım gelip baktılar dolaba değişim yazdılar 15 gündür ev dolapsız 7 kere servisi aramama rağmen servis tarafından sadece 1kez dünüldü bana nezaman geleceklerini süylemiyorlar hizmet sıfır
  eşim ile hergün tartışıyoruz niye simens aldım diye

 40. ESRA AVCIOĞLU diyor ki:

  EY DEĞERLİ TÜKETİCİLER BEN BU NOTU ERZURUMDAN YAZIYORUM:
  05*06*2014 TARİHİNDE 1550 TL VEREREK SIMENS MARKA BİR BULAŞIK MAKİNASI ALDIM 07*06*2014 TARİHİNDE GETİRİP KURDULAR ONLAR GİTTİKTEN SONRA BULAŞIKLARI MAKİNAYA KOYUP YIKADIK BİZ SÜPER BİR SONUÇ BEKLERKEN BULAŞIKLARI KURUTMAMIŞ VE YIKAMAMIŞ BİR SONUÇLA KARŞILAŞTIK.AYNI GÜN SIMENSIN YETKİLİ KURULLARIN MESAJ ATTIK İKİ GÜN SONRA YANİ 09*06*2014 PAZARTESİ GÜNÜ BENİ ARADILAR SİZE SERVİS GÖNDERİYORUZ DEDİLER SERVİS O GÜN GELMEDİ BEN ÇAĞRI MERKEZİNİ ARADIM DEDİLERKİ SERVİS GELMİŞ SİZ EVDE YOKMUŞSUNUZ ANCAK BİZ AKŞAMA KADAR ONLARI BEKLEDİK YARIN GÖNDERİYORUZ DEDİLER YİNE GELMEDİLER VE DÖRDÜNCÜ GÜNÜN SONUNDA BENİM ISRARIMA VE BİR SÜRÜ YALVARMAM SONUCU GELİP BAKTILAR VE MAKİNANIN HİÇ BİR ŞEYİ YOK DEDİLER.DETERJAN VS.DEĞİŞTİRMEMİZ GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİLER SÖYLEDİKLERİ HERŞEYİ YAPTIK YİNE YIKAMIYOR. VELASIL BANA ŞÖYLE BİR AY GEÇSİN MAKİNA MUHAKKAK KENDİNE GELİR DEDİLER MEĞERSE TÜKETİCİ KANUNU GEREĞİ 1 AY SONRA SENİN İADE HAKKIN BİTİYORMUŞ. BENİM ÖNCEKİ BULAŞIK MAKİNAM ARÇELİKTİ 2003 YILINDA ALMIŞTIM SIMENS ÜST SINIF DEDİK BİR SÜRÜ PARA VERİP ALDIM ÇOOK YANILDIM ESKİ MAKİNAM BOZULMUŞTU YAPTIRDIM ARTIK ONU KULLANIYORUM 1 AY DOLMADI SERVİS ÇAĞIRIYORUM ATRIK SİMENS ÇAĞRI MERKEZİNDE ÇALIŞANLARIN ÇOĞU BENİ TANIYOR GELMİYORLAR BEN BÖYLE BİR KURUM GÖRMEDİM İNANIN İKİ GÜN ÖNCE RANDEVU ALIYORUM İŞİMDEN İZİN ALIYORUM O GÜN BEKLİYORUM GELMİYORLAR VE ARADIĞIMDA BANA SERVİS GELMİŞ EVDE YOKMUŞSUNUZ ADRESİNİZ YANLIŞ SERVİSİ İPTAL ETTİRMİŞSİNİZ DİYE BENİMLE DALGA GEÇİYORLAR.BÖYLE BİR KURUM GÖRMEDİM KEŞKE ARÇELİKTEN ŞAŞMASAYMIŞIM. EĞER BENİM BU SORUNUMU ÇÖZMEZLERSE BU MAKİNAYI SIMENS BAYİSİNİN ÖNÜNE GÖTÜRÜP YAKIP VİDYOYA ALACAĞIM VE İNTERNET SİTELERİNDE YAYINLAYACAĞIM. SİZ DEĞERLİ TÜKETİCİLER İNŞALLAH BENİM YAŞADIKLARIMI OKUR SIMENS İN YANINDAN GEÇMEZSİNİZ. HELE EKSİK YAZDIM BİLESİNİZ.SAYGILARIMLA.

 41. AHMET ZAFER AVCIOĞLU diyor ki:

  EY DEĞERLİ TÜKETİCİLER BEN BU NOTU ERZURUMDAN YAZIYORUM:
  05*06*2014 TARİHİNDE 1550 TL VEREREK SIMENS MARKA BİR BULAŞIK MAKİNASI ALDIM 07*06*2014 TARİHİNDE GETİRİP KURDULAR ONLAR GİTTİKTEN SONRA BULAŞIKLARI MAKİNAYA KOYUP YIKADIK BİZ SÜPER BİR SONUÇ BEKLERKEN BULAŞIKLARI KURUTMAMIŞ VE YIKAMAMIŞ BİR SONUÇLA KARŞILAŞTIK.AYNI GÜN SIMENSIN YETKİLİ KURULLARIN MESAJ ATTIK İKİ GÜN SONRA YANİ 09*06*2014 PAZARTESİ GÜNÜ BENİ ARADILAR SİZE SERVİS GÖNDERİYORUZ DEDİLER SERVİS O GÜN GELMEDİ BEN ÇAĞRI MERKEZİNİ ARADIM DEDİLERKİ SERVİS GELMİŞ SİZ EVDE YOKMUŞSUNUZ ANCAK BİZ AKŞAMA KADAR ONLARI BEKLEDİK YARIN GÖNDERİYORUZ DEDİLER YİNE GELMEDİLER VE DÖRDÜNCÜ GÜNÜN SONUNDA BENİM ISRARIMA VE BİR SÜRÜ YALVARMAM SONUCU GELİP BAKTILAR VE MAKİNANIN HİÇ BİR ŞEYİ YOK DEDİLER.DETERJAN VS.DEĞİŞTİRMEMİZ GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİLER SÖYLEDİKLERİ HERŞEYİ YAPTIK YİNE YIKAMIYOR. VELASIL BANA ŞÖYLE BİR AY GEÇSİN MAKİNA MUHAKKAK KENDİNE GELİR DEDİLER MEĞERSE TÜKETİCİ KANUNU GEREĞİ 1 AY SONRA SENİN İADE HAKKIN BİTİYORMUŞ. BENİM ÖNCEKİ BULAŞIK MAKİNAM ARÇELİKTİ 2003 YILINDA ALMIŞTIM SIMENS ÜST SINIF DEDİK BİR SÜRÜ PARA VERİP ALDIM ÇOOK YANILDIM ESKİ MAKİNAM BOZULMUŞTU YAPTIRDIM ARTIK ONU KULLANIYORUM 1 AY DOLMADI SERVİS ÇAĞIRIYORUM ATRIK SİMENS ÇAĞRI MERKEZİNDE ÇALIŞANLARIN ÇOĞU BENİ TANIYOR GELMİYORLAR BEN BÖYLE BİR KURUM GÖRMEDİM İNANIN İKİ GÜN ÖNCE RANDEVU ALIYORUM İŞİMDEN İZİN ALIYORUM O GÜN BEKLİYORUM GELMİYORLAR VE ARADIĞIMDA BANA SERVİS GELMİŞ EVDE YOKMUŞSUNUZ ADRESİNİZ YANLIŞ SERVİSİ İPTAL ETTİRMİŞSİNİZ DİYE BENİMLE DALGA GEÇİYORLAR.BÖYLE BİR KURUM GÖRMEDİM KEŞKE ARÇELİKTEN ŞAŞMASAYMIŞIM. EĞER BENİM BU SORUNUMU ÇÖZMEZLERSE BU MAKİNAYI SIMENS BAYİSİNİN ÖNÜNE GÖTÜRÜP YAKIP VİDYOYA ALACAĞIM VE İNTERNET SİTELERİNDE YAYINLAYACAĞIM. SİZ DEĞERLİ TÜKETİCİLER İNŞALLAH BENİM YAŞADIKLARIMI OKUR SIMENS İN YANINDAN GEÇMEZSİNİZ. HELE EKSİK YAZDIM BİLESİNİZ.SAYGILARIMIZLA AVCIOĞLU AİLESİ

 42. Gülay KARATAŞ diyor ki:

  Bundan bir yıl önce ödemeye başladığım ankastre mutfak setimin 20-25 gün önce mutfağıma montajı yapıldı. Fakat davlumbaz kutudan arızalı çıktı. O gün bugündür davlumbazımızın yenisi ile değiştirilmesini bekliyoruz. Bir davlumbazın fotoğrafını çekip gittiler bir faturanın fotoğrafını çekip gittiler. Son 15 gündür hiç haber yok, aradık fotoğraflar olmamış yine çekmemiz gerek dediler ama yine gelen giden yok.Bu ürünleri başka bir markadan 1500- 2000 tl ye alabileceğim halde kalitesine ve adına güvendiğimiz için siemense 4500 tl ödeme yaptık daha elimi bile sürmediğim, arızasının ne olduğunu bile bilmediğim davlumbazımın değişmesi için siemens bizi oyalayıp duruyor. Bu markaya yakışmayan bu durumdan dolayı artık hiç kimseye bu markayı önermiyorum.

 43. Seher Aydoğan diyor ki:

  Sayın tüketiciler ve yetkililer, öncellikle okuduğum yorumlar beni çok korkuttu ve ürküttü.17 sene tüm beyaz eşya ürünlerinde Alman marka ve montaj olan bosch ürünleri kullandım. Aynı ürünleri şu anda yakınlarımdan biri kullanmakta. Her ne kadar Türk montajlarda iyi dense de bunun öyle olmadığını yazılan yorumlardan anlıyor-görüyoruz. Siemens’den yakın zamanda bir kaç ürün aldım.19.07.2014 tarihinde aldığım buzdolabı 22.07.2014 tarihinde arıza verdi.Servisi aradım ve servis çalışanları hemen geldi.Parça değişimi önerdi.Ancak buzdolabı yeni olduğu için kabul etmedim.Ürün değişimi talep ettim tabiki başka bir model ile. Genel merkezden haber bekliyorum.Umarım sizlerin yazdığı gibi uzun sürmez ve sorun halledilir!

 44. filiz gültekin diyor ki:

  Siemens marka elektrikli aletleri tavsiye üzerine aldım ama daha 4 ay olmdan arıza yaptı.Servisle birkaç defa muhatap olmak durumunda kaldım memnun olduğumu söyleyemeyeceğim

 45. selda diyor ki:

  iyi günler: siemens markanın çok iyi olduğunu düşünerek sizden 1 hafta önce bulaşık makinası aldım. makina eve gelip kuruluma hazırladıkları sırada makinanın ön yüzeyinde bir darbe olduğunu görüp istemedğimi söyledim.5 gün içerisinde fabrikanızdan yeni makina geldi servis gelip bağlantıyı yaptı ama bu seferde makinanın tuz kutusundan su damlattığı meydana çıktı.kusura bakmayın ama bu makinalar nasıl kontrol edilipte tüketiciye yollanıyor.bunun üzerine makinanızı istemediğimi geri iadesi istedim.güya dünya markasısınız ama makinalrınızbir işe yaramıyor.her gelen makina sorunlumu çıkarbir an önce iademi kabul ederseniz sevinirim.beni bayramda çok müşgül duruma düşürdünüz.bunu nasıl düzelteceksiniz bakalım.ben gelip makinayı alıp paramın geri iadesini istiyorum.

Siemens Servis Tüketici Şikayet Hattı Yorumları