Siemens Servis Tüketici Şikayet Hattı

Siemens Servis Tüketici Şikayet Hattı – Bu bölümde Siemens ve Siemens ürünleri ile yaşadığımız sorunları paylaşarak insanları bilinçlendirme amacıyla açılmıştır. Lütfen Siemens ile yaşadığınız sorun ve sıkıntılarınızı burada paylaşıp, yorum yazınız.

Siemens Tüketici Şikayet Hattı444 66 88

Siz de siemens hakkındaki görüşlerinizi bu başlık altından bizlerle paylaşabilirsiniz.

siemens tüketici şikayet hattı

Benzer Kullanıcı Yorumları:

alkadays kadinlar kulübü (182), siemens çamaşır makinesi kullanıcı yorumları (67), siemens şikayet (61), siemens çamaşır makinesi yorumları (46), siemens kullanıcı yorumları (41), siemens bulaşık makinesi kullanıcı yorumları (25)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. bulaşık makinem gider kısmında su bırakıyordu ancak 4. servise gelen arkadaş kartal fabrika servisinden burhan bey sorunu buldu teşekkür ediyorum kendisine.

 2. Daha önceki şikayet mesajımdan sonra siemens ten yetkili bir arkadaş hemen aradı ve ilgilendi teşekkür ederim yıkama testi için bir çalışan geldi tahminen üst pervanede su kaçağı var dedi ve benden değişen parçanın bedelinin yarısını alarak çözüm üretildi .Ancak çözüm olmadı birde cebimden yine para çıktı. aradım tekrar yine yıkama testi için arkadaşlar geldi onlarda makinadan çıkan bulaşıkları gördüler hatta arkadaşlar telefonla fotoğraflarını çekti bardak ve tabaklarımın.en son gelen arkadaş biz en iyisi makinayı alıp götürelim detaylı bakalım dedi neredeyse üç gündür elle bulaşık yıkıyorum umarım bunların karşılığında sorun çözülür ve umarım benden herhangi bir bedel talep etmezsiniz. mesleğim bankacılık ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyede önemsendiği bir kurumda çalışmaktayım. Bu nedenle memnuniyetsiz müşteri bunu 9 kişiye memnun müşteri ise 2-3 kişi ile paylaşır. Ben artık bu çözülmesini istiyorum ve artık bir bulaşık makinasından beklenen performansta yıkayan bir makina olarak tarafıma dönüş yapılmasını istiyorum.

 3. 09.12.2006 tarihinde Siemens marka ankastre fırın almıştım. Belirttiğim tarihten bu yana sorunsuz kullandım ve çok ta memnundum.
  16.06.2016 da fırınımın göstergesinin arızalandığını farkettim,kontrol ettiğimde fırınım çalışmıyordu. Hemen Servis çağırdım.
  20.06.2016 da servis geldi. Fırının beyninin arızalandığını ve entegre temininin mümkün olmadığını iletti. TL 40.- servis ücretini de aldı.Şimdi bizim fırınımız çöp mü olacak?? Ayrıca Siemens 10 yıl yedek parça temini ile sorumludur. Çok acil yardımlarınızı rica ederim.

 4. 2 Haziran 2016 tarihinde Ankara Etlik Antares AVM’den Siemens bayiiden buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi satın aldım.
  Bana 15 gün teslim süresi bilgisi verildi. 15 gün dolduğunda tekrar aradım. 19.haziran 2016 kesin teslim süresi denildi. Ben kişilerin güvensiz olduğunu düşünüp 18 Haziran’da tekrar aradım. Yarın kesin teslim sorun yok dediler. Bugün ayın 21 oldu hala ürünümü teslim almadım. Bayiden görüştüğüm kişiler sürekli yalan söyleyip beni oyalamaya çalışıyor. Ramazan günü buzdolabı olmadan çok zor durumda kaldım.
  Müşteri hizmetlerini aradığımda değerlendirme yapıyoruz diye beni 2 gündür oyalıyorlar. En ufak bir ciddiyeti ve çalışma prensibi olmayan bir marka.
  Almak isteyenlerin şiddetle uzak durmalarını tavsiye ediyorum

 5. Siemens ten almış olduğum ankastre fırının ocak dökümlerinin hepsinin boyası attı 1 aylık evliyim döküm oldugu için atması normaldir dendi.yemek taşması vs durumlardan olur dediler ama yemek taşması felan degil döküm üzerindeki boya sıcağa maruz kaldığı için rezil gibi oldu Siemens arızaya gelenler kendilerine göre yorum yapıyorlar hiç birşey garantiye girmiyor bunu zaten biliyoruz garantide diye bize sadece kandırıyorlar şimdi ben Hakkı’mı tüketici haklarında arıcam ama kesinlikle tavsiye etmiyorum.sadece satana kadar yanınızdalar sonrası yok.