8:30 am - 21 Temmuz 2018, Cumartesi


Shiffa Home Propolis Kapsül Yorumları

Shiffa Home Propolis Kapsül Yorumları, Propolis kullananlar bu başlık altında shiffa home ürünleri hakkında yorumlarını paylaşıyorlar. Siz de Propolis kullanıcı yorumları başlığında ürün hakkındaki yorumlarınızı paylaşmak istemez misiniz?

Propolis işçi bal arılarının ağaç ve çalılarının yaprak tomurcuğu, gövde yaraları gibi büyüyerek yenilenen kısımlarından topladıkları sarı, yeşil ve kahverengi maddedir.


Benzer Kullanıcı Yorumları:

shiffa home kullananlar (26), propolis kullanıcı yorumları (19), shiffa home (18), shiffa home propolis kullananlar (15), propolis kapsül kullanıcı yorumları (1), shiffa home kullanıcı yorumları (1)

"Shiffa Home Propolis Kapsül Yorumları" konusuna 1 yorum yazılmış

  1. AbdulKadir dedi ki:

    Valla yeni aldik umarim faydasini gorurum, kanser hastaligindan 3 kez ameliyat oldum, kemoterapi aldim bu ilacin kanserli hucrelere karsi ilac etkisi gordugu soyleniyor sizlerden yorumlar bekliyorm daha once kullananlar varsa bilgi paylasirsaniz sevinirim. Hasta olmadan once 57 kiloydum suan 47 kiloya kadar dustum ne yapsam kilo alamiyorm belki bu ilac fayda saglar. Yorumlarinzi bekliyorum tesekkurler.

Shiffa Home Propolis Kapsül Yorumları Yorumları