4:24 am - 25 Ekim 2014, Cumartesi

Secret Age Kullanıcı Yorumları, şikayetleri


Secret Age Kullanıcı Yorumları, Secret Age Krem şikayetleri, secret age kullananlar şikayetleri – İkbal Gürpınar’ın reklam yaptığı secret age krem kullanıcı şikayetleri ve yorumları bu başlık altında paylaşılmaktadır.

Secret age krem

Bugün televizyonda kanallar arasında dolaşırken ismini paylaşmak istemediğim bir kanalda ikbal gürpınar ve tanımadığım bir beyefendi secret age ile ilgili bir tanıtım yapıyorlardı. Toplamda 4 paket secret age 529 TL yerine sadece 129 TL diye de bir fiyat belirlemişlerdi. Ürün kampanya dönemine girmiş. Fakat ürün hakkında bir malumatım bulunmadığından dolayı maalesef sizlere her hangi bir yorumda bulunamıyorum.

Siz de secret age krem kullananlar arasında yer alıyorsanız lütfen ürün hakkında neler düşündüğünüzü diğer kullanıcı yorumları misafirleriyle de paylaşınız. Yapacağınız yorumlar diğer kullanıcıların da ürün hakkında fikir sahibi olmasını sağlayacaktır. İyi günler dilerim.

Secret age kullanıcı yorumları, şikayetleri

Secret age krem ve ikbal gürpınar

Secret age krem ve ikbal gürpınar

secret age, secret age yorumları, secret age şikayetleri, secret age kullananlar ne diyor

Benzer Kullanıcı Yorumları:

secret age kullanici yorumlari (818), secret age (510), secret age kullananlar (425), secret age yorumlar (273), ikbal gürpınar krem (229), secret age şikayet (196)

Kullanıcı Yorumları: , ,

"Secret Age Kullanıcı Yorumları, şikayetleri" konusuna 167 yorum yazılmış

  1. tugce diyor ki:

    2 gündür kullaniyorum…yüzüm sivilce doldu resmen ne olur acilen nsl kullanmam gerektigini söyleyin..valla paraya deyil her seye inandigima üzüluoyorum

Secret Age Kullanıcı Yorumları, şikayetleri Yorumları

Yandex.Metrica