Samsung galaxy s3 replika imei sorunu
Samsung galaxy s3 replika imei sorunu şikayetleri – Geçtiğimiz aylarda arkadaşım bana samsung galaxy s3 replika telefonu verdi. Aldım telefonu ve birkaç hafta kullandım. Hiç sorun yoktu ve sanki orjinal gibiydi. Neyse bir gün kalktığımda telefonumda şebekenin olmadığını gördüm. Öncelikle ayarlara baktım, sonrasında telefonu sıfırladım ama sorun çözülmedi. Sonra telefoncuya götürdüm ve sorunun kaynağının ne olduğunu sordum. Adam bana imei sorunu olduğunu söyledi.

Ben de şaşırmıştım. Telefonun kapanabilme ihtimalinin olduğunu biliyordum ama bu kadar kısa sürede telefonun kapanacağını ummuyordum. Sonrasında imei sorununun bir şifre veya kod ile açılabileceğini öğrendim ama hangi kod olduğunu bilmiyorum. Acaba samsung galaxy s3 replika imei sorunu gidermek için gerekli kodu bilen var mı? Teşekkürer.
1 yorum

  1. bende de aynı sorun var 🙁 telefoncuya götürmedim ama internet ayarları vardı hiçbir şeye dokunmadığım halde sayfaya ulaşım yok yada tarayıcı desteklemiyor gibi bi yazı çıkıyodu sürekli ilk alındığında orjinal gibi hiçbi problemi yok sağlam gibi gözüksede sorun çıkıyor 🙁 telefonu fabrika ayarlarına sıfırladım hala düzelmedi turkcellden arayıp ayarlarımı yapmayı denedim uzaktan ayar alımını desteklemiyodu 🙁 daha sonra tekrar fabrika ayalarına sıfırladım bu seferde arama yapmıyor 🙁 acil yardım ederseniz mutlu olurum imei sorguladım ama sonuçlarda çıkmadı eski bir telefonun imei kodunu girdim hala düzelmedi 🙁

Bir Cevap Yazın