Samsung galaxy note 4 replika yorumları
Samsung galaxy note 4 replika yorumları– Samsung galaxy note 4 replika şikayetleri. Samsung Galaxy Note 4 piyasaya sürüldükten hemen sonra replika ürünler de bir bir boy göstermeye başladı. Özellikle Çin ve Dubai malı Samsung Galaxy Note 4 replika ürünler kullanıcılarla buluşuyor. Öncelikle şunu belirtelim. Replika nedir? Replika taklit demektedir. Yani bir ürününü birebir kopyalayarak tüm özelliklerini almasıdır. Replika ürünlerin en önemli özellikleri orijinallerine göre çok ucuz olmasıdır.

Samsung Galaxy Note 4 orijinal ürün 2.300 TL piyasa fiyatına sahipken replika ürün 599 TL’ye temin edilebilir. Replika telefonların en ciddi problemlerinden birisi şarj kamera problemidir. Samsung Galaxy Note 4 replika kullananların en çok dert yandığı durumlardan bri olan batarya problemi ileride daha büyük sıkıntılar yaşatacak gibi duruyor. Yine kamera çözünürlüğünün yüksek olmaması çekilen fotoğrafların kalitesini düşürüyor.

Sizler de Samung Galaxy Note 4 kullanıcı yorumlarınızı yazabilir, Samsung Galaxy Note 4 şikayetlerinizi ve deneyimlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

samsung-galaxy-note-4-replika
Benzer Kullanıcı Yorumları:

replika note 4 (77), note 4 replika (53), replika note 4 kullanici yorumlari (15), replika note4 (14), samsung note 4 replika (14)

4 yorum

  • Note 4 hem 4 çekirdek işlemcili var ve 2 çekirdek işlemcili var. istersen Mail adresimden bana ulaşabilirsin, resimlerini gönderirim. kapıda ödeme ve ürün kontrollü olarak gönderiyorum. yani kargoyu açar bakar inceler öyle tslim alırsın. unutmadan 1.6 GB Ram’i var 1. kalitelerimin.

   Hasan
   0506 854 62 43
   hasan.karatas00@gmail.com

 1. walla replika note 4 ler ıraktan gelenlerde çok satılıor komşum getircek gelcek haftaya 320 ytle diğerlerifazla pahalı satıor araştırın yha o kadar zormu

 2. Replika note 4 ü Adanadan internet üzerinden replicatelefon.com Karaman Ticaretten sipareş ettim sitede yazan bilgi ile gönderilen tamamen farklı ürün yani sahtekar değişim bile yapmadı arkada sensör bile yokmuş mtk 6592 dedi 6589 çıktı oda çakmanın çakması imiş aman bu siteye dikkat edin

Bir Cevap Yazın