PTT Kargonun ulaştığı nasıl anlaşılır?

ptt kargo takip sistemiMerhaba sevgili arkadaşlar bugünkü konularımdan bir tanesi de ptt kargonun sahiplerine ulaşıp ulaşmadığını öğrenmek olacaktır. Daha önce zannedersem ptt kargo şikayetleri ve ptt kargo yorumları şeklinde bir konu açmıştım. Diyelim ki herhangi bir ptt kargo şubesinden kargonuzu yolladınız. İşlemleriniz bittikten sonra size bir evrak vereceklerdir. O belgenin üzerinde genelde KP ile başlayan bir seri numarası vardır. Buna kargo takip numarası denilmektedir.

Kargonun ulaşılıp ulaşılmadığını öğrenmek içinse ptt.gov.tr sitesine girerek alt tarafta Gönderi Takibi bölümünde Yurtiçi Kargo Takibi şeklinde bir link olacaktır. Oraya tıklarsanız açılan pencerede o kargo takip numarasını ve güvenlik numarasını girerek kargonun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Eğer takip numarasını girdikten sonrada hala sorun yaşıyorsanız 444 1 788 numaralı ptt kargo müşteri hizmetlerini arayarak sorunun ne olduğunu öğrenebilirsiniz. İyi günler dileriz. Ayrıca kaliteli film izlemek isteyenler için önerebileceğim bir site var: saçmalıyorum

ptt kargo takip sistemi
Benzer Kullanıcı Yorumları:

ptt kargo ulaştığını nasıl anlarız (15), ptt barkod numarasını nasıl öğrenebilirim (13), ptt kargo barkod numarası nasıl öğrenilir (13), ptt kargomun nerede olduğunu nasıl öğrenebilirim (12), ptt kargomun geldigini nasil anlarim (1)

5 yorum

  1. 11 şubatta istanbul bostancı nurdan kayaalp şemsettin günaltay sok burcu A.P 21.kat daire 23 şenesenevler BOSTANCI İSTANBUL KP00373825286 BARKOT NUMARALI KOLİM BUGÜN 9 MART 2013 26 GÜNDÜR HALEN KOLİM ADRESİNE ULAŞMADI PTT KARGO YETKİLİLERİNDEN BİR HABER BEKLİYORUM KOLİ SAHİBİ fahrettin yenişan

Bir Cevap Yazın