Home / Sağlık & Diyet / Medikal Ürünler / Pharmaton Fiyatı ve Faydaları

Pharmaton Fiyatı ve Faydaları

pharmatonÇok çeşitli vitamin ve mineraller içeren bir gıda takviyesi olan Pharmaton kapsül, saç ve tırnak sağlığı, enerji kontrolü, doku oluşması, kırmızı kan hücresi gelişimi, büyüme ve gelişime katkı sağlaması ve karbonhidratların enerjiye dönüştürülmesi için kullanılır. Pharmaton içeriğinde  ginseng ekstresi, vitamin A, vitamin B1, vitamin B2, vitamin B6, vitamin B12, biotin, nikotinamid, vitamin C, vitamin D3, vitamin E, folik asit, bakır, selenyum, manganez, demir, çinko, kalsiyum ve lesitin bulunur. Genellikle çok fazla enerji gerektiren aktiviteler sırasında, gece boyu uyunmaması gereken ders veya nöbet durumlarında, gece boyu araç kullanmak gereken durumlarda kullanılır. Vücuda kısa sürede çok fazla dinçlik ve enerji vereceği için tercih edilen Pharmaton kapsül bir vitamin deposudur ve kullanılmaya başlanan 1 – 2 gün içerisinde etkisini gösterecektir. Sürekli kullanılması gereken bir durum söz konusu ise doktora belirtilmelidir. Alerjik bünyelerde de doktora danışılması gereklidir.

Pharmaton Şurup Yan Etkileri Nelerdir ?

Kan inceltici ilaç kullananların Pharmaton kullanması önerilmez. Hamile ve emziren annelerde kullanımı yasaktır. Pharmaton kullanımı sırasında bol tüketilmeli, kapsül gıdalar ile birlikte alınmalıdır. Dozu mutlaka doktor ayarlamalıdır. Doz aşımı yaşanması durumda acil müdahale gerekebileceği için doktora bildirilmesinde fayda vardır.

Pharmaton kapsülün bazı yan etkileri vardır. Bu yan etkiler ürtiker (kurdeşen), nefes almada zorluk, yüzde, dudaklarda, dil ya da boğazda şişkinlik olarak belirti verirse acilen bir hastaneye gidip yardım istenmelidir.

Pharmaton kullanıcı yorumlarını sitemizden okuyabilir, pharmaton yorumları, pharmaton şikayetleri hakkında görüş ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz.


Benzer Kullanıcı Yorumları:

pharmaton (25)

Check Also

Slim Endorphine Kullanımı öğrenme

Slim Endorphine Kullanımı

Slim Endorphine Kullanımı Şişmanlık, çağımızın önemli sorunlarından birisidir. Çeşitli nedenlerden dolayı birçok kişi kilo alma …

2 comments

  1. Dinçer İnce

    Nerden satın alabiliriz…

  2. Pharmaton çok güzel bir ilaç ben kulaniyorum istahimi açtı kilo almak istiyorum çokta zinde tutuyor

Bir Cevap Yazın