2:10 am - 18 Temmuz 2018, Çarşamba


Peygambere Hakaret Eden Film

This text will be replaced

Peygambere hakaret eden film türkçe dublaj, Peygamberimize hakaret eden filmi türkçe altyazı izleme mümkün mü? Sevgli arkadaşlar Peygambere hakaret eden filmmüslümanların masumiyeti türkçe dublaj” formatı bulunmamaktadır. Amerika ve İsrail’in destekleriyle yayınlanan filmin ilk tercümesi Arapçadır. Maksat belli, açıklamaya gerek var mı?

Peygamber Efendimiz’e (s.a.v.) hakaret eden filmin yapımcısında küstahça sözler sosyal medyada hızla yayıldı. Haber sitelerine de yansıyan bilgide yapımcı filmi “İsrail için yaptığını” açıkça dile getirmişti. Sonrasında ilavelerde bulunduğu bu sözlerine “Böyle bir filmi çekmekten hiç pişman değilim” şeklinde küstajça ifadelerle devam etmişti.

Müslümanların Masumiyeti Filmi

Kullanıcı Yorumları farkıyla bu başlık altında “Peygambere hakaret eden filmi kim neden yayınladı” sorusuna verilen cevapları paylaşacağız. Filmin türkçe dublajı ve türkçe altyazı desteği olmadığından da filmi paylaşamıyoruz.

Peygambere Hakaret Eden Filmi Kim Neden Yayınladı?

TV-8’de yayınlanan programda Müslümanların Masumiyeti filmi ele alındı. Bu filmi kimler çekti ve nasıl yayınladı? Youtube’a kim yayınladı şeklindeki soruların cevapları bu videolarda yer almaktadır. Aşağıda Aktif Haber programının 2.bölümünü seyredebilirsiniz. Ayrıca konu hakkındaki yorumlarınızı bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

Peygamber Efendimize Hakaret Filmini Kim Neden Yayınladı – 2

Peygambere Hakaret Eden Filmi Kim Çekti

Peygambere Hakaret Eden Film, Müslümanların Masumiyeti Filmi Haberleri ve Yorumları


Benzer Kullanıcı Yorumları:

peygamber efendimize hakaret eden film türkçe dublaj (24), peygamberimize hakaret eden film (18), peygamberimize hakaret eden film türkçe dublaj (13)

Kullanıcı Yorumları: , , ,

"Peygambere Hakaret Eden Film" konusuna 67 yorum yazılmış

 1. sadık dedi ki:

  bu yorum küfür ve argo ifadeler içerdiğinden silinmiştir.

 2. yazık dedi ki:

  ya insan Peygamberimiize ihanet edermi

 3. salman yıldız dedi ki:

  ulan şerefsızler ALLAH TAN UTANMIYORMUSUNUZ DIYECEM AMA SIZ ALLAH I NERDEN BILECEKSINIZKI PEKI KIMIN NE OLACAGINI RABBIM BILIR AMA RABBIM SIZE OYLEBI BELAYA UGRATACAKKI NEYE UGRADIGINIZI ŞAŞIRACAKSINIZ AYNI UBEYDULLAH BIN ZIYAD YEZID GIBI ODA PEYGAMBERIMIZIN TORUNUNU PARAM PARCA ETMIŞTI SIZIN HALINIZ NE OLACAK ŞUP HESIZ HER NEFIS OLUMU TADACAKTIR E SIZ OLMUYECEKMISINIZ YOKSA KENDINE YARARI OLMAYAN PUTLARINIZMI KURTARACAK SIZI KIYAMET DEHHŞETININ TEK KIRALI RABBIMIZDIR ALLAH (CC) O ZAMAN KIM YARDIM EDECEK SIZE PEYGAMBERIMIZE ŞEFAAT ET DIYE NASI BAKACAKSINIZ YUZUNE CEHENNEMIN ZEBANILERI USTUNUZE OLSUN İNŞALLAH ŞÜPHESİZ RABBIMIZIN GAZABI KAFIRLERE ULAŞIR 18 BIN ALEMIN EFENDISINE HAKARET ETTINIZ ALLAH BELANIZI VERSIN İNŞALLAH RABBIM SIZI OLDURMESIN OLDURMESINKI YALAN DUNYADA SURUNESINIZ İNŞALLAH

 4. Eylem akgeyik. dedi ki:

  Lan itler israil Rabbim belanızı versin inşAllah.

 5. şerfsiz israil dedi ki:

  amk sizin ananızı……………………. pezevenkler sizin hiç Allhtan korkunuz yok mu. Allahı nerden bilecek o.ç

 6. orhan dedi ki:

  Bilmiyorum Rabbimin onlara hidayet vermesini diliemem yanlismi olur, bela okumak cozummu,onlar gittiginde daha kötüleri gelecektir muhakkak rabbim onlara hidayet nasib etsin insallah

 7. gülsen dedi ki:

  sizler hakaratlerle müslümanlığın biteceğinimi sandınız yada ettiğiniz hakaretlerle peygamber efendimizi lekediğinimizi sandınız o Allah ki kıyamet gününde sabır gösterir firavunun başı bileağrımdadı ben küfür ederek sizlerden olurum sizlere yazıklar olsun Allahtan geldik hiçşüphe yokki yine ona döndürüleceksiniz..

 8. yeşim dedi ki:

  rezil herifler bu nasıl bir terbiyesizliktir; siz kim oluyorsunuz da Peygamberimize böye hakaret ediyorsunuz … daha fazlasını söylemeye terbiyem yetmiyor hem başka ne diye bilirimki? tüm beddualar sizedir Allah belanızı versin inşAllah… amin

 9. merve dedi ki:

  ALLAH tan korkun be size tek lafım dünya hayatını şimdilik böyle yaşayınbakalım islam dinine hele ki Peygamber Efendimiz ile (s.a.v) alay ederek yaşayın nasıl olsa cehennem de cayır cayır yanacaksınız ve o zaman çok pişman olacaksınız o zamn kim alay edilecek duruma geliyo bakalım pislikler …………………………….ALLAH belanızı versin

 10. said dedi ki:

  ALLAHTAN korkumuyonuz mu pislikler. Başınız açık açık gezionuz , kuranımızı okumuyonuz , içki içiyonuz!!!!!!!!!!! daha nedim size pislikler!!!!!!!!!!!! düşünün ki sizin sesinize uyan bir robot var ve siz o robota sağa dön diyonuz o robot yapmıyo mesela sağa dön diyonuz yapmıyo naparsını tabikide çıldırırsınız ve gidip bırakırsınız işte ALLAH da sizi öle bırakacak!!!!!!!! hem de diskoya gidip öpüşüp dans edionuz yazıklar olsun siz be yazıklar olsun!!!!!

 11. melisa dedi ki:

  ya sizi asasım vr israilli yönetmen ve kuranı kerimimizi yknı hmde çok pis ALLAH inşallah cezanızı verir

 12. selvi dedi ki:

  istedikleri gibi yazıp çizsin kafirler . bakalım o gün geldiginde onları kim kurtaracak o azaptan. Rasulümüzü efendimizi o pis agızlarına almasınlar. ALLAH onları ıslah etsin.

 13. Lütfen isminizi yazınız.. dedi ki:

  Her kim allahın nebisine hakaret ederse hiç şüphesiz allahın gazabına uğrayacaktır bir haksızlığa elinizle müdahale edemiyorsaniz dilinizle bugz edin .dilinizle müdahale edemiyorsaniz gonlunuzle bugz edin rabbim prygamberimize ve müslümanlara hakaret edeni elbette ki kendi ihanetlerinde kendi kanlarında bogacaktir

Peygambere Hakaret Eden Film Yorumları