11:22 am - 28 Ekim 2016, Cuma

Pembe panjur üyelik iptali nasıl yapılır

Birçok kişi pembe panjur üyelik iptali yapmak istediğinden dolayı sitemize pembe panjur üyeliği nasıl iptal edilir şeklinde sorular soruyorlar. Biz de elimizden geldiğince pembe panjur üyelik iptal etme ile ilgili bilgiler veriyoruz.

Pembe Panjur üyelik iptali

Değerli kullanıcı yorumları üyeleri ve kıymetli misafirlerimiz. Pembe Panjur‘dan mevcut bulunan üyeliğiniz için iptali bilgi@pembepanjur.com veya info@pembepanjur.com iletişim (mail) adreslerine boş mail atarak veya sorununuzu dile getirerek üyelik iptal talebinde bulunabilirsiniz. Diğer şekilde üyelik panelinizde iptal etme ile ilgili bir seçenek bulunmamaktadır.

Pembe Panjur üyelik iptali yapma

Şahsen pembe panjur’a daha önceden üye olmuştum ve beğendiğim bir siteydi. O nedenle üyelik iptali etmek isteyenlere pek anlam veremiyorum. Hani illa da iptal etmek gerekiyorsa muhakkak site yetkilileri ile görüşülerek pembe panjur üyelik iptali işlemi talebinde bulunulabilir.

pembe panjur üyelik iptali

pembe panjur üyelik iptali

Benzer Kullanıcı Yorumları:

pembe panjur üyelik iptali (50), penbe panjur penbe panjur (47), pembe panjur üyelik iptali nasıl yapılır (33), pembe panjur (24), pembe panjur hesap silme (1), pembe panjur sitesi üyelik iptali (1)

Kullanıcı Yorumları: , , , ,

"Pembe panjur üyelik iptali nasıl yapılır" konusuna 119 yorum yazılmış

 1. oyaipek diyor ki:

  üyelikten çıkmak istiyorum

 2. akın diyor ki:

  ilişkimi buldum

 3. Yasin diyor ki:

  Üyeliğiniz iptal etseniz dahi bir süre daha (24 saate kadar) profiliniz başka kullanıcılar tarafından görüntülenebiliyor arkadaşlar.

 4. Turan kılıç diyor ki:

  Üyeliğimisin iptali rica ederim

 5. elısa asel diyor ki:

  UYELIGIMI IPTAL ETMEK ISTIYORUM

Pembe panjur üyelik iptali nasıl yapılır Yorumları

Yandex.Metrica