2:52 pm - 18 Ocak 2018, Perşembe


Osmangazi Üniversitesi Yaz Okulu Açılan Bölümler 2014

Osmangazi Üniversitesi Yaz Okulunda Açılan Bölümler 2014 – Merhaba arkadaşlar daha önceleri hangi üniversitelerde yaz okulu açılacak diye bir başlık açmıştım. Şimdi ise bu üniversiteler ile ilgili yavaş yavaş bilgi vermeye başladık. Bunlardan ilk olarak Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Yaz Okulu açan bölümler ve dersler hangileridir diye sizlerle paylaşmak istedik.

Değerli misafirler öncelikle Eğitim Fakültesi’nde yaz okulu açılacaktır. Daha sonrasında İktisadi ve İdari bilimler fakültesi de yaz okulu açan fakültelerden biridir. Bunların dışında Fen Edebiyat fakülteleri ile birlikte mühendislik fakültesi de yaz okulu açacaktır. Ancak bu fakültelerde hangi bölümlerin hangi dersleri yaz okuluda açılacaktır şu anda henüz net olmadığından dolayı maalesef birşey diyemiyoruz. Fakat bizi takip etmeye devam ediniz. Bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz…

Daha önce paylaştığımız yaz okulu açacak üniversiteler linkine tıklayarak siz de 2014 yılı için yaz okulu açan üniversiteler sayfasına gidebilirsiniz. Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz. İyi günler dilerim.

Yaz Okulu Açılan veya Açacak Üniversiteler 2014

Yaz Okulu Açılan veya Açacak Üniversiteler 2014


Benzer Kullanıcı Yorumları:

yaz okulu açan üniversiteler 2014 (225), yhs-ddc_bd (70), osmangazi üniversitesi yaz okulu 2014 (38), eskişehir osmangazi üniversitesi yaz okulu 2014 açılan dersler (36), esogü yaz okulu 2014 (25), osmangazi üniversitesi yaz okulu açılan dersler 2014 (20)

"Osmangazi Üniversitesi Yaz Okulu Açılan Bölümler 2014" konusuna 3 yorum yazılmış

  1. tugçe dedi ki:

    iyi günler acaba esogü yaz okuluna farklı üniversitelerden kayıt alıyor mu? alıyorsa nasıl kayıtlanacağız?

  2. NURDAN AKYOL dedi ki:

    Benim oğlum Eğitim Fakültesi 3.sınıf derslerinden Araştırma Teknikleri ve Ölçme Değerlendirme Bilgisi derslerinden kaldı.Bu derslerden yaz okuluna gitmek istemektedir.Nasıl iletiş kurabilirim

Osmangazi Üniversitesi Yaz Okulu Açılan Bölümler 2014 Yorumları