Home / Zayıflama Ürünleri / Nona Form 9 lu çayı Yorumları, Şikayetleri
nona form zayıflama çayı yorumları
nona form zayıflama çayı yorumları

Nona Form 9 lu çayı Yorumları, Şikayetleri

Nona Form 9 lu çayı Yorumları, Nona Form zayıflama çayı şikayetleri bu başlık altında kullanıcı yorumları üyeleri ile paylaşılmaktadır. Siz de nona form zayıflama çayı hakkında neler düşündüğünüzü kullanıcı yorumları üyeleri ile paylaşmak istemez misiniz?

NonaForm zayıflama çayı hakkıdaki yorumlarınızı diğer üyelerle paylaşabileceğiniz gibi merak ettiklerinizi de bu başlık altında diğer üyelere sorabilirsiniz. İyi günler dileriz.

nona form zayıflama çayı yorumları

Benzer Kullanıcı Yorumları:

dr nona zayıflama seti (167), nonaform (67), nonaform 9 lu çay kullananlar (38), dr nona zayıflama (35), nonaform 9 lu çay (23), nonaform çay (20)

Check Also

Termal Hot Jel Sıkılaştırıcı Zayıflatıcı Krem Kullanıcı Yorumları

Günümüzde bayanların etkili bir şekilde kullandığı sıkılaştırıcı ve zayıflatıcı kremler arasında Termal Hot Jel Sıkılaştırıcı …

10 comments

  1. Ondokuz yaşındayim şimdiye kadar zayıflamayı hiç düşünmedim ama artık karar verdim zayıflamaya…hiç çay içmedim çevremde farklı çaylar içenler oldu hiç etkisinin olmadığını şöylediler veee yine çay çok kararsızim kesin sonuç almak istiyorum

  2. Bu çayın gerçekten faydası varmı

  3. sakın inanmayın arkadaşlar ayhan bey üzerinden satış yapmaya çalışıyorlar.en doğalı ayhan beyin saba tümerin progamında hazırladığı çay.sakın denemeyin herkeze sağlıklı günler.

  4. benkullanıyorum aşırı dercede iştah kesiyor daha deneyelı 1 gun oldu ısallah kılo verebılırım

  5. ben nonaform netten çayı aldım içinde bolca saman ve tahta parçaları vardı telefonla bildirdim ürünü geri gönderdim. arıyorum bana geri dönmüyorlar bilin istedim sosyal medyada onları teşir edeceğim.

  6. Ben denedim nonaform cayini ve 2 ayda 10 kilo verdim. Gerçekten etkili herkese tavsiye ederim iştahı kesiyo tadı güzel:)

  7. ben aldım ama iştahımı keseceği yerine iştahımı açtı çok pişmanımmmm .. önemli olan irade yoksa hiç bir şey iştah kesmiyorr

  8. Ben denedim ve iki ayda 5 kilo verdim kesinlikle diyet ve spor yapmadım. Gercekten bu kadar beklemiyordum şimdi tekrar sipariş vereceğim

Bir Cevap Yazın