10:22 pm - 26 Mayıs 2019, Pazar


Nona Form 9 lu çayı Yorumları, Şikayetleri

Nona Form 9 lu çayı Yorumları, Nona Form zayıflama çayı şikayetleri bu başlık altında kullanıcı yorumları üyeleri ile paylaşılmaktadır. Siz de nona form zayıflama çayı hakkında neler düşündüğünüzü kullanıcı yorumları üyeleri ile paylaşmak istemez misiniz?

NonaForm zayıflama çayı hakkıdaki yorumlarınızı diğer üyelerle paylaşabileceğiniz gibi merak ettiklerinizi de bu başlık altında diğer üyelere sorabilirsiniz. İyi günler dileriz.

nona form zayıflama çayı yorumları

Benzer Kullanıcı Yorumları:

dr nona zayıflama seti (167), nonaform (67), nonaform 9 lu çay kullananlar (38), dr nona zayıflama (35), nonaform 9 lu çay (23), nonaform çay (20)

Kullanıcı Yorumları: , , , ,

"Nona Form 9 lu çayı Yorumları, Şikayetleri" konusuna 10 yorum yazılmış

 1. Dilan dedi ki:

  Ondokuz yaşındayim şimdiye kadar zayıflamayı hiç düşünmedim ama artık karar verdim zayıflamaya…hiç çay içmedim çevremde farklı çaylar içenler oldu hiç etkisinin olmadığını şöylediler veee yine çay çok kararsızim kesin sonuç almak istiyorum

 2. Ayşe ergin dedi ki:

  Bu çayın gerçekten faydası varmı

 3. Ayşegül dedi ki:

  sakın inanmayın arkadaşlar ayhan bey üzerinden satış yapmaya çalışıyorlar.en doğalı ayhan beyin saba tümerin progamında hazırladığı çay.sakın denemeyin herkeze sağlıklı günler.

 4. merve dedi ki:

  benkullanıyorum aşırı dercede iştah kesiyor daha deneyelı 1 gun oldu ısallah kılo verebılırım

 5. inci polat dedi ki:

  ben nonaform netten çayı aldım içinde bolca saman ve tahta parçaları vardı telefonla bildirdim ürünü geri gönderdim. arıyorum bana geri dönmüyorlar bilin istedim sosyal medyada onları teşir edeceğim.

 6. asli dedi ki:

  Ben denedim nonaform cayini ve 2 ayda 10 kilo verdim. Gerçekten etkili herkese tavsiye ederim iştahı kesiyo tadı güzel:)

 7. emine dedi ki:

  ben aldım ama iştahımı keseceği yerine iştahımı açtı çok pişmanımmmm .. önemli olan irade yoksa hiç bir şey iştah kesmiyorr

 8. aslı dedi ki:

  Ben denedim ve iki ayda 5 kilo verdim kesinlikle diyet ve spor yapmadım. Gercekten bu kadar beklemiyordum şimdi tekrar sipariş vereceğim

Nona Form 9 lu çayı Yorumları, Şikayetleri Yorumları