Nona Form 9 lu çayı Yorumları, Şikayetleri

nona form zayıflama çayı yorumları
nona form zayıflama çayı yorumlarıNona Form 9 lu çayı Yorumları, Nona Form zayıflama çayı şikayetleri bu başlık altında kullanıcı yorumları üyeleri ile paylaşılmaktadır. Siz de nona form zayıflama çayı hakkında neler düşündüğünüzü kullanıcı yorumları üyeleri ile paylaşmak istemez misiniz?

NonaForm zayıflama çayı hakkıdaki yorumlarınızı diğer üyelerle paylaşabileceğiniz gibi merak ettiklerinizi de bu başlık altında diğer üyelere sorabilirsiniz. İyi günler dileriz.

nona form zayıflama çayı yorumları


Benzer Kullanıcı Yorumları:

dr nona zayıflama seti (167), nonaform (67), nonaform 9 lu çay kullananlar (38), dr nona zayıflama (35), nonaform 9 lu çay (23), nonaform çay (20)

10 yorum

  1. Ondokuz yaşındayim şimdiye kadar zayıflamayı hiç düşünmedim ama artık karar verdim zayıflamaya…hiç çay içmedim çevremde farklı çaylar içenler oldu hiç etkisinin olmadığını şöylediler veee yine çay çok kararsızim kesin sonuç almak istiyorum

  2. sakın inanmayın arkadaşlar ayhan bey üzerinden satış yapmaya çalışıyorlar.en doğalı ayhan beyin saba tümerin progamında hazırladığı çay.sakın denemeyin herkeze sağlıklı günler.

  3. ben nonaform netten çayı aldım içinde bolca saman ve tahta parçaları vardı telefonla bildirdim ürünü geri gönderdim. arıyorum bana geri dönmüyorlar bilin istedim sosyal medyada onları teşir edeceğim.

Bir Cevap Yazın