Nokia Asha 306 Kullanan Var Mı
Nokia Asha 306 Kullanan Var Mı – Sevgili nokia severler bu başlığımızda nokia asha 306 modelini kullananların yorumlarına yer vereceğiz. Daha önceden sizlerle paylaştığımız nokia asha 306 kullanıcı yorumları başlığını da dilerseniz ziyaret edip oradaki yorumları da okuyabilirsiniz.

Nokia Asha 306 Kullanan var mı?

Nokia Asha 306 üretici firma açıklaması: Nokia Tarayıcı, Wi-Fi ve daha hızlı sayfa yükleme ile mobil internetinizi sol şeride taşıyor. Süper verimli Nokia Tarayıcı ile internette daha fazla zaman geçirin ve daha az para harcayın. Ücretsiz 40 Electronic Arts (EA Games) oyununun yanı sıra Facebook, Twitter ve Nokia Haritalar gibi gereksinim duyduğunuz tüm uygulamaları bu vesileyle satın alın..

Sevgili kullanıcı yorumları misafirlerimiz siz de bu başlık altında Nokia Asha 306 hakkındaki yorumlarınızı, şikayetlerinizi ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Nokia Asha 306 Kullanan var mı?

Nokia Asha 306 kulanıcı yorumları
Nokia Asha 306 Kullanıcı Yorumları

Nokia Asha 306 Kullanan Var Mı, nokia asha 306 modeli kullanıcı yorumları
Benzer Kullanıcı Yorumları:

nokıa asha (23), revoflex xtreme kullanan varmı (14)

6 yorum

  1. arkadaşlar nokıa hızlı tarayıcı harita felan diyolar amaa nerdee.. hız nerde 306 nerde resmen kasılıp kalıyor donuyor kapanıyor kesınlıkle çok kötüü samsung’un bu fiyata çok güzel daha fazla özellikli hızlı telofonları var nokıaa artık tırtt bencee.

  2. ben aldın 07/2013 tarihinde 4 ay sonra sapıtmaya başladı kendi kendine kapanıyor servise yolladım nevza ilşetişime adamlarla akraba olduk 4 defa götürdüm her defasında yaptık diyorlar son olarakta anakartı değiştirdeiklerini söylediler fakat hiçbir şey yapmamışlar birkere daha götürücem sonra hakem heyetine götürmeyi düşünüyorum.Benim tavsiyem beş para etmez bir telefon aldığıma bin pişmanım

Bir Cevap Yazın