11:50 am - 24 Temmuz 2019, Çarşamba


No No Roll On Tüy Dökücü

Nono rollon, nono tüy dökücü, nono rollon kullananlarNo No Roll On Tüy Dökücü Kullanıcı Yorumları sayfasında siz de nono roll on tüy dökücü şikayetleri ve no no roll on ile ilgili düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte plajlara gitme hazırlıkları da başladı. Güneşlenmek ve plajlarda uzanmak belki de herkesin istediği ve hayal ettiği bir şeydir. Ancak bazı sıkıntılar olabilir: İstenmeyen Tüyler.

İstenmeyen tüyler için No No Roll On Tüy Dökücü ve Tüy Azaltıcı serum ile istemediğiniz tüylerden kurtulmanız mümkün. Böyle diyor bu ürünü satanlar. Tüy dökücü no no roll on serum en etkli kılları dahi yok etmeye yardımcı bir üründür. Kullanımı oldukça basit olan no no roll on tüy dökücü serum ile uzun süreli olarak tüylerden kurtulabilirsiniz.

No No Roll On

Kullanıcı Yorumları: , , ,

"No No Roll On Tüy Dökücü" konusuna 11 yorum yazılmış

 1. mehmet emin dedi ki:

  hiçbir işe yaramıyor..kesinlikle almayın..

 2. filiz dedi ki:

  Bu ürünü kesinlikle almayin hic bir ise yaramiyor tuyleri bile dokmuyor ayrica iadesi icin hic yardimci olmuyorlar paranizi cope atin daha iyi en azindan sinirlenmezsiniz

 3. günay dedi ki:

  kullandım sakın almayın sanki bir mucize gibi reklam yapıyorlar ama işe yaramıyor.. kesinlikle tavsiye etmem.. isteyen varsa bende 2. bir şişe var ücretsiz göndereyim paranıza yazık..

 4. iso dedi ki:

  hiç bir işe yaramıyor.

 5. Mutu dedi ki:

  bugun geldi ama dendiği gibi kokusu ii değil. adete bildiğin bok gibi kokuyor… diğer kremlerden daha berbat bi kokuya sahip. kesinlikle almayın/aldırtmayın

 6. Ahmet Yılmaz dedi ki:

  Zerre kadar etkisi yok. Kesinlikle almayın. Herkese de duyurun.

 7. ibrahim şahin dedi ki:

  hiç bir işe yaramıyor sakın almayın paranıza yazık

 8. meral dedi ki:

  Hic bir ise yaramyor kokusuda iyrenc anlatidigi gibi deyil kimseye tavsiye etmem

 9. Ali dedi ki:

  Cok berbat hiç bir şey olmuyor 1 kıl dahi dökülmedi DOLADIRICILARA ALDANMAYIN BEN SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSU YAPICAM!!!!

No No Roll On Tüy Dökücü Yorumları