10:19 pm - 26 Mayıs 2019, Pazar


Marmaray Şikayetleri – Marmaraya Şikayet Kutusu

Marmaray Şikayetleri – Marmaraya Şikayet Kutusu. İstanbul’da 2013 yılının son çeyreğinde hizmete giren ve sefer hatları ile birlikte gündeme oturan Marmaray ile ilgili insanlar şikayetleri bu başlık altından paylaşabilmekteler. Siz de marmaray şikayetleri başlığı altında marmaray ile yaşadığınız sorunları dile getirmek istemez misiniz? Aşağıdaki yorum bölümünden uygun bir lisan ile marmaray hakkındaki düşüncelerinizi diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.

Marmaray projesi bittikten sonra büyük coşkularla hizmete girmiş fakat yeni olması münasebeti ile bazı aksaklıklar yaşanmıştı. Elbette bu aksaklıkların olması normal karşılanabilir fakat zaman ilerledikçe yaşanan sorunlar tekrar etmeye devam ederse burada sorumsuzluğun, ihmalin olduğu söylenebilir. Şimdilerde marmaray ile ilgili yaşanan sorunları pek duymuyoruz. Bu da demektir ki mevcut sorunlar halledilmiş ve tüm güzelliğiyle çalışmaya devam ediyor. Siz de aşağıdaki yorum bölümünden marmaray hakkında düşüncelerinizi diğer insanlarla paylaşmak istemez misiniz?

Marmaray Şikayetleri

Marmaray Şikayetleri


Kullanıcı Yorumları: , ,

"Marmaray Şikayetleri – Marmaraya Şikayet Kutusu" konusuna 9 yorum yazılmış

 1. mustafakaraaslan dedi ki:

  sayın marmaray yetkilileri ben gebze istasyon sırasöğütler mahallesinde oturmaktayım. hızlı tren yolu dolayısıyla mahallemizde çalışan şirket yolun her iki tarafınıda kapatıyor.o güzargahı işe gidip gelmek için kullanan mahalle sakinleri karşıdan karşıya geçemiyor. yapımı devam eden alt geçit de daha kullanılamadığından insanlar telduvarları yayıkıyor yada kesip işlerine gidip gelmeleri böyle sağlıyor. budurumdada çalışan firma elemanlarıyla mahalle sakinleri karşı karşıya gelmek zorunda kalıyor.bu da çok hoş olmayan görüntülere ve durumlara neden oluyor. sizden ricam lütfen insanların işlerine kolayca gidebilmek için ençok kullanılan yalız sınai gazları dolum tesisinin yanına bir üst geçit yapmanız eğer bu üst geçiti yaparsanız insanlar işlerine gidip gelirken karşıdan karşıya geçmelerde zorluk yaşamazlar vede burada çalışan elemanlarla karşı karşıya gelmezler. saygılarımla teşekkürler.

 2. COŞKUN AŞUROĞLU dedi ki:

  6.3.2014 tarihinde saat 10:18 / 10:30 arası Üsküdardan Marmary peronunda beklerken yapılan anonsla şok olduk ” ACİL BİR DURUM NEDENİYLE PERONDAKİ YOLCULARIN DERHAL ALANI ACİLEN TERK ETMESİ GERİKİYOR” bu anaons 2 sefer üst üste yapılınca yolcular peronları bir panik havası ile koşturarak terk etmeye çalışıyorduk ki tren gelmeye başladı bu arada yeni bir anons yapıldı “SAYIN YOLCULARIMIZ YANLIŞ ANONS YAPILMIŞTIR” BU ANONSTA BİR SEFER YAPILDI. yapılan anosnta insanlardan özür bile dilenmedi.Eğer o vakit yolcu sayısı fazla olmuş olsaydı bir faciaya neden olunacaktı. Konunun araştırılması için bilgilerinize …..

 3. alparslan dedi ki:

  marmarayın çalışmayan merdivenlerinden bıktık artık mesai bitimi yogun saatlerde basmaklardaki birikmeyi önleyecek bir görevli bile yok sol tarafın devamlı hareket etmesi gerekirken yürüyen merdivenlerde bir ulaşım kolu gibi birikmeyi rahatlatması gerkirken orada durup akışı tıkayan sorumsuzları uyaracak bir görevli bile yok

 4. Perihan Çelikol dedi ki:

  Vallahi yazıklar olsun diyorum Umarım başbakanımızda bu şikayeti okur. Çünkü bugün marmaray istasyonlarında yaşadığımı dünyanın birçok ülkesini gezmiş biri olarak , hiçbir yerinde ne yaşadım neden gördüm. Insanların çok doğal bazı ihtiyaçları vardır,bunlardan bence en önemlisi tuvalet ihtiyacıdır. Ben 60 kusur yaşında bir kadınım böbrek ve idrar yolları rahatsızlığım var doğal olarak Marmara’yın yenikapı ve Üsküdar istasyonlarında ben tuvalete gidemedim . Görevlilerden yardım istediğimde birisi kilitli biriside yok dedi ve ben çok zor bir durumda kaldım Lütfen bazı işleri düzgün yapalım. Ben bunun takipçisi olucam. Inşallah birileri bu şikayetimi duyar ve ilgilenir,vatandaş olarak hakkımızı aramamız lazım. Teşekkürler.

 5. Burcu dedi ki:

  Sayın Yetkililer;

  Marmaray da klimaların çok açılmasından şikayetçiyim. Lütfen biraz ayarlı klimaları açsınlar, donuyoruz resmen zature olacağız yakında….

 6. NESLİHAN dedi ki:

  Yenikapı ya üsküdardan hızlı geldik ama yeni kapıda kaldık neden mi? Çünkü her yere otobüs olmasına rağmen bakırköye yokkkk… Üstelik şoförler de bu durumdan bi haber, sizce bakırköyde oturan herkes çok mu zengin yoksa herkesin arabası mı var?

 7. Ben ismail dedi ki:

  Üsküdar marmaray projesi denilen ve halen gece gündüz devasal is makinalarinin korkunc gürültüyle calistigi insaat sahasinin hemen önünde ikamet ediyorum.insaatin verdigi sarsinti binamizda tamiri mümkün olmayacak hasarlar meydani getidi.7/24 sorumsuzca calisan dev insaat makinalarinin cikardigi gürültü ve sarsinti binada yasanan Bébékler, ögrenciler,yasli genc tüm insanlari psikolojik bunalimlara sürükledi.Yap sök Modeli ile yapilan bu nedenlede yillarca bitmeyen bu insaati fotohraflariyla belgelayebilirim

 8. nedim dedi ki:

  Sayın yetkili. Marmaray büyük bir proje. Geçen akşam anne ve babamla ayrılıkçeşmesinden sirkeciye gitmek üzere hattı kullandık. Ancak trenden indikten sonraki mesafe oldukça uzun ve yorucuydu. Uzun koridorlarda yürüyen bantların neden kullanılmadığını anlayamadım. Bantların yapılması projenin daha verimli kullanılmasını sağlayacak , yaşlı ve engelli insanların daha az yorulmasına neden olacaktır. İyi çalışmalar.

 9. gözde dedi ki:

  marmaray sefer saatleri 10 dakikadan 5 dakikaya düşsün 3 dkkada bir olan metrodan inince yorgun argın 10 dakika bekliyorum 10 dakika tam yarım saatim gidiyor bu hayatta en önemli olan şey vakit ve en güzel hizmeti vermek 5 dkkaya indirilsin istiyorum iş yorgunluğuyla cok zor geliyor aynı zamanda da yoğunluk artıyor 10 dakikadan 5 dakikaya indirilsin

Marmaray Şikayetleri – Marmaraya Şikayet Kutusu Yorumları