Home / Son Dakika Haber / Lise affı 2013, Lisede kalma var mı? Lise af yasası
Lise affı 2013, Lisede kalma var mı? Lise af yasası
Lise affı 2013, Lisede kalma var mı? Lise af yasası

Lise affı 2013, Lisede kalma var mı? Lise af yasası

Lise affı 2013, Lisede kalma var mı? Lise af yasası çıktı mı – Geçtiğimiz sene lise affı çıkmamıştı. Daha önceden de bu konuyu kullanıcı yorumları üzerinden duyurmuştuk arkadaşlara. Sevgili arkadaşlar 2013 yılında liseler için af çıkacak mı henüz belli bir şey yok ancak kanaati acizanemce bu sene lise affı çıkmayacak gibi görünüyor. Bunu üzülerek ifade ediyorum ancak maalesef yetkililer lise affı ile ilgili bir açıklama yapmadılar.

Yine de okuduğumuz okulda bulunan yetkililere gidip 2013 yılında lisede kalma affı çıktı mı çıkmadı mı veya bu konuyla ilgili neler yapılabilir gibisinden sorular sorarak daha detaylı bilgiler almak sağlıklı olacaktır. Lütfen siz de okuduğunuz liseye gidip lise affı ile ilgili detaylı bilgiler alınız. Ayrıca yorumlarınızı da bu başlık altından paylaşırsanız memnun olurum. İyi günler dilerim.

Lise affı 2013, Lisede kalma var mı? Lise af yasası
Lise affı 2013, Lisede kalma var mı? Lise af yasası

Lise affı 2013, Lisede kalma var mı? Lise af yasası çıkacak mı?

Check Also

Bedelli Askerlikten Kimler Yararlanabiliyor?

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun meclis grup toplantısında yaptığı değerlendirme sonucunda binlerce kişinin merakla beklediği bedelli askerlik …

13 comments

 1. İnş. çıkar ya :/

 2. lütfen sınavlar için bir af çıksın yoksa okul bitmeyecen. lütfen af çıkartın yaa

 3. İnşAllah af çıkar ya

 4. İNŞALLAH ÇIKAR YA 🙁

 5. af çıksın yaa.s.s. nolurrrrrrrrrr kii

 6. amk bu ne biçim memleket avrupada isteyen istedigini olsun bizim memelekette bi genc okumadı diye it gb sürünsün amk bölesi adaletin

 7. furkan umut canik

  lise 1 ve 2. sınıfta kaldım ..lütfen okul hayatımı bitirmeyin okumak istiyoruz..sayın yetkililer lütfen af çıkartın yalvarıyorum..

 8. Nolur af ciksin nolur egitim hayatimizi bitirmeyin lutfen

 9. ahmet sana katılıyorum 😀 ‘ama af çıkarsada iyi olur ‘

 10. LİSE AFI İNŞALLAH ÇIKAR .EGER ÇIKARSA İNSANLAR ÖGRENMEYE YÖNELİK HERSEYE BAŞ VURURLAR VE İFADE EDİYORUMKİ İNSANLLAH İNSANLARI YERDE BIRAKMAZLAR .

 11. ögrenci için çıkmasada anneler için çıkmalı af kızım sınıfta kaldı diyemiyorum aglamaktan gözlerim şişti artık rüyalarıma giriyor okutmak istemiyen anne baba zaten göndermiyor ilgililere sesleniyorum lütfen defalarca milli egitimede gittim kızınızı örgün egitimi bitmiştir dendi ben bunu kabüllenemiyorum.

 12. inşAlah çıkarla olmaz ne olur okulagiderken ve gitmez ike olan duygularınızı yazın inşAllah hayırlısı olur

Bir Cevap Yazın